Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Za 3 godziny zaczyna się Open'er Festival. :D

Mnie tam to nie rusza B).

Dzisiaj znowu gorący dzień się szykuje :cry: !

 

@-=KAX=-

Chyba było już o tym w tym topicu. Jeżeli ktoś ma nick z małej litery to piszemy go z małej litery.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nick osoby pisze sie zgodnie z jej intencją, czyli możesz zacząć małą jeżeli owy nick tak sie zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor mam do Ciebie pytanko, a mianowicie, jeśli na początku zdania dajemy nick osoby, który piszemy małą literą to nie powinniśmy czasami napisać go wielką?

Na mój gust nie. Skłaniałbym się ku wyższości intencji właściciela nick'a. W końcu poeta miał coś na myśli (albo mu się shift zepsuł :-P ) wybierając taką, a nie inną nazwę.

W każdym razie karania za to nie przewiduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko Spamerki :wink:

 

Ja wróciłem po 2 dniach, nie chce mi się siedzieć przed kompem....Całe dnie spedzam nad zalewem i wyrywam nowe towary :wink: Żyć nie umierać!!!!!

 

Za godzinkę znowu jadę :D .

Edytowane przez pluszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko Spamerki :wink:

 

Ja wróciłem po 2 dniach, nie chce mi się siedzieć przed kompem....Całe dnie spedzam nad zalewem i wyrywam nowe towary :wink: Żyć nie umierać!!!!!

 

Za godzinkę znowu jadę :D .

Zegrzyńskim? Czuje ze i ja tam zacznie niedlugo dnie spedzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegrzyńskim?

Oj nie..Mieszkam na północ od Kielc i jest tam pełno zalewów: Sielpia, Kaniów, Umer, Łeczna, Zachełmie, troche dalej jest Cedzyna. Strasznie mi się tam podoba, jest tyle dziewczynek, że czasami nawet nie wiem za którą sie brać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie..Mieszkam na północ od Kielc i jest tam pełno zalewów: Sielpia, Kaniów, Umer, Łeczna, Zachełmie, troche dalej jest Cedzyna. Strasznie mi się tam podoba, jest tyle dziewczynek, że czasami nawet nie wiem za którą sie brać :wink:

No kurtka na wacie. Don Juan. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem ze sklepu. Jest ponad 30 stopni. Nie mogę już. Aż mi się nie chce nic robić na kompie. Muszę znowu obniżyć taktowanie procesora, bo wiatrak BOX tak wyje, że zagłusza mi muze :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie czeka obiadek, potem pewnie rowerki, więc wracam wieczorem. Miłego spamowania ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słynne

 

"Piździ jak w Kieleckim"

 

:lol:

Eee, nie. Mój Dziadek zwrotu "No kurtka na wacie" używał jako czegoś porównywalnego do przeklaństwa. Tyle, że nie do końca. Miało to znaczyć u mnie:

O rzesz ty orzeszku. Don Juan, normalnie. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja właśnie jem obiadek :) . Potem troche pogram albo posiedze w necie, i na dworek ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przeczytałem ten spam. Tylko trzy dni mnie tu nie było, a tu tyle stronek?

 

Nie boję się! Będę tu nadal pisał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak widzę, że coś tu dzisiaj jakoś tak cicho... Niby nikt się nie boi, a wali stąd ciszą na całe forum :P

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem od 15 na dworze. Teraz przyszedłem do domku. Strasznie mało stron dzisiaj przybyło :unsure:. Ale jeszcze ponad 4 godziny do końca tego dnia to trzeba podciągnąć statystykę ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielka płetwa wykosiła wszystkich ( prawie wszystich ).

Nie płetwa, tylko poczucie winy (spamowanie). ;] To tak dla ścisłości. ;) Od kiedy pamiętam, to najpierw ja złapałem płetwę na błędzie, po czym szybko się na mnie odegrała. :P Już dawno nie pamiętam złości płetwy. ;) Pewnie to tylko dlatego, że Sikor nie wchodzi na fotografię. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...