Skocz do zawartości
malkovich

Myszki, Które Ne Robią "klik"

Rekomendowane odpowiedzi

no to przecież napisałem, ten dzwięk który WYDOSTAJE SIĘ Z MYSZKI GDY KLIKASZ NA COŚ to go można wyłączyć, teraz jasno się chyba wyraziłem, wyłącza się to normalnie w ustawieniach myszki, tam gdzie masz ustawienia szbkości poruszania kursorem itd.

 

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze wygodniejszej myszki od tej, jak ktoś potrzebuje to można włączyc coś takiego żeby myszka miała lewy i prawy przycisk-tak jak te standardowe od złomów-to też ustawia się w ustawieniach

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawde nie rozumiesz ?

Jak mozna go wyłączyć ? Klawiature też tak można przez ustawienia zeby nie było słychac jak naciskasz klawisze ? :|

 

Echh...

 

EDIT: chyba ze apple montuje w tej myszy glosnik symulujacy klikanie ale po jaka cholere wtedy bezglosna mysz ? :lol: to bym zrozumial

Edytowane przez .:::PaStA:::.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawde nie rozumiesz ?

Jak mozna go wyłączyć ? Klawiature też tak można przez ustawienia zeby nie było słychac jak naciskasz klawisze ? :|

no normalnie można wyłączyć i nic nie słychać, wiem dla userów pecetów brzmi trochę jak czary i magia :)

 

 

EDIT: chyba ze apple montuje w tej myszy glosnik symulujacy klikanie ale po jaka cholere wtedy bezglosna mysz ? :lol: to bym zrozumial

Widzisz, Apple dba o klientów, i jak widać są ludzie jak np. autor tego tematu, którzy po prostu chcą żeby myszka była niesłyszalna, a jak ktoś chce mieć "klik" to po prostu zaznacza opcję i ma :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kawalecs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radeksz

MightyMouse nie ma przycisków, w postaci zwykłej myszy. Ma sensory czułe na dotyk które znajdują się w środku (pod plastikiem, mycha jest sztywna). Można systemowo 'klik' włączyć. Prościej sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przecież napisałem, ten dzwięk który WYDOSTAJE SIĘ Z MYSZKI GDY KLIKASZ NA COŚ to go można wyłączyć, teraz jasno się chyba wyraziłem, wyłącza się to normalnie w ustawieniach myszki, tam gdzie masz ustawienia szbkości poruszania kursorem itd.

 

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze wygodniejszej myszki od tej, jak ktoś potrzebuje to można włączyc coś takiego żeby myszka miała lewy i prawy przycisk-tak jak te standardowe od złomów-to też ustawia się w ustawieniach

 

Pozdrawiam :)

CHODZI MI O TO KLIKANIE spowodowane naciśnięciem klawisza w myszce, ale nie wydawanym przez jakieś zdarzenie w WINDOWS.Chodzi o dźwięk wydawany przez mechaniczne naciśnięcie klawisza, przez mikrostyki w myszce.... właśnie o tym mówi radkesz

Edytowane przez malkovich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHODZI MI O TO KLIKANIE spowodowane naciśnięciem klawisza w myszce, ale nie wydawanym przez jakieś zdarzenie w WINDOWS.Chodzi o dźwięk wydawany przez mechaniczne naciśnięcie klawisza, przez mikrostyki w myszce.... właśnie o tym mówi radkesz

to może się w końcu zdecyduj, chcesz taką myszke która będzie niesłyszalna tak? czy teraz już Ci się znudziło i chcesz taką którą będzie słychać ale cicho?

 

mighty mouse może pracować w obydwu trybach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy nadal nie rozumieja :-P

Moze to zdjecie pomoze

 

Jak to moze wydac z siebie mechaniczke klikniecie?

 

No zaaaaaaajebista myszka, z pewnoscia swietnie sprawdza sie we wszystkich 6 grach, ktore wyszly na makowke :D

Edytowane przez wkamil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaaaaaaajebista myszka, z pewnoscia swietnie sprawdza sie we wszystkich 6 grach, ktore wyszly na makowke :D

jaki widzisz problem z grami na na makach? każda lepsza gra od firmy króra coś znaczy na rynku jest zwykle dostępna maka, ale co to niby za radość jak grasz na 20calowym monitorze?

 

komputer nie jest do grania i wie to każdy idiota, może niby na peceta z windows jest więcej gier niż na konsole?

 

a myszka spisuje się wyśmienicy przy normalnej pracy z komputerem

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam chłopaki, ale czy ktoś z Was trącał tą myszke palcem że wydajecie takie opinie ?

Otóz byłem we Wrocławiu w "Apple Center" gdzie wszędzie były w komputerach te myszki. I co ? i one normalnie KLIKAJĄ - klik klik, jak każda inna myszka. I nikt mi nie udowodni, że jest inaczej bo poczułem na własnej dłoni i uszach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh niektorzy z was wydaja sie cofnieci.. albo jacys bardzo dowciapni ;)

 

malkovich: jesli jestes w stanie zapłącic za cicha myszke 200 zł to spoko, ale wsrod markowych jest wiele ktorych "klik" jest co prawda słyszalny to jednak wydaje sie byc cichy i dosc "przyjemny" ;) Nie wiem czy wszystkie ale odradzał bym A4tech.. Chwila na giełdzie/w sklepie i juz masz co chcesz..wybrana pod gust i dłon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi niby jak można wyłączyć, chodzi Ci o dźwięk w windzie ? Bo same myszki na pewno klikają, bo dotykałem, i mechanizm nie jset dotykowy na np. ciepło tlyko normalnie trzeba wgiąć tą białą obudówke żeby kliknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fox, ja też miałem pod dłonią taką Mac'ową mysz, która klikała normalnie tym swoim zrośniętym klawiszem, wręc cała góra się poruszała. I to był normalny mechanizm jak w zwykłych myszkach, nie ma mowy o żadnym głośniku :] Ale może to nowocześniejsze, taka Mighty Mouse jest w innej technologii, tej na sensor.

Edytowane przez Mociak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zal mi was... tyle postow wystukac zamiast poczytac i miec pewnosc jak gdziala Mighty Mouse od jabłka...

 

http://arstechnica.com/reviews/hardware/mightymouse.ars/2 i od miejsca oznaczonego "Usage"

 

oraz http://arstechnica.com/articles/paedia/hardware/dissect.ars

gdzie jest nieco wiecej o tym jak to naprawde dziala, ze zdjeciami wnetrza

Edytowane przez Generic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...