Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuje...

Ja siedze przygnębiony bo mi zablkowali konto na Allegro, ładne konto :( szczegóły znajdzicie w temacie na oślej "zawiesili mi konto"

Na dworze taki skwar że ni jak się wychylić z domu

Eh, katastrofa, nie chce mi sie nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k@#$a!! jak sie wyp@#$%^&*()m na rowerze :( ledwo sie ruszac moge... klata starta.. prawy bok starty, lokcie powycierane, kolana tak poobijane ze spuchly i wygladaja jak 2 pilki... koszulka i spodenki podarte... a w rowerze lekko zarysowany amor, kiera, ryska na zacisku od tylnego kola i na siodle... bylem dzisiaj z kumplami na kabatach na gorce... jeden skok... za duza predkosc.. za male ladowanie... wyladowalem za daleko.. przerzucilo mnie przez kiere i lecialem centymetr od ziemi ryjem... ktorego naszczescie nie poobijalem... jednym slowem ch@#$%a... teraz mam ze 2 dni spokoju od rowerka :| to moja prawdziwa powazna gleba od ponad roku :|

Oj, biedny ty :( ja mam to samo ale tylko noga pocharatana do mięcha:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie ruszac k@#$a.... wszystko mnie boli... ogarnalem se rany woda utleniona.. to normalnie myslalem ze sie poplacze z bolu... nie moge stanac na prawa noge tak mnie kolano nawala... nie jest pocharatane ale zdrowo potluczone...

jestem w 2 klasie... od wrzesnia bedzie 3 klasa LO.. nie pytajcie dlaczego dopiero 2 klasa ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie ruszac k@#$a.... wszystko mnie boli... ogarnalem se rany woda utleniona.. to normalnie myslalem ze sie poplacze z bolu... nie moge stanac na prawa noge tak mnie kolano nawala... nie jest pocharatane ale zdrowo potluczone...

jestem w 2 klasie... od wrzesnia bedzie 3 klasa LO.. nie pytajcie dlaczego dopiero 2 klasa ;)

A miałem się pytać :razz: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x widze ze rower u Ciebie na pierwszym planie jak tak sie poswiecasz ;) Nic tylko wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do formy. Sam sie kiedys rozbijalem . Pocharatane ciuchy, zwichniete ,obdarte kolana, skrecone kostki... stare czasy ale juz nie te. Owszem pojezdzic czesto lubie ale jednak w bardziej lagodny sposob ;) Dzisiaj w sumie to od 7 do 17 w robocie i do tego jeszcze bez klimy bo cos nawalalo. Byl jakis monter i cos tam naprawial ale podobno mamy sie w biurze meczyc tak przez 2-3 dni . Jak jeszcze pomysle ze mam tylko tydzien urlopu do wykorzystania to niechce mi sie rano wstawac. Pomyslow na wakacje troche mam ale ten tydzien to troszke malo. Kobieta na mnie krzyczy bo wzialem urlop w maju jak robilem remont mieszkania. Teraz sie glowie gdzie by ja tu zabrac na tydzien w naszym uroczym kraju bo tylko taka opcja wchodzi w gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciag

bylem mlody i glupi ;) przez co 2 razy nie zdalem.. ale w przyszlym roku juz matura :)

 

Devil

bez rowerka zyc bym nie umial.... ja do kiosku 50 metrow od domu jezdze na rowerze :) oprocz tego posiadam kompa od 14 lat.. wiec jak bym mial zyc tylko pc to byl bym gruby, z wielkimi okularami i brzydki :P :P :P i wygladal chyba jak kazdy kto siedzi przed pc 24h na dobe :P :P a tak jestem piekny i mlody a do tego z lekka wysportowany :P :P :P a tak powaznie.. od ponad roku moim najwiekszym hobby jest rower... dopiero pozniej jest pc :) przy ktorym nie spedzam zbyt duzo czasu wlasnie ze wzgledu na rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciag

bylem mlody i glupi ;) przez co 2 razy nie zdalem.. ale w przyszlym roku juz matura :)

Zdarza się :wink: Teraz jesteś stary i mądry :wink: i już tego błędu nie powtórzysz.

 

Ile robisz km w ciągu roku na bajku??

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jestem zmieniły mi się plany nie pojeździłem na rowerku ale za to pograłem sobie w nogę, a późnie browara wypiłem i w chatę wróciłęm.

