Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubie czasem muzyki słuchać. :) Często gram. ;) Czytam również większość topiców na PPC. :)

 

Kto zagra przez multi i założy serwa w:

HOMM 5

C&C Generals / Zero Hour

ET - uwaga celność znacząco spadła od kiedy gram w RPG i RTS :)

Diablo 1 - ale nie mam sprawnej płyty

Warlords Battlecry 2

 

:)

 

 

edit

 

Dziękuje Sikorowi za to, że na stałe zaszczepił we mnie pisanie ze wszystkimi polskimi znakami. ;) Jednak w innych tematach nadal zaczynam zdanie z małej litery. ^^^^^^

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur ... dę, właśnie zobaczyłem tą stertę drewna która trzeba porąbać i ułożyć. ! Przez tydzień tego nie zrobię :blink:.

Heheh ,żebyście się nie nudzili tooooo mam małe zadanko :D. Średnica stosu to 3 metry a wysokość jakieś 2 metry (powiedzmy ,że to jest idealny stożek) Hmm obliczając średnio ,że jeden wałek drewna ma długość 65 cm i średnicę 25 cm to ile tam jest tych klocków ? Jednego klocka przerąbuję około 32 sekundy.

Około 1/4 tych kolcków nie wymaga rąbania. Może mi ktoś obliczyć ile godzin zajmie mi wykonanie tej pracy ?

Według obliczeń masz ok 864 klocków do porąbania jeden to 32 sek. , a wszystkie to ok 7h 30 min. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spalił mi się super, mega zasilacz Colorshit (albo już był spalony :unsure:). Chciałem go sprawdzić, ale jeszcze na szczęście nie podłączyłem go do drugiego kompa, którego składam (starego dziada). Tylko podpiąłem kabel, piknąłem listwą zasilającą, a tu dymek :wink2:. Następnie kolejna rzecz do tego kompa. Karta graficzna z zatartym wiatraczkiem. Wyjąłem go, wziąłem w palce, chce nasmarować a ten mi pękł :blink:. Dzisiaj się już lepiej nic nie tykam, bo jeszcze coś zepsuje ;).

 

 

Jakieś jaja sobie jeszcze robią. Lata blisko samolot, nawet spory na wysokości bloków, a tuż przed nimi się wzbija. Fajna zabawa, ale bez jaj. Jak walnie w któryś to będzie miał ;].

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna z zatartym wiatraczkiem. Wyjąłem go, wziąłem w palce, chce nasmarować a ten mi pękł :blink:.

Albo jesteś nerwowy albo masz za dużo siły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanko . Kupiłem sobie monitor 21 " i podłączyłem go zażuciłem rozdzielczość 1280 x 1024 i odświerzanie 100 Hz ale po 7miesiącach troche mi się wzrok rozregulował i mam pytanie jaka powinna być prawidłowa rozdzielczość dla takiego monitora ? A i ta pare miesięcy to siedziałem na rozdzielczości 800 x 600. :)

 

Zarzuciłem odświeżanie (nawet taki jest przycisk na przelgądarce). :twisted:

Domik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jesteś nerwowy albo masz za dużo siły :)

Tak się teraz przyglądam i on był już popękany ;]. Może uda mi się wstawić w jego miejsce wiatraczek od kieszeni dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko wszystkim, właśnie wtóciłem z ZPP.....

 

Widzę, że się chłopaki postaraliście 6 stron w jeden dzień :wink:

Staramy się jak możemy ;-).

 

Dostałeś ZPP i zadziałało Ci - :lol: mi nie, ale o tym sza B).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę się nie śmiać

A dlaczego mamy się śmiać, też lubię poczytać, ale tylko książki popularno-naukowe, bo opowiadania i niesamowite historie mnie nie interesują... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam...

 

Zostało (jak się nie pomyliłem!) 148 postów do jubileuszowego 5000. Może mały konkursik, kto Go napisze? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam...

 

Zostało (jak się nie pomyliłem!) 148 postów do jubileuszowego 5000. Może mały konkursik, kto Go napisze? ;-)

Oj będzie kara za liczenie postów :D. Wiem coś o tym :unsure: ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio z tą karą? ;-) Bo posta wyedytuje :-P :-D.

 

W nagrodę proponuję kasację % za spamowanie w tym topicu! Tylko czy kochana moderacja na to pójdzie? Proszę o odpowiedź ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nagrodę proponuję kasację % za spamowanie w tym topicu! Tylko czy kochana moderacja na to pójdzie?

 

Oj będę się czaił na tego 5000., 30 to trochę za dużo... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, a Sikor zrobi psikusa i zamknie topic przy 4999 poscie. :twisted:

Może nie ;-), bo gdzie będę posty nabijał :lol2: :razz: ?

 

@pluszek

Popraw to, bo zaraz będą kolejne %.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowane ;-).

Myślę jednak, że moderacja byłaby wyrozumiała... :-P Może jednak lepiej nie ryzykować, bo jeszcze płetwa się rozgniewa i faktycznie zamknie nam topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...