Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gucio89

ja bardzo lubie psy :) a ten mnie rozwala... 10 miesiecy to juz raczej nie szczeniak :) a przynajmniej nie taki zeby szczal po domu :).. bardziej wlasnie "tak" wychowany o_O

 

-=KAX=-

This is a my new dog ;PPP moja angielszczyzna rozwala nie? ;P btw ice cool dobry jest ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Cos ciekawego na forum ostatnio ?? Bu tu nuda choc piwo maja przednie :)

btw. Sorry za brak polskich znakow ale pisze z kompa z dunska klawiera i z dunskim Windowsem a nie chce sie bawic w kopiowanie :P

btw2, Pozdro dla wszystkich forumowiczow z Danii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam tylko pro elo pisza bez polskich znakow ;P

edit:

"Pozdro dla wszystkich forumowiczow z Danii"

to polakow juz nie pozdrawiasz? ;P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tez znalazlem robote, i to calkiem fajna na poczatek bede w protelu uklady rysowal na kompie w domu potem przejde do programowania AVRow a potem sam Bog wie co bede robil :D o ile nadal bede w tej samej robocie ;) BTW my first work :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta... a ja nastepna noc spedze na klatce ;) ide po paczka...

 

edit: paczek nie wystarczyl.. jeszcze sa 4 kanapki i 0.5 litra mleka z czekolada :]

 

edit2: hmm widze ze juz spia wszyscy.. tak wiec gasimy swiatlo ;) PSTRYK!

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem walkę JA VS Cieknący Kaloryfer

 

 

Cała akcja rozgrywała się w domu brachola (którego akurat nie było) ... bratowa usłyszała kapanie i zadzwoniła po mnie abym cos z tym zrobił. Nawet durna baba nie sprawdziła z czego kapie ... i w piwnicy mają teraz basen :) Założyłem gumiaki i jakoś dostałem się do kurka od kaloryfera ... ledwo dotknąłem a tam srut - jak nie zacznie lecieć ! Przyszła Bratowa i mówi :

- Co ty ku$%$# wyprawiasz, co tutaj robi ta woda !!!

a ja na to

- Leci sobie, otwieram wypożyczalnie kajaków :)

Poszła ...

 

Dwie godziny sie wieprzek trzymał aż mu z pyska ciekło :D ale ostatnim lewym sierpowym w gwint powaliłem skurczybyka. Leży i parska parą. Co gorsze wyniosłem jakieś 25 litrów wody ... czyli prawie całość z obiegu ... będą mieli zimno w nocy.

 

Po skończonej robocie siup w autko i wracam lasem na hate ... tak sie powili wlokę, pale faje przy otwartym oknie i słysze dźwięki zadowalanej kobiety :)

wyłaczyłme silnik i światła i ide z buta obczaić co sie tam dzieje :D

Stoję przy oknie i patrze jak ... szydełkują :lol2: Wróciłem do samochodu po siekierę i lecę z powrotem do nich. Stanąłem przy oknie, podniosłem siekierę i zapaliłem zapalniczekę i podświetliłem sobie twarz przy tym głośno krzycząc KRWIiii !!!

Koleś sie przestraszył i tak pierdyknłą łbem w sufit że chyba zemdlał ... gosciówa to nie wiem bo stale krzyczała.

 

Tak to już jest jak ktoś chce się zabawiać na moim terenie :D

Poza tym to nic ciekawego dzisiejszej nocy się nie wydarzyło ...

 

 

EDIT ------

Co wy tak wczesnie gasicie, ja tu jeszcze spamuję :D

PsssTryyKkk mogiemy iśc spać.

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oojjj pogoda poprostu wspaniala.. 10 stopni, deszcz.. cudownie... na dodatek tak sie nazarlem w nocy ze potem do 3 spac nie moglem :P idziemy do skzoly powoli.. trza polski oddac i angielski poprawic o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Do 18.30 w szkole, a na rower to raczej nie wyjde (jeszcze kaszel).. Ujnia..

 

No i za 2 godziny zaczynam, a na niemca umiem około 30%, na matme nawet czaje te ostrosłupy (wzory znam, a z najwiekszym w klasie kujonem siedze B) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poprawiłem matme i już jestem w domku :)

Teraz tylko czekać aż poczta bedzie miała dostawe paczek/listów :blink: i jadziemy po karte MMC :)

A narazie musze ogarnąć w pokoju, potem wywalić wszystkie szafki i kładziemy panele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze do Was z infy ;) Nudy w tej szkole ale ja się nie nudzę bo jestem osobą inteligentną :D i się nigdy nie nudzę ;) :lol:

 

Wy też sio do szkoły a nie na Forum siedzicie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni!

Marsz do szkoły po wiedze!!! :wink: :lol: i to już!!!!!!! Bo się przejade do Was :lol2: :lol:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...