Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wprowadze nowa jakosc :D zrobcie sobie szhake'a z beczulki wisniowej i polococty w stosunku 1:1 :lol: kiedys an imprezce po szkole wypilismy w 8 2 wiaderka tego czyli 24 litry :hahaha: a qmpel dywan czyscilk potem 2 dni gdy juz celownik byl rozregulowany :D

słyszałem że taki mix nogi wali od razu.... a głowe na następny dzień ;)

 

 

a piliście red bull'a z wódą również w stosunku 1:1? jeśli nie to nie pijcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że taki mix nogi wali od razu.... a głowe na następny dzień ;)

a piliście red bull'a z wódą również w stosunku 1:1? jeśli nie to nie pijcie ;)

a to dlaczemu, czesto pijam finlandie z redbulem do tego lód :) drink wyśmienity B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slavOK to przeczytaj co pisze na puszce "nie mieszać z alkoholem" :D Przynajmniej jak piłem piwo wymieszane z jakimś napojem energetycznym z biedronki (znaczy się o n nie był wyprodykowany z biedronki:) ) i jak już wypiłem całe 1,5l to dopiero przeczytałem, że nie wolno mieszać...ale co tam :D daje po garach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Lisek sprzedal domene rosjanom, bo tweak nie dziala od dobrych dwoch godzin ;]

 

Ja na wakacje planuje wyjazd gdzies z moja druga polowka ;] Byc moze pojade za granice na tydzien, lub dwa, ale to nie jest jeszcze pewne. Tak poza tym to planuje skonczyc moda [;

 

Fajnie, ze temat ma juz 8 stron - dobra robota AndyN ;)

 

Ide zrobic sobie kolacje, odpale Kill Bill vol. 2 i walne sie na kojo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlatego, że jak piłem pierwszy raz to mi zaszkodziło, mimo tego że nie wypiłem za dużo, za drugim już było lepiej co do smaku to sie zgadzam, wyśmienity :D

 

zna ktoś jeszcze jakieś fajne mixy bo niedługo wakacje i trzeba będzie testować ;)

 

EDIT: na serio na red bullu napisane jest zeby nie mieszać z %?? bo na "POWER" nic taiego nie było napisane mimo tego, że ten sam skład...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mixów nie znam (choć te Wasze trza poznać), ale zbliża się okres idealny do tego (choć już nigdy nie zmieszam "Meliny" (rozcieńczany spirit wodą przegotowaną za 6zł za 0.5l + czasem "dodatki") z piwem, jak nie będe pewny, że nic tam nie dosypali).

 

btw. ciekawa reakcja w klasie była jak babka na chemii wspomniała przy białkach, że "jak kiedyś w przyszłości napijecie się jakiegoś alkoholu" to "żebyście nie spożyli potem produktów mlecznych itp." (testowane -> żadnych skutków ubocznych, jak w żołądku to wyglądało to nie wiem)

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mixów nie znam (choć te Wasze trza poznać), ale zbliża się okres idealny do tego (choć już nigdy nie zmieszam "Meliny" (rozcieńczany spirit wodą przegotowaną za 6zł za 0.5l + czasem "dodatki") z piwem, jak nie będe pewny, że nic tam nie dosypali).

 

btw. ciekawa reakcja w klasie była jak babka na chemii wspomniała przy białkach, że "jak kiedyś w przyszłości napijecie się jakiegoś alkoholu" to "żebyście nie spożyli potem produktów mlecznych itp." (testowane -> żadnych skutków ubocznych, jak w żołądku to wyglądało to nie wiem)

 

testowane -> skutki uboczne wystąpiły... czyt. zwrot zawartości żołądka :/

 

co do redbulla to nie zwrocilem uwagi by tam pisalo "nie mieszać z aklo" :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. widocznie za długa przerwa była (od czasu zjedzenia jogurtu do pierwszego łyka jakieś 30-40min), a drugi raz zmiesza jogurcik z % i wypiję :P (najlepiej jakiś bananowy albo coś innego o dziwnym smaku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że nawet sprzedają w klubach drinki w składzie wódka + red bull.

OMG zabojstwo :blink:

 

Ja po juwenaliach zadnych mixow nie pije po niczym nie ma sie takiego kaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Fajnie, ze temat ma juz 8 stron - dobra robota AndyN ;) (...)

Fajny, fajny, mam talent ;)

(...) EDIT: na serio na red bullu napisane jest zeby nie mieszać z %?? bo na "POWER" nic taiego nie było napisane mimo tego, że ten sam skład... (...)

(...) co do redbulla to nie zwrocilem uwagi by tam pisalo "nie mieszać z aklo" :blink:

A mi się wydaje, że nawet sprzedają w klubach drinki w składzie wódka + red bull.

Jest napisane a przynajmniej było gdy ostatnio piłem. A jednocześnie w jakiejś knajpie widziałem takie "standy"(?) stawiane na stoły w knajpach z przepisami na drinki z Red Bullem. Wydrukowane przez Red Bull :blink: Taka schizofrenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że nawet sprzedają w klubach drinki w składzie wódka + red bull.

dobrze Ci sie wydaje

 

 

W ktorym klubie tacy rzeznicy ??

kilka by sie znalazło :P i dodatkowo serwują to w takie dużej szklance do drinków, walniesz cztery i pozamiatane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby, widziałem na niektórych forach jeszcze "gorsze" czaty zrobione z topic'ów :D

Po prostu czekamy aż każdy napisze te 10 bezsensownych postów, żeby się na 100% zebrało...

 

Dobra, zamykam temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czekamy aż każdy napisze te 10 bezsensownych postów, żeby się na 100% zebrało...

 

Dobra, zamykam temat ...

Jak to? Co sie stao?

 

A jam mam śrubokręt i otworze ;][;

 

Właśnie wróciłem, gdyby nie deszczyk, to by mnie jeszcze tu nie było :P No ale cóż, przygnało mnie do domu i dlatego popełnie sobie kolejnego posta ;][;

 

A co do mixów, to z własnego doświadzczenia wiem, że lepiej nie mieszac alkoholów gazowanych z niegazowanymi. U mnie zawsze konczy się bigosem na podłodze ;][; ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na urodzinach kumpla pilem tylko vodeczke, nastepny dzien mialem zmarnowany bo przelezalem w lozku bo nie moglem zlapac koordynacji ruchowej ;] ... z niczym nie mieszalem a lecialo mi z geby :| chyba za duzo wypilem :P ,

ale kiedys jeszcze jak pilem piwko+voda , lub szampan + voda i tylko czasem robilem plame na ziemi , wiec to chyba duzo zalezy od organizmu

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Nie mowcie m tutaj o procentach bo jeszcze mi sniezy przed moimi oczkami.Za duzo sie naogladalem roznych rzeczy i teraz ciagle one za mna chodza :D BTW - wygralem zlotowke w multilotku :) A jakie liczby min wytypowalem ?:) 4,8,15,16,23,42 :D

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awlasnie ze NIE!!! takie mixy sa w 100% zdrowe, przynajmniej w moim przypadku ;) no bo zero kaca bylo :P czyli nie bylo kaca ;] a zeby nie bylo ze ja weteran jakis to mam staly wstret do vodki :D

 

jesli chodzi o kleksy na dywanie to mi sie raz przydazylo ;] reszta juz trafiala w swoje miejsce :P ale mnie mamusia wysmiala wtedy :lol:

 

EDIT:

9 strona nalezy do mnie :P

Edytowane przez balrogPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...