Skocz do zawartości
malkovich

Myszki, Które Ne Robią "klik"

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy pojawily sie jakies nowe bezklikowe myszki ? bo ta jest strasznie droga

a na co Ci ta mysz? toż jest pedalska (sorka za określenie ale inne po prostu nie pasuje nie chce nikogo urazić tylko wyrazić emocje) na maxa... boże jak można sie czymś takim podniecać... kolejny gadżet od panów z Apple...

cała ta firma i jej potęga opiera się wyłącznie na MARKETINGU dla delikatnie mówiąc bardzo ograniczonych w samodzielnym myśleniu osobników ludzkiego gatunku...

sprzedadzą ci kompa za cenę 5x wyższa niż sprzęt o tej samej wydajności klasy PC... i jeszcze będziesz myślał, że masz cudo... tyczy się to wszystkich innych ich produktów...

marketing, reklama, marketing, reklama i bezmózgie boty lecą kupować coś czego nie potrzebują...

szkoda mi tych ludzi ale co poradzić...

Edytowane przez mglysty
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu muszę się zgodzić. Siostra sprowadziła ze stanów jabłko za ok. 2k zielonych. Jak się dowiedziałem co tam siedzi to mnie szlag trafił. Ale ładne to i cienkie, takie funkcjonalne, do pracy akurat... tylko pamięci dokupię i procek może trochę lepszy. Kurcze jaja sobie robią :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chwilkę nie zaglądałem na forum więc trochę odświeżę temat. Nikt koledze nie zaproponował konkretnej taniej myszki a teraz przypomniałem że miałem okazję niedawno na takiej myszce bezgłośnej pracować, co ciekawe myszka produkcji A4-techa za śmieszne pieniądze:

 

http://www.a4tech.pl/Item.aspx?ITEMNMBR=A4...p;SubGroupID=70

 

Jedyne co w niej "klika" to rolka (przycisk środkowy a nie góra/dół - nie chodzi o ruch przewijania strony ale np. otwarcia linku w nowej karcie), reszta całkowicie bezgłośna.

 

Może komuś się jeszcze ta informacja przyda :)

Edytowane przez Zalew
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą myszkę i jak za cenę 20zł (:lol:) to rewelacja! Myszkę słychać tylko przy wciskaniu rolki. Przyciski są bardzo delikatne, ale to kwestia przyzwyczajenia.

Co do dpi - komfortowo można pracować w windzie, w grach nie testowałem ale sprawdzę. Ogólnie świetny produkt dla ludzi których irytują dźwięki wydawane przez komputer ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było Panowie, gdybyście zamiast linków podawali konkretny model, bo wątek jest stary jak świat, więc link już nie jest aktywny i po przekopaniu całego dinozaura niczego się nie dowiedziałem o tej myszce A4Techa ...

 

 

Po przejrzeniu internetu przypuszczam, że mogło chodzić o mysz A4-Tech OP-200Q EVO Opto 200Q, czy ktoś miał z nią styczność?

 

Wiem, ze odkopuję dinozaura, ale nie ma sensu zakładać nowego, kolejnego wątku na ten sam temat, a właśnie poszukuję cichej myszki do pracy w nocy.

Edytowane przez gx270

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po przeczytaniu pierwszej strony z komentarzami doszedłem do wniosku, że co poniektórzy nie mają pojęcia o co chodzi bądź sa jakimiś ...., którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Mianowicie, gość, który założył temat dotyczący myszek, które nie robią "klick, klick" chciał usłyszeć opinie, a pewnie najlepiej czekam na podpowiedzi, którą myszkę kupić, gdzie nie będzie słyszeć dźwięku klikania guzików.

 

Ja potrzebuję takiej myszki ponieważ mieszkam z moją kobietą, której przeszkadza odgłos klikania przycisków myszy, gdzie wydobywa się odgłos "klick, klick"

 

Szukam myszki, która nie będzie droga, będzie bezprzewodowa i dobrze by było aby bateria była w miare wytrzymała. Chce korzystać z myszy w dzień jak i po nocach, gdzie zdarza mi się czasem ślęczeć przed komputerem bardzo długo. Czekam gram w jakąś grę, gdzie częstotliwość przyciskania guzików myszy jest bardzo wysoka, stąd potrzeba mi mysz, gdzie tego pierońskiego odgłosu słychać nie będzie.

 

Prosiłbym o podanie pełnej nazwy myszy, bo sporo linków nie działa. Nie interesują mnie strony producentów, różnych firm czy innych sklepów internetowych bo i tak znajdę ją na necie po swojemu, lecz nie wiem, który produkt spełniałby moje wymogi. Czekam na pomoc, oraz pozdrawiam z0d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś odkopał temat to dorzucę coś od siebie. W poszukiwaniu innej myszki niż bezklikowa przypadkiem natrafiłem na coś takiego:

 

Manhattan Stealth Touch Muose (button less): http://www.manhattanstealth.com/index.php

 

Są pewni swego więc zrobili mini porównanie z konkurencją: http://www.manhattanstealth.com/compare_mouse.php

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem o ten myszce Manhattan i okazuje się, że część osób zauważa opóźnienie reakcji na dotyk czy przesunięcie kursora na ekranie, nawet jednosekundowe. Za dobrze to więc nie wygląda.

 

Z innej beczki, Logitech M600 wydaje mechaniczny dźwięk klik, więc przynajmniej jeden mikrostyk posiada ale nie odnotowano jak na razie opóźnień reakcji na dotyk czy przesuwanie kursora na ekranie. Na YT w wideorecenzjach ten dźwięk jest dość cichy, ale niektórzy gadają jak najęci i trudno ocenić czy to ciche, średnie czy głośne klikanie - z dźwiękiem tła też róźnie bywa. Na pewno cichsze niż Razer, zresztą chyba wszystkie myszki z wysokiej półki są cichsze (i nie skrzypią ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam myszki a4tech evolution opto 200Q - ktm 16042. Wygląda jak standardowa myszka optyczna. Prawy i lewy klik są bezgłośne (chyba działają na zasadzie fotokomórki, kiedy "dzyndzel" na spodzie przycisku przecina promień następuje "klik"). Niestety przycisk w kółku ma "normalny klik". Ogólnie zwykła mysz. Na początku denerwowało mnie, że jest strasznie "czuła na dotyk", wystarczyło położyć palec i klik, ale sobie poradziłem - dobrałem się do jej wnętrza, przyciąłem co nieco, poodginałem i jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...