Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Ja chce icon_razz.gif.

Wrzuć monete!! Wrzuć monete!! :P

We wtorek byłem w Malborku na wycieczce, męcząca ale może być ;] . Kwidzyń ma fajny zamek od zewnątrz ;) . Jak lejesz benzyne do motorówki uważaj żeby ta nie wlała sie do jeziora ;] . Za 10000 to i ja moge opowiadać takie kawały jak Cezary Pazura ;] . Taka skrócona wersja mojego pobytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem tym jednym procentem ;) .

 

Hmm raczej watpie ;) Nieraz widzialem jak stawiales niepotrzebnie przecinek, ale nie martw sie, mi to prawie ciagle sie zdarza i wcale nie jest mi wesolo z tego powodu

 

 

Wróciłem z wakacji, nie było źle, opisze poźniej jeżeli ktoś będzie chciał.

A pisz. Zawsze znajdzie sie zainteresowany.

 

No to dzisaj doloze sobie 512 MB ramu. Tylko jest maly problem :| ,mam wszystkie 3 sloty zajete. Wiec moge zrezygnowac z 256, albo sprobowac zamienic na jedna kosc ,co zreszta chyba jest najlepszym wyjsciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Hmm raczej watpie ;) Nieraz widzialem jak stawiales niepotrzebnie przecinek, ale nie martw sie, mi to prawie ciagle sie zdarza i wcale nie jest mi wesolo z tego powodu

A pisz. Zawsze znajdzie sie zainteresowany.

 

No to dzisaj doloze sobie 512 MB ramu. Tylko jest maly problem :| ,mam wszystkie 3 sloty zajete. Wiec moge zrezygnowac z 256, albo sprobowac zamienic na jedna kosc ,co zreszta chyba jest najlepszym wyjsciem.

Domyślam sie że ja też bym poległ ;) . Wyjmij 1x 256 i ciesz sie 2x 512 + 256 :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z dworu. Pot się ze mnie leje strumieniami i wypiłem prawie całą Muszyniankę ;]. I teraz jeszcze tylko do kolegi na rowerku, a wieczorkirm jak będzie chłodniej w coś się zagra na kompie. Dzisiaj jest jeszcze bardziej gorąco niż wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wybywam do Kobiety, zyczcie mi, abym nie wrocil z bolem glowy :lol:.

 

Matka kupila w Gdansku spodenki i bluzke reebok'a, ide szpanowac/bansowac/bujac sie po miescie :blurp: :twisted: :gitarzysta:.

 

:P :>.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka kupila w Gdansku spodenki i bluzke reebok'a, ide szpanowac/bansowac/bujac sie po miescie :blurp: :twisted: :gitarzysta:.

To sie nazywa lans zdaje sie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wybywam do Kobiety, zyczcie mi, abym nie wrocil z bolem glowy :lol:.

Zabierz jej walek do ciasta to bol glowy nie bedzie juz Twoim zmartwieniem. :lol:

 

A ja od dzisiaj siedze na nowym monitorku i sie wcale nie chwale. :P :ploom: :gitarzysta:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A jaki to monitor?? Ja też prawdopodobnie będe miał nowy-LG L1970HR.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki: ViewSonic vx2025wm. ;)

Dołączona grafika

Jestem jak na razie mega zadowolony. :P Nigdy nie wroce juz do 'kwadratow', panorama to nowy wymiar doznan wizualnych. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go kupiłeś?

Tutaj --->http://www.gvcnet.pl/?mod=5&id=472. Wczoraj zamowiony, a dzisiaj juz dostarczony. :P Wczesniej zamowilem w innym sklepie, ale nie mieli go na stanie i dopiero w drugim tygodniu sierpnia beda mieli wiec anulowalem tam zamowienie.

Jest taniej w Pixmanii, ale jak sie zapoznalem z opiniami tego sklepu to wolalem nie ryzykowac.

 

EDIT

Niezlego gosciu ma nicka. ;):lol2: http://forum.purepc.pl/index.php?showuser=136332

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wybywam do Kobiety, zyczcie mi, abym nie wrocil z bolem glowy :lol:.

 

Matka kupila w Gdansku spodenki i bluzke reebok'a, ide szpanowac/bansowac/bujac sie po miescie

bansuj sie z nowymi ciuchami, tylko czemu mama musi ci je kupować? : P

za duzo sie nie bujaj.... bo ból głowy to mały pikuś z tym co może cie trafić.... bezpośrednio ;]

 

ja robie liste, jutro zakupy i spływ.... 3 dni nad wodą.... w ośrodku..... gdzie napewno nie bedzie mało mięsa <devil> ;]

Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

bansuj sie z nowymi ciuchami, tylko czemu mama musi ci je kupować? : P

za duzo sie nie bujaj.... bo ból głowy to mały pikuś z tym co może cie trafić.... bezpośrednio ;]

 

ja robie liste, jutro zakupy i spływ.... 3 dni nad wodą.... w ośrodku..... gdzie napewno nie bedzie mało mięsa <devil> ;]

No to miłych wakacji. 10% i tydzień zpp :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj Orgiusz attack :) Wlasnie dolozylem ta dodatkowa kosc 512 MB (TwinMos), ale drazni mnie to, ze musialem sie pozbyc 1 kosci 256 :? Czemu w tych plytach nie montowali 4 slotow ehh... Pozostaje mi opchnac 2x256, pewnie strace na tym troche ehh...

 

Dobra koniec marudzenia. Czy ktos pogra w Q3 ? ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...