Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko wszystkim.... :wink:

 

 

U mnie ladna pogoda nie za cieplo nie za zimno.....

 

Posiedze z wami do 13.30 a pozniej spadam do baby na caly dzien, uslyszymy sie dopiero po 21 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiedze z wami do 13.30 a pozniej spadam do baby na caly dzien, uslyszymy sie dopiero po 21 :cry:

Do jakiej baby idziesz, Jagi? :D Jak tak to uwazaj by Cie nie zjadla. :P

 

A tak w ogole to ahoj. :]

U mjenia ocien haraszaja pogoda. :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie było mnie tu od wtorku i przybyło 26 stron, ładnie ;]. Co do szkółki, ja poprosze o wyróżnienie bo cały czas pisze polskie znaki i nie robię błędów ortograficznych. Najgorsze jest to że nie moge ziewać, śmiać sie, kasłać, kichać, wysilać się, kąpać w ciepłej wodzie, jeść ciepłych posiłków, czyli podstawowe funkcje życia codziennego. Ale za to mam nowy telefon, mianowicie K600i, i nie żałuje, że go kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grzechu a przyjeli cie tam gdzie chciales? icon_wink2.gif

Dostałem sie :P . Teraz musze tylko orginały zawieść. Technikum mechatroniczne numer 1 w Warszawie, kierunek technik informatyk, systemy i sieci komputerowe.

BTW: Kupiłem 3 wiatraki za 50zł O_o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja piernicze... wstaje rano, komp wylaczony oO. Dziwne, zostawilem go na noc. Wciskam power, nic sie nie dzieje. Odrazu rzucam sie na tyly ubudowy, sprawdzam czy cos moze nie wyskoczylo... a w kablach lezy telefon. Zostawilem bo na biurku zeby sie ladowal, musial ktos zadzwonic, i spadl w kable. Odlaczam kabel od zasilacza, podlaczam znow a tutaj wiatrak sie nie krecic w srodku zasilacza (zawsze po podlaczeniu tego kabla sie krecil chwile). Juz wkurzony, ze zasilka poszla (A przy okazji moze jakas czesc), nie wiem co zrobic :lol:. Ale przypomnialo mi sie, ze mam jeszcze jeden kabel od starego monitora, podlaczylem i dziala... n/c, komorka mi uszkodzila kabel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko jak skwar z niba sie leje. Początek lipca a sezon w pełni masa ludzi na ulicach. A żadnych fajnych foczek nie stwierdzilem :cry: . Może wieczorem wyjdą :D

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, też się zdziwiłem, gdy to zobaczyłem, ale teraz się zastanawiam czy to prawda...

Kumpel komandosa w 10s wychlał. Nie wydaje sie wam że to 0,5 nie 0,7??

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze... wstaje rano, komp wylaczony oO. Dziwne, zostawilem go na noc. Wciskam power, nic sie nie dzieje. Odrazu rzucam sie na tyly ubudowy, sprawdzam czy cos moze nie wyskoczylo... a w kablach lezy telefon. Zostawilem bo na biurku zeby sie ladowal, musial ktos zadzwonic, i spadl w kable. Odlaczam kabel od zasilacza, podlaczam znow a tutaj wiatrak sie nie krecic w srodku zasilacza (zawsze po podlaczeniu tego kabla sie krecil chwile). Juz wkurzony, ze zasilka poszla (A przy okazji moze jakas czesc), nie wiem co zrobic :lol:. Ale przypomnialo mi sie, ze mam jeszcze jeden kabel od starego monitora, podlaczylem i dziala... n/c, komorka mi uszkodzila kabel?

Jak zes tego dokonal mistrzu? :lol: Ja tam dzis zmienilem wreszcie paste w moim radku 9800 PRO na Arctic Silver 5 i odrazu mozna krecic wyzej. Idelnie odprowadza cieplo do radiatora. Teraz mysle zeby zrobic jakis nawiew bo radiator po paru godzinach jest goracy jak cholera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj ze zmiana pasty zaraz da ci kopa w oc :D moze z 5mhz

Ja tam uzywam zwyklego bialego silikonu z elektronicznego, inaczej bym zbankrutowal na takich pastach, za czesto zdejmuje bloki, radiatory itp. A na ten bialy silikonik nie narzekam

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...