Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i ludzie których znam uważamy, że japonki są tylko i wyłącznie dla KOBIET. Facet jak ciota wygląda.

No to jestem ciotą bo noszę japonki? Powodzenia. :blink:

Każdy nosi to co lubi i w czym mu wygodnie i nie wyobrażam sobie, żeby kogoś krytykować za jego ubiór. Poza tym o gustach się nie dyskutuje.

 

Jutro wyjeżdżam nad morze. Polskie morze. Mam nadzieję, że będzie fajnie i pogoda dopisze. Lekko mnie tylko irytuje godzina wyjazdu, bo matka ubzdurała sobie, że pojedziemy o 11 przed południem :blink: , a znając tempo jazdy gdy ona prowadzi to z Poznania do Ustronia Morskiego jazda jakieś 5-6h zajmie :mur: . Czyli tyle czasu w samochodzie, w takim upale jak dziś, bez klimatyzacji... Żyć, nie umierać... :mur:

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Ja i moja dziewczyna uwazamy, że japonki sa tak samo meskie jak i damskie...

W końcu sam posiadam jedne - jarzeniowo żółte. A do tego mam też czerwone szorty ;]

Więc jak ktoś chciał mi pośrednio powiedzieć, że jestem ciotą to hmmm....

Niech powie to wprost :twisted:

 

Ktoś ma jeszcze jakieś "ale" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Ja i moja dziewczyna uwazamy, że japonki sa tak samo meskie jak i damskie...

W końcu sam posiadam jedne - jarzeniowo żółte. A do tego mam też czerwone szorty ;]

Więc jak ktoś chciał mi pośrednio powiedzieć, że jestem ciotą to hmmm....

Niech powie to wprost :twisted:

 

Ktoś ma jeszcze jakieś "ale" ?

Jestes ciotą!

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie no joke. [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie japonki rzadza. :P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

 

I niech ktos powie, ze nie sa el0, pr0 i meskie. :D

Takie zi0malskie. :lol:

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak robimy nową akcje Nie mężczyzną w japonkach!? ;)

Ja wole stara i wyprobowana akcje pt. "Daj piataka". :lol:

 

A co do japonek, jak sie komus podobaja to niech sobie je nosi. ;) Nie kazdemu musi sie podobac to co nosimy, wazne by samemu dobrze sie czuc w swojej 'szacie'. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brrr. Jeszcze gorzej jak do japonek ubierze skarpetki z każdym palcem osobno. W oczojebnych kolorach. Wtedy ma się niemal pewność że to pedał albo pedofil albo inny zboczeniec.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj wlasnie bylem z psem na dworze i sie burza rozbestwila na dobre. :) Oberwanie chmury i w jakies doslownie 10 sekund bylem caly przemoczony. Jedno pocieszenie, ze sie troszke schlodzilem po calym dniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej .... Ja i ludzie których znam uważamy, że japonki są tylko i wyłącznie dla KOBIET. Facet jak ciota wygląda. A sandały + skarpetki czarne .... :lol:

Czesc spamery,

ja tez podzielam wasze zdanie , czyli ... wieje ciota :D

Jeśli kogoś obrażę, to odrazu przepraszam.

Jak widzę faceta w japonach, to na 99% wygląda na pedała :lol:

Jestes ciotą!

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie no joke. [;

Brrr. Jeszcze gorzej jak do japonek ubierze skarpetki z każdym palcem osobno. W oczojebnych kolorach. Wtedy ma się niemal pewność że to pedał albo pedofil albo inny zboczeniec.

Facet i japonki to niezbyt fortunne połączenie B-) Dla dziewczyn może pasować, a chłopak w tym wygląda- jak napisaliście wyżej, na pedała :wink2:

Panowie moze czas najwyzszy odrobic lekcje z tolerancji. :) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze czas najwyzszy odrobic lekcje z tolerancji. :)

Dlaczego?

Ja nie mam problemów z tolerancją, równie dziwnie wyglądałby facet w staniku albo sukience ;]

A niech sobie każdy nosi co lubi, ale również musi się liczyć z krytyką lub zdziwieniem...

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze czas najwyzszy odrobic lekcje z tolerancji. :)

Ja tam nic nie mam do ludzi różnych ras i różnych orientacji seksualnych.

 

Edit: ur8an byłeś szybszy

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła burza i wyłączyli mi Net na 2 godziny. :|

 

Mi w sumie wszystko jedno, jak ktoś chodzi ubrany. Jest jednak dużo rzeczy, których sam bym nigdy nie ubrał. Japonki są jedną z nich. Główny powód to fakt, że nie lubię chodzić (i nie chodzę) bez skarpetek. W sandałach też nie chodzę. Już bardziej pantofle bez pięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brrr. Jeszcze gorzej jak do japonek ubierze skarpetki z każdym palcem osobno. W oczojebnych kolorach. Wtedy ma się niemal pewność że to pedał albo pedofil albo inny zboczeniec.

dobry text xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Ja nie mam problemów z tolerancją, równie dziwnie wyglądałby facet w staniku albo sukience ;]

A niech sobie każdy nosi co lubi, ale również musi się liczyć z krytyką lub zdziwieniem...

Faktycznie cytat Twojego postu nie powinien sie tam znalezc wiec go usunalem. ;)

 

Ja tam nic nie mam do ludzi różnych ras i różnych orientacji seksualnych.

Tu bym sie zastanawial.

Jeśli kogoś obrażę, to odrazu przepraszam.

Jak widzę faceta w japonach, to na 99% wygląda na pedała :lol:

Imo na ogolnopolskim forum powinnismy darowac sobie takie teksty. :? Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie no, zaraz pedala... bez przesady - facet w japonkach wyglada dziwnie i tyle, ale tekst o pedofilu czy pedale jest przesadzony...

 

 

Wkurzylem sie dzisiaj, mialem kosic wieczorem trawe a sie okazalo ze starszy zgubil klucz do regulacji raczki i [gluteus maximus], zle mi sie kosilo, bylem o wiele mniej skuteczny niz zwykle wiec sobie darowalem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ema spamy. U mnie ogólnie skwar :| Normalnie grać w Cs'a nie idzie :P NAreszcie dostałem wzmacniacz i szaleje teraz :D I mam pytanie czy jak sprawdze na stronce neo dostępność u mnie neo+ i wyjdzie, że moge to MUSZĄ mi założyć neo i nie ma tak, że się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...