Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

dziwię się ludziom jak mogą siedzieć cały dzień przed kompem. Ja muszę być w ruchy bo siedzenie mnie dobija:/

no moze nie cały dzień, ale pół to bez problemu bym wysiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jeździłem z kumplami na rowerze, potem byliśmy w Maku. Odprowadziłem potem pewnego cwaniaczka do niego na chate. Wróciłem autobusem na pętle niedaleko mojego domu i miałem lekki przypał. Spotkałem pewne znajome które mi się podobają, a byłem spocony jak żul. Szczęście, że nie było wsród nich tej, która najbardziej mi się podoba. A odnośnie poprawek - jutro chyba murarz będzie poprawiał mi furtkę - zawiasy przesunęły się o pare centymetrów i furtka wali w obudówkę (nie wiem jak to nazwać, wali w mur którym jest obudowana). Za chwile będe miał pizze, pozdrawiam :razz:

EDIT:

Pot to chyba nie jest męski zapach - dziewczyny tego nie lubią

Już zjadłem pizze :D

No fakt, poce sie nawet gdy nic nie robie :P

A co macie do pocy? :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem pewne znajome które mi się podobają, a byłem spocony jak żul. Szczęście, że nie było wsród nich tej, która najbardziej mi się podoba.

czym się przejmujesz, tak wyglądałeś i pachniałeś na bardziej męskiego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem zły. Nie mam kompletnie nic do roboty przez najbliższe dwa dni. Iść pokopać w piłe to zły pomysł, bo za gorąco, roweru nie mam, pracy w domu też. Znajomi już powyjeżdżali, dziewczyny nie mam (choć już poczyniłem pewne kroki B) ). No i bida. Chyba prześpie te dwa dni <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Widze wiele osob uklada drzewo ;] [;

 

Ja dzisiaj jeszcze trawe kosilem, a dokladnie to poprawialem po wczoraj taka kosiarka zylkową, czulem sie jakbym gral w quake'a B) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze wiele osob uklada drzewo ;] [;

 

Ja dzisiaj jeszcze trawe kosilem, a dokladnie to poprawialem po wczoraj taka kosiarka zylkową, czulem sie jakbym gral w quake'a B) :P

no taką fajnie

ostatnio się bawiłem taką mocną, obok drzewek kosiłem co do centymetra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mam idealny pomysl, el gringo dado (jaki nick :lol:). Zrob pizze z mojego przepisu :>

 

Ur6an, zawsze kosze tą zwykla spalinowka i potem poprawiam zylkowa wlasnie zeby to jakos wygladalo. Bo wiadomo ze ta pierwsza wszedzie sie nie wjedzie i do tego ma ostrza, a ta to mozna tymi zylkami na prawo i lewo machac ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może ci się nudzić, bo się nic nie chce, bo jest zaciepło, no i tak w kółko

 

@Pioorek no a ja na odwrót pierw podkaszarką bo tak to sie nazywa i dopiero później wielkim czymś co się nigdzie nie da wjechać

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro z rańca jadę po prezent dla ojca (imieniny ma w piątek, czy tam w sobotę) - wodery mu kupuję, bo to zapalony wędkarz. W moim mieście jest największy sklep wędkarski w europie i tam właśnie się wybieram :D A wodery to takie galoty, w których można sobie pomykać po wodzie i się nie zmoczyć, czy tam umoczyć ;). Później będę się opipczał z kumplami na Sosinie (takie jezioro w Jaworznie, czyściutko, można sobie popływać, kajaki wypożyczyć, rowerki wodne itp. Trzeba się opalić i wogóle, "latynoski kochanek" musi jakoś wyglądać. A wieczorem jak codziennie, będę kwiaty i warzywa podlewał w ogrodzie. Żeby tylko nie lało jutro, bo inaczej dosłownie zapier%^ "pana Pogodę".

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sosina czysta, przeciez to sciek ;] chyba czystego jeziora nie widziales ;] zreszta balaton nie wyglada o wiele lepiej ;]

 

 

zglodnialem wiec produkt Mega Pizzy juz do mnie jedzie ;) 2 osoby w jaworznie zjadly ta pizze w calosci, normalny czlowiek wytrzymuje 3 kawalki ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sosina czysta, przeciez to sciek ;] chyba czystego jeziora nie widziales ;] zreszta balaton nie wyglada o wiele lepiej ;]

zglodnialem wiec produkt Mega Pizzy juz do mnie jedzie ;) 2 osoby w jaworznie zjadly ta pizze w calosci, normalny czlowiek wytrzymuje 3 kawalki ;)

Słuchaj, w porównaniu Sosniny do Balatonu (ściek cholerny), praktycznie nie ma porównania ;). Balaton to ścierwo, przez to tam nie jeżdżę. Zostaje mi więc Sosina (zaszczana bo zaszczana ale dużo czystsza niż Balaton) :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale kulki to chyba drozsze sa i wieksza taktyka , choc paint ball tez jest fajny ale chyba mniej taktyki

 

kulki kosztują różnie od 35 do 70zł za worek 500sztuk ale za to jak dostaniesz to czuć i widać, co do taktyki to zależy od samych grających i od scenariusza gry, masz blisko to wpadnij kiedyś 25km na południowy-wschód, może i ja się skuszę po długiej przerwie...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem pierwszy raz , i w 5 latalismy head shota dostalem z gazowego nie boli :) i z alektryka tez , fajna zabawa ale za duzo kasy w to idzie a niemam kasy na takie zabawki , kumpel ma guna za 1500 szlismy z nim przez miasto to ludzie chyba nas sie bali bo przechodzili na okolo , zadwonilem do drzwi od domu siostra otworzyla i puscilem serie na sucho bez kulek to siostra prawie w gacie narobila tak sie wystraszyla :) , ciuchy by sie znalazlo ale sprzet za drogi ,nie dla mnie takie cos ,chodz zabawa w wojne fajna ukrywanie sie w lesie kamuflarz dziecka i te sprawy :-) ,ale lepsze chyba jest nawalanie w pomieszczeniach jakis stary opuszczony budynek i jakas akcja

 

a z kad jestes ??

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to podrodze do szkoly mam , bo do ostrowa jezdze ,a ty gdzie do szkoly ?? mechaniczna w pleszewie na zielonej ? tylko ta znam :) z pleszewa

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...