Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Te ostre zasady ortograficzne panują na całym forum, czy tylko tutaj (ze względu na spamerski klimat tematu)?

 

Dziś wstałem po 9 i nawet nie było tak gorąco. Jeszcze o pierwszej w nocy miałem polowanie na komary. Czas zrobić coś pożytecznego.

Jak Wam się nudzi, to nauczcie się HTML/PHP/C++/Delphi/Flash/Photoshop lub czegoś jeszcze innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem. :twisted2:

Popatrz no uważnie na mój poprzedni post.

Jedno zdanie rozpoczęte małą literą = jeden błąd ortograficzny = jeden dzień ZPP.

Dwa zdania rozpoczęte małą literą = dwa błędy ortograficzne = dwa dni ZPP.

Jeden błędny wyraz = jeden błąd ortograficzny = jeden dzień ZPP.

Itd.

 

Jaśniej już chyba nie można.

Spokojnie Panie Sikorku :wink:. Dobrze juz rozumiem, i przepraszam, ze urazilem osoby :lol: :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć co z wami jest 3 osoby nademną nie wstawiły kropek normalnie Sikor pojechał na wakacje a oni sobie tak pozwalają .

Kropki nie są traktowane tak rygorystycznie.

 

Te ostre zasady ortograficzne panują na całym forum, czy tylko tutaj (ze względu na spamerski klimat tematu)?

(...)

Pisać poprawnie powinieneś wszędzie. Ale ze względu na spamerski typ tematu tutaj są zaostrzone reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zgrywam filmy z kamery. Próbowałem włączyć Obliviona ale zbyt haczy :P. Jednak te 2GB by się przydały, no ale cóż. Dzisiaj będę miał na 8płytach DVD wszystkie odcinki serii Dragon Ball !! :D Juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

Zaczne od serii Z, gdzie Goku przemienia się w SS w walce z Freezerem (czy jak on tam miał na imię) :banana:

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę miał na 8płytach DVD wszystkie odcinki serii Dragon Ball !! :D Juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

Zaczne od serii Z, gdzie Goku przemienia się w SS w walce z Freezerem (czy jak on tam miał na imię) :banana:

Anime i Manga bleee... nie moge tego scierpiec ,ale rozne gusta i gusciki. ;) Teraz kiedy MS sie skonczyly nie bedzie co wieczorami ogladac. ;)

 

Widze ze Sikor robi swoje. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Sikor robie swoje. ;)

I bardzo dobrze. Przynajmniej pilnujecie ortografi, zostanie spadek dla potomnych w postaci poprawnej polszczyzny.

Kax zgodzę się. Ale nie rozpoczynajcie tego tematu bo wybuchnie wojna i go zamkną.

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wyszedlem spod prysznica. Zanim zdarzylem opuscic lazienke to juz spocony bylem o_O Drazni mnie ta pogoda. A teraz czas na rower.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Elo spamy. Ale gorąco że ehhh. Wieczorem melanż to się rozerwe :P Teraz wypad do kumpla i zgrzewka wody pod pache :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mały krok dla mnie, umiem robić spoiler :P
Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostre zasady ortograficzne panują na całym forum, czy tylko tutaj (ze względu na spamerski klimat tematu)?

 

Dziś wstałem po 9 i nawet nie było tak gorąco. Jeszcze o pierwszej w nocy miałem polowanie na komary. Czas zrobić coś pożytecznego.

Jak Wam się nudzi, to nauczcie się HTML/PHP/C++/Delphi/Flash/Photoshop lub czegoś jeszcze innego.

To juz drugie wakacje na ktore targam ksiazki/biblie o php. Niestety jak co roku zamiast poczytac robie co innego np.

 

leze na lozku w ogrodzie z laptopem na nogach, slucham Beyonce - Baby Boy i sie bycze ;PPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, byłem na chwile na tłiku i zauwazyłem jedna zabawna rzecz/usprawnienie - otóż teraz zanim twój post pojawi sie w temacie musi zostac zaakceptowany przez moderatora który oczywiście może go edytować :lol2: widac moderzy na Kwiku mja swoje sposoby na niegrzecznych juserów ;D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrocilem z ZPP. :) Wlasnie sobie obiadek zrobilem, makaron z sosem pomidorowym i duzo czosnku :) . Mmmmmmmmmmm niech kobiety nie mysla ze nie umiemy gotowac. Przepychota :P .

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz drugie wakacje na ktore targam ksiazki/biblie o php. Niestety jak co roku zamiast poczytac robie co innego np.

 

leze na lozku w ogrodzie z laptopem na nogach, slucham Beyonce - Baby Boy i sie bycze ;PPPP

Nie rob tak! bo (ekhm jak to powiedziec) laptopy nie sprzyjaja dzecia gdyz zwiekszaja temperature w okolicach krocza co powoduje pogorszenie jakosc nasienia ;)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, byłem na chwile na tłiku i zauwazyłem jedna zabawna rzecz/usprawnienie - otóż teraz zanim twój post pojawi sie w temacie musi zostac zaakceptowany przez moderatora który oczywiście może go edytować :lol2: widac moderzy na Kwiku mja swoje sposoby na niegrzecznych juserów ;D

 

Buhahaha to chyba nie przez moje posty ? :D Ja tam nic zlego nie napisalem o panu L... Tak na powaznie to widze ze sie wzieli ostro za uzyszkodnikow z PurePC ;) A niech robia co chca i tak tamte forum nie dorownuje temu. Tu jest klimat jakiego tam nigdy nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a posty beda wpadac co tydzien zanim moderatorzy sie uwina z robota :P.

No co ty, oni beda edytowac posty w taki sposób że każdy będzie sie tam w superlatywach wypowiadał :D np:

 

"Pier**** forum Tweak bo tu nic ciekawego nie ma" ---> "Tweak jest najlepszy a Pure niech się schowa bo tam nie ma reklam"

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
Devil ma racje :) . Ja również przyłącze sie do prośby MaćkaCi, kto mi powie skąd można mieć wtyczke do gg, która pokazuje w statusie jakiej muzy słucham, wersja gg to 6.1, a wtyczka najlepiej by było żeby pasowała z foobar'em. Wiem że śmiece-przeniose sie gdzieś gdzie to znajde ;] . Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...