Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyjeżdżam za tydzień, dokładnie 22.07 ;] Ustronie Morskie wita ;] 2 tyg. bez PC, netu i problemów :P Najśmieszniejsze, że mam wrażenie, że wydarzy się coś, tylko jeszcze nie wiem co. A najlepsze, że zawsze jak mam takie przeczucie - coś się dzieje, coś o czym bym nawet nie pomyślał :mur:

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze, że mam wrażenie, że wydaży się coś, tylko jeszcze nie wiem co. A najlepsze, że zawsze jak mam takie przeczucie - coś się dzieje, coś o czym bym nawet nie pomyślał

Może się zakochasz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu!! Ale lama jestem :( Od paru dni mi strasznie gra w CoD'a nie idzie... Takie staty jak mam to masakra :-|. Mój nick ^Wolf ;) Dowód:

post-127244-1152989757_thumb.jpg

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem dzisiaj w Sacreda pograć. To sobie pograłem. Włączam gre - Protection Error. Myśle, ok wpisze serial i finito. Taaak, oczywiście nie mogłem gry do paska zminimalizować żeby zrobić cokolwiek. I na tym sie skończyło, Sacred out z dysku. Żeby nie było - mam oryginał. No i jakos nie moge znaleść żadnej gry, żeby pograć. Niby tyle tego mam, ale w nic sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też gram w Sacred i utknąłem! :( Przy misji ze zbieraniem żywiołów. Przy trzecim żywiole wchodzę to tych jaskini i nic tam nie ma a miał być jakieś coś z kluczem. Poszedłem dalej wybiłem smoka bagiennego i nic. Może ktoś kojarzy? Ofkoz. mam oryginała ;) z kolekcji klasyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja w szczecinie spobie siedze, w makfaku maja chyba najepsze kebaby w polsce B)

Ja pykam w cssa dosc czesto, gralem troche w bf2 ale juz mnie nudzic zaczyna, troche w cod2 ale j/w - css to css, nigdy sie nie nudzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mieszka w Poznaniu pewnie miał okazje słyszeć że jakieś dwa tyg. temu przy ulicy Sowińskiego zjarał się barak. Ja mam nieprzyjemność mieszkać w bloku naprzeciwko i właśnie patrze z okna jak kończy się jarać kolejny barak. Jakaś plaga czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziła mnie dziś cisza. Zostawiłem kompa na noc, a rano wyłączony. Okazało się, że jednej fazy nie ma. 2 minuty szukałem dziury w całym. Następnie 20 minut leżałem wkurzony, że nie mogę włączyć kompa. W końcu olśnienie - przecież jest coś takiego jak przedłużacz. W gniazdku na korytarzu jest prąd, podłączyłem kompa i śmigam :]

U mnie jest świetna pogoda - za oknem pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja mam spalone plecy od opalania :( czego używacie na taką spieczoną skórę?

Jakiś krem nawilżający. Skóra i tak zejdzie. Musi boboleć.

 

 

Oglądał ktoś nowych Piratów z Karaibów: Skrzynia umarlaka? :)

Zapraszam do tematu o filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...