Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie się wyspałem (chyba z 7h)

Sikor, jaka idiotka musiała z niej być (sam zresztą nie wiem co to Depeche Mode - nie słucham, ale coś mi sie o uszy obiło i nie klasyfikowałbym tego tak jak ona)

Ahmed, nie no przypałowa okolica, dziadek z kosą rox :)

Pioorek, mi by sie nie chciało, super przepis. Zostaniesz jakimś kucharzem chyba

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

I co w tym śmiesznego? Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUR$#@ poszedłem spać o 3.00 rano a z wyra o 6.00 wywaliło mnie GORĄCO :mur:. Lóżko to teraz mam wodne (a raczej potne). Jeszcze trochę i oszaleję !

Jak znam życie to teraz gdy ma być chłodno to grzeje a gdy będę chciał jechać na wakacje z dziewczynami to pewnie będzie padać ... może to i dobrze, będziemy stale siedzieć w namiocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam cieplo to moze wybierzecie się gdzieś za firewall ?

nie mam zamiaru wystawiać się na jeszczze większą temperaturę, co ugotować się mam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

Nie było mnie prawie jeden dzień, a Wy tyle już napisaliście :blink: :wink: spamery :lol2: :lol: :wink:

 

Jezu jak dziś goraco!! chyba ponad 30*C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor, jaka idiotka musiała z niej być (sam zresztą nie wiem co to Depeche Mode - nie słucham, ale coś mi sie o uszy obiło i nie klasyfikowałbym tego tak jak ona)

Swego czasu była to wręcz kultowa muza. Ja tam, co prawda, nie popadłem w te klimaty, ale przynajmniej wiedziałem co to jest.

A inteligencji blondi nie analizowaliśmy. Poszła sobie na szczęście. Zresztą te różowe z błyszczącymi draperiami tu i tam zwykle są pozbawione inteligencji. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu była to wręcz kultowa muza. Ja tam, co prawda, nie popadłem w te klimaty, ale przynajmniej wiedziałem co to jest.

A inteligencji blondi nie analizowaliśmy. Poszła sobie na szczęście. Zresztą te różowe z błyszczącymi draperiami tu i tam zwykle są pozbawione inteligencji. :twisted2:

jak to?? a kto lepiej na wydawaniu pieniędzy na głupoty się zna?? :lol2: Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałem i zapowiada sie kolejny nudny dzień, a ja na dodatek nie mam w co grać pozostaje mi Gothic II, którego już i tak 5 razy ukonczyłem, albo empik i nabycie czegoś ciekawego za dwie dychy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałem i zapowiada sie kolejny nudny dzień, a ja na dodatek nie mam w co grać pozostaje mi Gothic II, którego już i tak 5 razy ukonczyłem, albo empik i nabycie czegoś ciekawego za dwie dychy....

ale w gothica fajnie se tak pograć

przejdź go kolejny raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałem i zapowiada sie kolejny nudny dzień, a ja na dodatek nie mam w co grać pozostaje mi Gothic II, którego już i tak 5 razy ukonczyłem, albo empik i nabycie czegoś ciekawego za dwie dychy....

Fajne są te giery z serii extra klasyka czy jakoś tak w Empiku za 19.90

Ostatnio nabyłem Wormsy 3D, można z ciekawych gier dostać jeszcze HOMM3, Colina McRae 3 i wogóle dużo takich

A za jakieś grosze kupiłem niedawno Quake 2 (chyba też w Empiku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nabyłem Mafie, Gothica II i Piratów z Karaibów, czaje sie jeszcze na Far Cry i Riddick'a ale narazie i tak w te gierki nie pogram więc wolał bym cos takiego co by ładnie śmigało na moim dziforsie 6100

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak w ogole, to dziwi mnie jaka wy macie prace... hydro, karololszewski i pewnie ktos tam sie znajdzie ;]

Nawalacie posty na forum i siedzicie sobie w pracy...

Tez chce zeby mi placono za siedzenie na forum ;]

 

Ja ide zaraz drzewo ukladac, nie wiem jak ja wyrobie przy takich upalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piootrek ja mam łatwo dlatego że tata mi załatwil tą prace ale 2 - 3 tygodnie wstecz to była udręka a jak nauczyłem się obslugi maszyny to tylko zapuszczam program i mam wolne dopóki nie przyjdzie następne zamówienie jak się czegoś nauczysz i będziesz miał troche znajomości to nawet palcem nie kiwniesz a zarobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34*C w cieniu za firewallem, 37*C na procku w idle z włączoną opcją c'a'q nawet boje sie sprawdzać ile w stresie :/

 

zarzućcie tytyłami jakiś fajnych gier nie koniecznie muszą być nowe....

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34*C w cieniu za firewallem, 37*C na procku w idle z włączoną opcją c'a'q nawet boje sie sprawdzać ile w stresie :/

 

zarzućcie tytyłami jakiś fajnych gier nie koniecznie muszą być nowe....

Z gier to BG II, Call Of Duty, Diablo II, Mafia, FarCry, CS 1.6, PES 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...