Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990
Neo_x to postfucker :lol: Pada, nie pada, wieje i zimno jest, dzisiaj nie byłem w szkole-jestem elo?? Byłem za to na badaniach, i jutro też-te technika ;) A tak na koniec posta-ide oglądać W11, dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w11 smierdzi ;) moj kumpel jezdzi na plan kryminalnych i robi za tlumy ludzi ktore tam chodza ;) podobno fajnie placa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na chwile sie rozjasniło ale znowu idą ciemne chmury :/ właśnie zjadłem makaron z serem i wypiłem pół litra ice cool'a, chyba sie uzalezniłem od tego napoju :D

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm a ja mogę prześć na dietę truskawkowo-słodyczową ;]

Truskawkiiiii & Sußigkeiten... + woda Żywiec Zdrój Smako-Łyk (truskaweczka, jakby ktoś nie wiedział) ;]

 

ajj trzeba się za niemiecki wziąć... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na czacie jak zwykle pusto :P ja wstaje rano o 5 i sie biore za nauke ruska dalej o_O bo cos mi to kiepsko juz idzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mi mozecie powiedziec ze jestem zajebisty... zaliczylem wszystkie kartkowki i prace klasowe z semestru z rosyjskiego w ciagu 3 tygodni B) :P

tylko boje sie jeszcze o angielski... a cos mnie sie wydaje ze nie poszedl mi najlepiej o_O jutro qrde kartkowka z ruska i anglika o_O co to sie dzieje ze ja sie uczyc zaczalem -_-

jestem lepszy [; 6 przedmiotow w tydzien rok temu w drugiej klasie LO [;

 

Dobre były??

 

Ja jadłem tydzień temu pierwsze truskawki :razz:

czekam az moje urosna na dzialce :P

 

w11 smierdzi ;) moj kumpel jezdzi na plan kryminalnych i robi za tlumy ludzi ktore tam chodza ;) podobno fajnie placa :)

gdzie??? tez chce :P moja kolezanka tez [; zawsze mazyla zeby zobaczyc komisarza zawade [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za praca jesli mozna wiedziec?

Na zaporze remont, kujesz, wynosisz gruz,i inne duperele. Teraz wstałem i mam zajefajne zakwasy, nóg nie czuje :oops: , ale myśle że to przejdzie jak się wprawie w tą swoją robote. A w czoraj to był koszmar juz miałem zrezygnować, no ale kasa drocgą nie chodzi. Skoro inni to wytrzymują to ja też moge.

 

Teraz to nawet na kompa nie mam czasu :mur: bo raz wracam koło 18:00 coś zjeść odpocząć i przed 24:00 trzeba iść spać żeby o 6:00 wstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie pierwszy pojazd w zyciu (skuter) wczoraj lalo nie pojezdzilem a dzisiaj odrazu do pracy na miasto nim jade, trzymajcie kciuki zeby mnie nie rozjechali,

ps. platki na sniadanie???? ja po tym jestem tylko glodniejszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem sobie pierwszy pojazd w zyciu (skuter) wczoraj lalo nie pojezdzilem a dzisiaj odrazu do pracy na miasto nim jade, trzymajcie kciuki zeby mnie nie rozjechali,

ps. platki na sniadanie???? ja po tym jestem tylko glodniejszy :]

Słyszałem takie historie, że gość o 9:40 kupił motor, a o 9:45 już nie żył, więc życzę szczęścia :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ja zaraz na Chynow i nadgodziny robie :/ W dodatq z humorem nieteges ze wzgledu na....... Takze dzis zapowiada sie fatalny dzionex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nici z roweru i czczenia chipsów z tesco które są uosobieniem szatana w opuszczonym przedszkolu :( Katar jest i lekka chrypka. Sux. :/

 

Ale ocen żadnych nie poprawiam dziś. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No i znowu nie polazłem do szkoły, ale fart ;] Nie ma to jak pobranie krwi, a przede mną jeszcze audiogram ;) I na dzisiaj koniec, potem wizyty pod koniec czerwca i lipiec-początek ;] Wiem że nudze i wiem, że urzekła Was moja historia :) Dobra trzeba zająć sie czymś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...