Neo_x zdarza się życzę szybkiego gojenia się i szybkiej i udanej jazdy

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jak bym mial zyc tylko pc to byl bym gruby, z wielkimi okularami i brzydki :P :P :P

Szczera prawda, szczera prawda xD (nie pytać skąd wiem :P)

Ale postępy są, dziś 2 raz na rowerze, nowy amor dalej działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zjadłem ;)

Ale jutro bedzie więcej :)

Jeszcze było ich mase tylko muszą dojść :P

A podzielisz się?? :unsure: :wink:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Neo_x to mało przeżyłeś ;] Ja w drugiej klasie zjeżdżałem z górki na rowerze, a że był to 13 w poniedziałek, to wypierdzieliłem sie i wstrząs mózgu dostałem ;] Widać tego efekty :lol: Życze szybkiego powrotu do zdrowia.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój kolega zjeżdżając ze stromej górki, pomylił hamulce i zrobił 2 fikołki razem z rowerem, a potem pod nim wylądował. O dziwo nic mu się nie stało, no może poza złamanym odblaskiem w rowerze :blink:

Po tych przejściach udaliśmy się na piwo :lol2:

 

A podzielisz się?? :unsure: ;)

NIE! :P :ploom:

 

///

 

Kto mi kupi 5-biegową, albo 6 skrzynie do Simsona?

Może być jeszcze gaźnik i wydech LeoVenice.

Razem jakieś 900zł :blink:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile robisz km w ciągu roku na bajku??

powiem Ci ze nie wiem... ale wiosna, lato, jesien, 30-60 dziennie srednio... zima... 10-50.. zalezy od pogody :) nie potrafie dokladnie podac bo nie uzywam licznika :) poprostu by mi za szybko odpadl :)

 

Neo_x to mało przeżyłeś ;] Ja w drugiej klasie zjeżdżałem z górki na rowerze, a że był to 13 w poniedziałek, to wypierdzieliłem sie i wstrząs mózgu dostałem ;] Widać tego efekty :lol: Życze szybkiego powrotu do zdrowia.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:*

ja sie ciesze ze sobie ryja nie zdarlem.. nie wiem jak ja to zrobilem... ale jakos tak wysunalem rece jak juz lecialem przez kiere ze zamiast trzec morda o ziemie to tarlem lokciami :) naszczescie w nieszczesciu :).. tyle ze kolana tak mnie nawalaja ze chodze jak pingwin bez zginania kolan...

 

Dołączona grafika

 

 

 

ale zarcie sobie zrobilem :D

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja w zeszłe wakacje zjeżdzałem z górki, za nią był 0.5m wysokości garb na którym zawsze się bezproblemu wybijam, niestety raz się nie udało..... jakieś parę metrów przeorałem rękami, bokiem i udami po kamieniach, korzeniach, żwirze itd.

Bolało..... i to mocno (na szczęście twarz cała).

Najgorsze było to, że akurat szła grupa koleżanek z klasy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja w zeszłe wakacje zjeżdzałem z górki, za nią był 0.5m wysokości garb na którym zawsze się bezproblemu wybijam, niestety raz się nie udało..... jakieś parę metrów przeorałem rękami, bokiem i udami po kamieniach, korzeniach, żwirze itd.

Bolało..... i to mocno (na szczęście twarz cała).

Najgorsze było to, że akurat szła grupa koleżanek z klasy......

Chciałes poszpanowac i byc elopro :lol:

Miał byc nieżły lans a tu gleba;] :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Wygaszam moje graty i ide w kime, jutro przyjdzie mobo i grafa [; Na chwile obecna Maxtor Diamond Max 10 lezy w pudelku na biurku, w piecu jest Maxtor... 0,8 Gb :lol: Jutro ma przyjsc Epox i 7600 GS, a na chwile obecna w piecu Matrox Mystique :lol2: Dobre i to, bo przegladnac forum mozna ;] Jutro zainstaluje Viste i wio [; Hmmm, nie moge sie doczekac nowych komponentow i systemu :) Dobranoc ;)

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zarcie sobie zrobilem

O Fak ... myślałem że to jakiś widelec w mózg nabity ... chyba muszę się położyć jak już takie rzeczy widzę :( Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh,przeczytalem wlasnie temat o hl eo jakie nurki z co niektorych.Naprawde szkoda slow.A mialem taki zajefajny humor 0 dostalem kolejne 600 zdjec i bylem na fajnej mini imprezce a tu trrrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie wszystko do konca sie udaje. Ja dzis w robocie 10 godzin bez klimy tyralem. Jak myslisz czy mozna miec dobry humor po takim dniu :| Przynajmniej jedyne pocieszenie to piwo z kolesiami w knajpie wiec nie przejmowalbym sie jakimis tam docinkami na forum.

 

 

P.S Czemu zmieniles nick bo nie kumam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze spać nie mogę, chciałem sie wykimać ,żeby od rana się uczyć ... a tu już jest rano !

Kit, położę się na 2 godz., to może zregeneruje trochę siły.

Gaszę światło ... pstryk !

 

--------EDIT

 

83 strona moja !

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...