Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Sikor pewnie juz rozpiski robi od rana, i za chwile walnie post z bananowym podsumowaniem az sie czerwono zrobi na forum.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem :D To gramy na jakims publicznym ;) ??

Juz poprawilem na dwoch graczy, dawaj chociaz na pare minut. Tyle sie nameczylem ;) Czekam

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor pewnie juz rozpiski robi od rana, i za chwile walnie post z bananowym podsumowaniem az sie czerwono zrobi na forum.

W sumie to podoba mi sie taki topic, gdzie wszyscy mocno trzymaja sie zasad poprawnej pisowni, i w innych tematach troche slabiej. Az czasami boje sie tutaj pisac. :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAX co jest? za duze pingi masz?

No duże i powiedz mi jak tu sie niewku#@*%, chyba będe musiał jakąś petycje do admina wystosować, bo jak narazie to moge grać jedynie w kalambury na kurniku, a tak fajnie było kilka miesięcy temu mogłem grac cały dzień i ping poniżej 100. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładne GG sobie zrobilście z tego tematu. Błędów od groma ... tyle samo banów bedzie :P

 

Panowie bardzo ważna sprawa !

Szukam ostrza (tego śmigła co ścina trawę) do kosiarki Briggs & Stratton model : Viking MB455. Wie ktoś gdzie mogę nabyć taką część ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładne GG sobie zrobilście z tego tematu. Błędów od groma ... tyle samo banów bedzie :P

 

Panowie bardzo ważna sprawa !

Szukam ostrza (tego śmigła co ścina trawę) do kosiarki Briggs & Stratton model : Viking MB455. Wie ktoś gdzie mogę nabyć taką część ?

U mnie w mieście jest serwis Vikinga i mają chyba wszystkie noże, wiem bo sam mam kosiarke tej firmy.

 

P.S Ty z Jarocina jesteś?

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jest serwis Vikinga i mają chyba wszystkie noże, wiem bo sam mam kosiarke tej firmy.

 

P.S Ty z Jarocina jesteś?

Jestem z Ostrzeszowa, niedaleko Ostrowa Wlkp.

Mogłbyś mi podać stronkę lub numer kontaktowy tego serwisu ?

Gdyby udało mi się załatwić od nich tą cześć to Ci normalnie browara pocztą prześlę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Ostrzeszowa, niedaleko Ostrowa Wlkp.

Mogłbyś mi podać stronkę lub numer kontaktowy tego serwisu ?

Gdyby udało mi się załatwić od nich tą cześć to Ci normalnie browara pocztą prześlę :D

 

Poprawiam sie, nie serwis tylko autoryzowany dealer...

 

Firma nazywa się "pinus".

 

Pleszew ul. Tarowa 1

tel. 062-508-11-80

tel. kom. 601-248-769

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że mieNtcy jesteście. Jaki jest sens iść spać, skoro sie już nowy dzień zaczął? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde 150 strona - to jakis jubileusz! :D musze przypostfuckerzyć ;p

to mi wyslij... mowie serio!! taka ukraina to niezniszczalny czołg w porownaniu z tymi góralami.

nie krępuj się, kurier na niej przyjedzie.. dasz rade ;)

w sumie jesli chcesz fajna Ukrainke, to idz na jakis szrot to napewno znajdziesz, tam mozna nawet fajnego bicycle wyczarowac.... :wink:

no na tyle to ja wpadłem, ale jak mowisz ze masz do oddania, to ja z checią przygarne taką sierotkę ;D

 

no i co z tego ze waży 20kg! przypakuje troche wnosząc go do piwnicy :D Dla mnie liczy sie frajda!

no na niej to sie mozna rozpędzic, gorzej zatrzymać takiego potwora :D

 

buuu.. wieje sciemą ;)

 

im off

i po urlopie...domek, jeziorko, :D kolezanki :D esh szybko minely te 5 dni :(

no nie gadaj ze zmiana pasty zaraz da ci kopa w oc :D moze z 5mhz

Ja tam uzywam zwyklego bialego silikonu z elektronicznego, inaczej bym zbankrutowal na takich pastach, za czesto zdejmuje bloki, radiatory itp. A na ten bialy silikonik nie narzekam

ja juz mam dosyc przebojow z kablami do tel/komp

no ja tez moge popykac w zmodowanego quake dajcie jakies namiary ;]

e ze tak spytam, czy na srednio oryginalnym q3 tez bym z wami pogral??

odpowiedzcie i zaraz to usuwam ;)

ej -=KAX=- podeslij mi ustawienia foobarka. Widzialem ze fajnie go sobie skonfigurowales w topicu o moddingu pulpitu

spoko, bedziesz pozniej?? bo ide sie wykapac, chyba juz lazienke zalalem. A moze by ktos pozniej pogiercowal ze mna w Outruna albo motogp3 ??

