Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie chce jesc :P Kto mi zrobi sniadanko?:P Mam ochote na jajecznice :D W zamian za zaproszenie do gmail ;D

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio coś nie łowie nic. Ryby są teraz zgrzane, bo temperatura jest za duża i im jest gorąco. W szczególności pstrągi, które już ledwo żyją :D. A na co łowisz ??

Na co łowie!? Zależy od łowiska, na jaką rybe się szykuje tak ogólnie to jestem uniwersalny, ale i tak kocham łowić karpie(tylko te wielkie) chociaż mało ich w życiu złowiłem ;). A dziś to sobie łowiłem na drgającą szczytówke i białego robaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wybieram sie na ryby. Zabieram dwie wedki + kolowrotki, skrzynke z akcesoriami, no i szczesliwa kamizelke :lol:.

 

Mam nadzieje, ze wroce z duzymi polowami :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie siedze na nowo zlozonym przeze mnie komputerze dla "Wója" (nie brać to jako błąd, bo to nie ma nic wspólnego z wujkiem ;), z resztą jest cudzysłów )
Zdania rozpoczynamy wielką literą.

10% + 1 dzień ZPP.

spamery :P 200 stron, jaki temat może sie pochwalić takailością ?
Zdania rozpoczynamy wielką literą.

10% + 1 dzień ZPP.

Ja w totka nie mam szczęścia. Gram tylko na chybił. :P A tak pozatym - dobranoc spamy. :P
2228869[/snapback]
Witam spowrotem Drogi Forumowiczów :D Wakacje letnie nad morzem oficjalnie ogłaszam za zakończone :D Od jakieś godziny dopiero w domu.

Nie dość, że było zajebiście to jeszcze wróciłem z bonusem: mam dziewczynę :D

Zaraz idę chyba to opić :)

Choć wcześniej trza notatki i recki oraz cenniki z ostatnich 3 tyg obadać :D

2229426[/snapback]
Niepogram sobie w siatke, nie ma mowy o opalaniu i kapaniu w wodzie.
"Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie.

10% + 1 dzień ZPP.

Ja wyjeżdżam za tydzień, dokładnie 22.07 ;] Ustronie Morskie wita ;] 2 tyg. bez PC, netu i problemów :P Najśmieszniejsze, że mam wrażenie, że wydaży się coś, tylko jeszcze nie wiem co. A najlepsze, że zawsze jak mam takie przeczucie - coś się dzieje, coś o czym bym nawet nie pomyślał :mur:
2229805[/snapback]
Napewno nie mają tam najlepszych kebabów. ;D Btw. chodzi ci o McDonald's? :D
2231797[/snapback]
MM zdaje sie ma siec w wiekszosci panstw Europy a dalej to nie wiem. Wiec zakladali ze ktos napewno wygra i straca na tym ale odrobi im sie na innych krajach. Do nich raczej Polska sie nie zalicza bo kazdy wie, ze to strata pieniedzy ,poniewaz nie mielismy szans z Rasiakiem u boku i Janasem na lawce wyjsc chociazby z grupy :lol: MM zarobil na tym niezle ;)
na pewno

10% + 1 dzień ZPP.

 

 

 

Tęskniliście :?: :-P

 

BTW, pink party całkiem fajne było. Że tak sobie sparafrazuję tekst Lechonia:

Człowiek nie po to pije, aby mądre rzeczy robić. :-P

Wieczór zakończył się tańcem na stołach w różowych spódniczkach (ja miałem ją na spodniach, ale barman już nie :-P ). Tańczyliśmy we trójkę: Kasia, ja i barman. Festyn zakończył się około piątej nad ranem. :-P

Jazda była nieziemska. Ktoś tam robił fotki, ale na razie nie mam do nich dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak jestem pod wrażeniem. Niewiele ofiar jak na tyle dni. Czyli szkółka działa. :-P

Hmm. Działać to będzie, jak Ci którzy robili błędy przestaną je robić lub przynajmniej zaczną je poprawiać. :)

Na razie wyrzuciłeś ze szkoły :wisielec: uczniów z oślej ławki i cieszysz się, że Ci poziom nauczania się podniósł.

Jakby tak czyniono w normalnych szkołach, świeciłyby pustkami. :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, witam Panie Płetwa. BTW wiedziałem, że się tak skończy i Pan Płetwa pozamiata, jednak przeczucie mnie nie zawodzi. Dobra, obiadek zjadłem, więc zmykam na dworek, bo piękna pogoda jest. Idę wyrywać szalone sześćdziesiątki, trzymajcie się ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Wolę młodsze, żeby nie było ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2211518

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2211236

A dzis wsadzilem ta karte do komputera numer dwa z sygnaturki, chwile sie pobawilem i stwierdzilem, ze mam 12 sprawnych potokow pikseli, poprostu wczesniej ustawilem na 16 - nie dzialalo, to olalem, a teraz po 4 (z tych dodatkowych osmiu), z czego 4 okazaly sie sprawne :)

To sie nazywa szczescie, a juz myslalem ze ten moj 6800LE jest wybrakowany :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tęskniliście :?: :-P

Baaardzooo :D Widze pare osob pletwa dostalo :P Ja wlasnie wrocilem z rowerka. Bylem w urzedzie skarbowym ale jak zwykle nic nie zalatwilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Działać to będzie, jak Ci którzy robili błędy przestaną je robić lub przynajmniej zaczną je poprawiać. :)

Na razie wyrzuciłeś ze szkoły :wisielec: uczniów z oślej ławki i cieszysz się, że Ci poziom nauczania się podniósł.

Jakby tak czyniono w normalnych szkołach, świeciłyby pustkami. :wink2:

No bo to szkółka dla elity. Przynajmniej takową zamierzam tu wychować. :-P

A tu metody wychowawcze:

1zn8vf9.gif

 

Milutkie, nie :?: :-P

 

BTW, nie włączałem pół tygodnia kompa, a tu mi się trafiła bardzo miła niespodzianka. Kablówka podniosła przepustowość łącza z 640 kbps do 1536 kbps. Wprawdzie upload został na poziomie 224 kbps, ale przecież nie będę się o to kłócił. Tym bardziej, że opłaty nie wzrosły, a i specjalnie z niego nie korzystam. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co będzie z tymi zdjęciami Sikor? Jak będziesz miał to na pokażesz? :) :D :P

Nie wiem czy je w ogóle będę miał. No i wszystko kwestia zawartości. Jeżeli będą zbyt odważne, to ich nie pokażę. W końcu Kasia jest nauczycielką. Mi to tam rybka, ale Jej nie. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy je w ogóle będę miał. No i wszystko kwestia zawartości. Jeżeli będą zbyt odważne, to ich nie pokażę. W końcu Kasia jest nauczycielką. Mi to tam rybka, ale Jej nie. :-P

Zebym potem nie musial Was w Uwaga ogladac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...