Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj jest u mnie mieście deszczowa pogoda, ale bardzo przsyjemna:) Wczoraj u mnie w szkole był festiwal nauki, było wspaniale, lecz szczegóły później. Ide się szykować do szkoły Narazie wszystkim życze wam miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć spamery. :-P

W związku ze związkiem i panującymi skrajnymi warunkami klimatycznymi, uprzejmie donoszę, że poodkręcałem kompa w domu. Powoli dojrzewam do przestawienia swoich dmuchaczy na 12V.

C'est la Vie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A [gluteus maximus] :? U mnie w nocy nawet kropelka nie spadła :? Ale teraz się chmurzy :twisted:

 

Macie jeszcze tak na rozluźnienie

 

Dołączona grafika

 

 

Mąż do żony:

- Jutro kupię kilka kondomów o różnych smakach, a ty po ciemku

zgadniesz jaki to smak...

- OK.

Na drugi dzień, żona próbuje i mówi:

- Serowo-cebulowe???

- GŁUPIA!!! Jeszcze nie założyłem!!!

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Wszędzie pada tylko nie u mnie! To niesprawiedliwe. Ja chcę deszcz!

U mnie też nic :? Mało tego - właśnie się dowiedziałem jak będzie wyglądać mój weekend ....

 

Sobota: zaliczenie z angielskiego, badań operacyjnych, E-bankingu, i z zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie, oraz egzamin z matematyki finansowej i ubezpieczeniowej :?

 

Niedziela: zaliczenie ze statystyki, bezpieczeństwa SI oraz muszę oddać plan pracy dyplomowej :? A ja nawet nie wiem jak to wygląda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nic :? Mało tego - właśnie się dowiedziałem jak będzie wyglądać mój weekend ....

 

Sobota: zaliczenie z angielskiego, badań operacyjnych, E-bankingu, i z zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie, oraz egzamin z matematyki finansowej i ubezpieczeniowej :?

 

Niedziela: zaliczenie ze statystyki, bezpieczeństwa SI oraz muszę oddać plan pracy dyplomowej :? A ja nawet nie wiem jak to wygląda :lol:

ja mialem podobnie 2 tyg temu ;/ codzinnie 2 koła , jutro egzamin z Algorytmow i struktury danych a we wtorek Mikroekonomia

 

dzis zasnalem o 4 rano moj wspolokator wogole nie spał :D

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie wstałem i nie ma mi kto śniadania zrobić O_o

Sam sobie zrób! Chyba, że zawsze Ci mama robiła... :lol: ;) i teraz nie umiesz kanapki zrobić... ;)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze jakis nawiew w budzie zrobic bo przez te upaly sie robi goraco w srodku. Musialem odkrecic troche procka bo byly male zwieszki ostatnio. :lol:

 

Dzieciaki maja wakacje i Odrazu przypomniala mi sie maturka :P No nic zycze wszystkim udanych wakacji i oby wiekszosc wolnego czasu spedzic gdzies poza kompem :P Sam wyjezdzam tylko na tydzien w polowie Lipca do Mielna , mial byc Rzym ale na min. 2 tygodnie. Niestety szef moj najukochanszy nie dal mi bezplatnego urlopu bo roboty jest od cholery. Ale i tak sie ciesze z tego tygodnia bo uwielbiam Mielno :P

 

P.S Hydro juz zbanowany. Jak on to robi ? ;)

 

EDIT. serwal4 I bardzo dobrze. Troche odpoczynku od tych upalow nie zaszkodzi.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja lece w mojej starej budzie zobaczyć zakończenie roku (oni mają wcześniej ;))

 

http://allegro.pl/item108875152_108875152.html

Kupiłem sobie taki wynalazek do swojej Nokii (6610i), dziś przyszedł, fajna rzecz

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...