Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, niech wam bedzie ze UT jest lepszy od Q3 ;) zagralbym w UT ale niemam tego, dlatego proponowalem Q3, myslalem ze znajda sie chetni na partyjke :). To jak bedzie, zagramy jeszcze dzisiaj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce pograc w cos to piszcie w tematach o danej grze a nie w tej kopalni spamerstwa ,ktorej jeszcze nikt nie zamknal ;)

 

Ja napisalem ze zagram w Q3 ,ktore dla mnie jest lepsze od jakiegos tam UT gdzie moze z raz w zyciu gralem ,ale na PR 1.32 i ew OSP 1.31. Ktos musi postawic serwer z dobrym laczem i nie ma problemu. Chyba ze lubicie trafiac z raila z pingiem 200 ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bardziej lubie ut niz q3, ale gdybym mial q3 na hdd to chetnie bym z Wami dzisiaj pogiercowal. Natomiast kultowy UT mam na plytce i z checia pogram po tej 23. To jak bedzie? umawiamy sie na UT na 23 ?? ile jest chetnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bardziej lubie ut niz q3, ale gdybym mial q3 na hdd to chetnie bym z Wami dzisiaj pogiercowal. Natomiast kultowy UT mam na plytce i z checia pogram po tej 23. To jak bedzie? umawiamy sie na UT na 23 ?? ile jest chetnych?

 

Chętny to ja jestem, ale nic nie obiecuje, wszystko zależy od pingów na moim "wypaśnym" łączu. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eno -=KAX=- we dwoch to nie ma co grac. Wiecej chetnych prosze ;)

-----------

Mam takie pytanko, jest tu w naszych kregach jakis maniak Nikity (serial) procz mnie oczywiscie?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakies 5 min temu mialem fajne cos..slucham muzy (foobar) i czekam az sie scaignie film przyrodniczy a tu hu... monitor mi gasnie a muza dalej gra :mur: no i palcowka (reset kompa) znow czekania na 20 min

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq- jak juz pisalem na tym serwerze kiedys gralem, ale ja go nie stworzylem. Teraz mam PR 1.32 i stworzylem serwer z ustawieniem na dedicated:internet wiec powinno byc ok. Jezeli macie problemy to sami stworzcie serwer, chetnie sie dolacze :) .

Adres mojego serwera: 192.168.1.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh , ja wlasnie mialem sobie zapuszczac , ale musze poszukac sobie szkoly , wiec nie moge wygladac jak buszmen, bo by mnie nigdzie nie przyjeli :P

 

... a teraz sobie obejrze Supernatural :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem UT i pingi całkiem przyjemne ok 100, ale jakiś bug mam postać zachowuje się nie raz tak jakby ping był powyżej 1000 (cały czas jest ok100) postać idzie jakby krok do tyłu i krok do przodu.

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq- jak juz pisalem na tym serwerze kiedys gralem, ale ja go nie stworzylem. Teraz mam PR 1.32 i stworzylem serwer z ustawieniem na dedicated:internet wiec powinno byc ok. Jezeli macie problemy to sami stworzcie serwer, chetnie sie dolacze :) .

Adres mojego serwera: 192.168.1.2

;]

 

Mam do was pytanie! :P Widzieliście te korki Nike w których grał Ronaldo na tych MŚ? Te żółto zielone? Ktoś wie jaki to model? Czy one są gdzieś w sprzedazy?? :P

Wiem o które Ci chodzi, widziałem je w Athlete's Foot - sprawdź może masz ten sklep w swoim mieście, powinny być (swoją drogą kozak promocję mają kup 1 rzecz np. buty za 299 zł a drugą pare np. za 199 kup o 50 % taniej ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co się stało z Sikorem ? ;]

 

Pisał, że się wybiera na imprezę, ale nie napisał, kiedy ma zamiar wrócić. ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o które Ci chodzi, widziałem je w Athlete's Foot - sprawdź może masz ten sklep w swoim mieście, powinny być (swoją drogą kozak promocję mają kup 1 rzecz np. buty za 299 zł a drugą pare np. za 199 kup o 50 % taniej ;])

eeee... to muszę się rozejrzeć ;] thx :)

Edytowane przez palantunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos mu sie stalo? Powinnismy sie jakos zorientowac w sytuacji, On sie tak o nas troszczy w tym watku a my nic. Nie mozna tak ;)

 

-=KAX=- no gramy w koncu w tego UT ?? mam instalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...