-=KAX=- zarzuc to na inny serwer bo tamten jest juz na pelnych obrotach przez naszych rodakow (nie moge sciagnac) ;)

-----------

o juz jest wolne ;) nie wrzucaj juz ;)

no w brazylii..

tzn. chodzi mi o to czy w Polsce mozna kupić? :D

eeee... to muszę się rozejrzeć ;] thx :)

ale wstyd :oops:

83.26.240.4

szkoda ze nie macie ut2003 bo bym se z wami zagral ;]

o widze ze sie kosiareczka popsula :D podczas pracy? czy przed ? :D

 

Podsumowanie:

Pluskwa - 10 dni ZPP;

ZIBI_PL - 2;

CarsonPoland - 11;

Linoge - 1;

pluszek - 1;

Black_war - 1;

palantunio - 2;

dzik86 - 1

 

Tyle znalazłem. Niezłe osiągi macie. Teraz lecimy po procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :P

 

Widze, że Sikor wrócił z Mesy i rozdał prezenty ;). Mam Pytanie Sikorku do Ciebie, jak będą traktowane błędy interpunkcyjne??

 

Pogoda ładna, na niebie brak chmur i lekki wiaterek wieje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przez jakiś czas będzie mniej piszących w tym temacie. :twisted2:

 

Weekend miałem zajefajny. Generalnie bradzo "upojny". W piątek "Mesa by night", w sobotę wesele kuzyna. Takie wyjazdowe. W środku Puszczy Knyszyńskiej, w lokalu stylizowanym na dworek szlachecki. Super było, mało dziadków, dużo młodych ludzi, żarcie full wypas, alkohole do wyboru i koloru.

A wczoraj poszliśmy sobie na "spacer". Jakieś 100 metrów. Od przystanku do Mesy. :-P Ale już bardzo spokojnie "spacerowaliśmy". Kilka piwek tylko. :-P

No i najważniejsze. Zero komputera. Całkiem fajne doświadczenie. :-P

 

@Maciag

Letnia szkoła póki co, obejmuje tylko ortografię. Pisałem wcześniej, że interpunkcja wejdzie w grę dopiero po rozdrażnieniu płetwy. A ta jakoś na razie mi nie drga zbyt mocno. :-P Niemniej zachęcam do stosowania interpunkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przez jakiś czas będzie mniej piszących w tym temacie. :twisted2:

 

Weekend miałem zajefajny. Generalnie bradzo "upojny". W piątek "Mesa by night", w sobotę wesele kuzyna. Takie wyjazdowe. W środku Puszczy Knyszyńskiej, w lokalu stylizowanym na dworek szlachecki. Super było, mało dziadków, dużo młodych ludzi, żarcie full wypas, alkohole do wyboru i koloru.

A wczoraj poszliśmy sobie na "spacer". Jakieś 100 metrów. Od przystanku do Mesy. :-P Ale już bardzo spokojnie "spacerowaliśmy". Kilka piwek tylko. :-P

No i najważniejsze. Zero komputera. Całkiem fajne doświadczenie. :-P

 

@Maciag

Letnia szkoła póki co, obejmuje tylko ortografię. Pisałem wcześniej, że interpunkcja wejdzie w grę dopiero po rozdrażnieniu płetwy. A ta jakoś na razie mi nie drga zbyt mocno. :-P Niemniej zachęcam do stosowania interpunkcji.

No to sie wypoczelo, ale do pracy teaz powrocilo. Tylko dziwie sie, ze po tak "upojnym" weekend'zie wstales ,o tak mlodej godzienie :wink:.

 

W sumie u mnie tez bylo wesolo. W piatek troszke piwusia, w sobote ostatni dzien wolnego od pracy, takze caly dzien na zaglowce "Omega", a wczoraj dzien spedzony w miescie, ale tez bylo ciekawie.

 

No to nic, trzeba teraz powiedziec: "Do pracy rodacy..." :) :wink:.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tylko dziwie sie, ze po tak "upojnym" weekend'zie wstales ,o tak mlodej godzienie :wink:.

To napewno przez kicie ;] .

 

Mam rade, dawajcie same ZPP bez % ;)

Nie przejdzie.

A mnie dziś rano obudziło kilku ludzi na dole robiących rury do gazu, telefon i suchość w gardle O_o .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mnie obudził tir który wjechał w ogrodzenie domu sąsiadów. :blink:

 

A potem przeczytałem piękną wiadomość od kogoś. Mogę powiedzieć że to koniec i że więcej nie pojade na czyjeś "zawołanie" nigdzie. Takiego wała... :angry:

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja się dziś sam obudziłem. :razz:

Właśnie niecałą godzinę temu przyjechał kurier z moim 6800LE.

Komputer już złożony na pająka, instaluje wszystkie sterowniki i jazda. :)

Widzę, że Sikor zrobił dość duży przesiew, szczęście że mnie nie było w weekend.

Pozdrawiam. :)

Dzięki BLANTMEN, ale głupio wyglądają kropki przed i po emotkach.

A odnośnie mojego 6800LE, narazie coś słabo (12k w 2k1), ale to chyba dlatego, że komp numer jeden z siga bez oc, z jakimiś badziewnymi Kingstonami

(133MHz 2T 3-3-3-8)
i brak sterowników do nForce. No cóż, ide wojować dalej.

Kolejna edycja, po zainstalowaniu sterowników od nForce'a wynik skoczył do ponad 14k - czy jest dobry, zważywszy na to, że nic nie jest podkręcone?

I jeszcze kolejna edycja - odblokowanie karty na 16/6 dało kolejne 1k w 2k1, niestety potoki są zwalone :(

I jeszcze jeszcze kolejna edycja - chyba działa 6 vertexów :D

Dzięki Pioorek za jak by to nazwać, pocieszenie, uspokojenie

To że miałeś racje to było do mnie? :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...