Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Spie sobie ladnie godzina 10 az tu nagle krzyk z salonu.No to zrywam sie biegne, a tu siostra sie drze "nietoperz" :lol: podchodzę do kwietnika patrze a tu taaaaaaaaaaaka ćma :blink: No to ją w rękę i pająk się najadł :lol: Fajna pobudka nei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spie sobie ladnie godzina 10 az tu nagle krzyk z salonu.No to zrywam sie biegne, a tu siostra sie drze "nietoperz" :lol: podchodzę do kwietnika patrze a tu taaaaaaaaaaaka ćma :blink: No to ją w rękę i pająk się najadł :lol: Fajna pobudka nei?

Super pobudka ;) a ja wstałem o 6:30 :P więc do 10 się powinieneś wyspać ;)

 

Przed chwilą grałem w CoD'a a teraz siedze z Wami na forum i słucham Linkin Park :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pobudka ;) a ja wstałem o 6:30 :P więc do 10 się powinieneś wyspać ;)

 

Przed chwilą grałem w CoD'a a teraz siedze z Wami na forum i słucham Linkin Park :P

a ja słucham radia planeta katowice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham: Meth&Red - N 2 Gether Now ft. Limp Bizkit :)

 

Jak dzisiaj gorąco. Trzeba gdzieś jerchać nad wode.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co do kebabow to w szczecinie sa najlepsze ;] <-- w makfaku i hmm gdzies jeszcze, w Rabie czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamery

Ja też właśnie finałowo wstałem

Zastanawiam się, co dzisiaj robić ;)

Tekst w spoilerze przekracza wszystkie granice debilizmu, dobrego smaku i jest conajmniej głupi, czytasz na własną odpowiedzialność

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W nocy miałem mały problem, mianowicie zapchałem kibel

Dobra, na początek procedura standardowa - robie cisnienie szczotką do mycia

Ale to nie pomaga, no to leje wszystkie żrące środki i proszki - też nic nie dało

Zamieszałem - jak nie zabuzowało, wylało się i zalało całą łazienkę

No to wychodze i zamykam od zewnątrz, żeby wcześniej z rana wrócić z przepychaczem i przepchać

ok. 6:30 budzi mnie wrzask i klnięcie, patrze a tu mój starszy z przepychaczem coś sie drze, olałem go i poszedłem spać

Szczęście że jakoś to odepchał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy do szczecina mam trochę daleko :P Chodziło mi ,żeby panowie z Ostrowa się wypowiedzieli.

W sumie Pioorek masz jakis pomysł jak zrobić sobie kebeb domowym sposobem ... tyle ,że bez mięsa "kebabowego" ?

 

 

myślełem, ze chodzi Ci o kebab w Jarocinie, jak chcesz domowym sposobem to Ci moge to mięso w hurtowej cenie załatwić bo kuzol ma dwie restauracje z kebabem i sobie będziesz robił codziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolo pks to jest "grill bar max" czy jakos tak kumpel tam spozywal obiady :) (pite) bo starsza dawala mu kase na obiad bo nie chcialo sie jej gotowac. A tak to chyba dobrych knajp z jedzeniem to niema sultan kebab jest na wroclawskiej ale tam jeszcze nie jadlem moze maja dobre jedzenie i na przeciwko pizzeria primawera. Wiem ze w ostrowie wlkp jest jedna fajna pizzeria na rynku chyba francuska sie za nazywa , robia pizze ale w piecu palonym drewnem a nie gazowym , pizza pycha takiej nigdzie nie jadlem, pol zjadlem i bylem pelny.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO

 

Gadam z kuzynem kolezanki (nie znam go w ogole) i on cos o kompach zaczal gadac i mowi ze chce sobie kupic nowa obudowe i wezmie chybe te:

http://www.pixmania.com/pl/pl/282485/art/s...c18-czarna.html

 

W tej chwili jak on mi to napisal, nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac [;;][;]

 

jaśli brać pod uwage to, że już nie potrzeba monitora kupic to nawet tanio wychodzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ooooo B) Zobaczymy co z tego wyjdzie ;] zdawaj relacje na bierzaco! ;]

KAX, true, ale sam pomysl zeby kupic taka obudowe (w sumie to brzydka jest) za te kase jest dosc smieszny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ta obudowa jest warta ~600zł maxi, a nie 3k . Tu trzeba płakać a nie się śmiać, jak można tak popadać w reklame ... Ja tam tak gorąco to kluseczki z kompotem i siupa :D Zaraz śmigam z kumplem na rower i może nad rzeczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

I jak tam pizza nemo1802? ;]

 

Chs'20 a nic, tak sobie zartuje bo ostatnio panuje moda na zakladanie kolejnych kont po bananie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dluuugiej walce w kucni i bieganiu do sklepu w celu zakupienia niezbednych składników pizza wyladowala w piekarniku. Bardzo ladnie sie wnim prezentuje. Czekam z niecierpliwoscia, aby ja skonsumowac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pierwszy raz jest najgorszy, ciezko ja uformowac i niezly bajzel sie robi... (przynajmniej w moim wypadku) - dobra, jak bedziesz ja mialem to zdaj relacje ;]

 

BTW mam nadzieje ze zrobiles tez ten sos ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ekstra jest przynajmnie wiem teraz co to za czasy twr trc itd ;) i bardzo ciekawe jest tez laczenie licznikow 193 i 191, operacje na pdcz czy tez liczenie magrinesow zaklocen .... w sam raz na taka pogode ;]

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...