Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wyroby firmy Fiskars.

Drogie, ale po wielokroć warte swojej ceny.

Od czasu jak zanabyliśmy Fiskars'a (wcześniej mieliśmy okazję próbować egzemplarz przyjaciół) rąbanie drewna to niemalże czysta przyjemność

Chyba się skuszę, tym bardziej, że moja siekierka zostawiła mi dwa odciski na ręce.... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To fajnie masz... U mnie taka pogoda już jest od tygodnia :angry:

Ale u nas jak spadnie deszcz (weekend) to zalewa wszystko co sie da ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie deszcz pada od kilku ostatnich dni. Ale robi to bardzo umiejętnie, bo w dzień jest ładnie, a tylko czasami jakaś kropla gdzieś spadnie, a tak to pada w nocy. Jutro jadę do babci na wakacje ;]. Trzeba trochę odpocząć od komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

U mnie troche padal osotatnio ale teraz slonce wyszlo i znow robi sie bardzo cieplo...

Ja mam 70% :/. Musze sie pilnowac.

 

Ja zrobilem z pentliczkiem FAQ do hitmana nowego, troche to trawalo, nie wiem kiedy zabiore sie za kolejne ;].

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robi reklama Galaxy na pasku z logiem PurePC ?

Przeciez chlopaki musza jakos utrzymac forum i portal

I tak ta reklama to nic w porownaniu do Liska, gdzie wszedzie pop-upy i inne scierwa sa

A tak jeszcze na temat ta reklama IMO lepiej wygladalaby wysrodkowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałemtych podruży astralnych ale nic mi z tego nie wyszło . Niby czułem że prawiewyszedłem ale nie wiedziałem co dalej zrobić że by wyjść całkowicie. Czyli ogólnie kupa .

Za "podruże" grozi 10% i 1 dzień ZPP, wiesz o tym?

Te posklejane wyrazy też pewnie dr Sikora nie zachwycą.

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozwinęła się dyskusja nt. Laba, to skorzystam z okazji -> Czym może być spowodowane, to że nie mogę wejść do żadnego tematu? Strona główna oraz sub-fora działają bez problemu, jednak gdy próbuje otworzyć jakiś temat, to niestety mi się to nie udaje. Biała strona i nic więcej.

Testowane na Operze (9.01 i poprzednich wersjach "ósemki") oraz IE.

 

Być może nie jest to jakiś wielki problem, jednak czasem mi się zdarzało coś przeczytać u "sąsiadów", a teraz nie mam nawet takiej możliwości.

 

Mieli jakieś zwiechy. Teraz powinno być OK.

 

To nie zwiechy, tylko błąd w jednej ze skórek. Wejdź na swoje konto i zmień na Meltdown, powinno pomóc. Rooq, z tego mi się obiło o uszy, ma jakiś błąd, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zwiechy, tylko błąd w jednej ze skórek. Wejdź na swoje konto i zmień na Meltdown, powinno pomóc. Rooq, z tego mi się obiło o uszy, ma jakiś błąd, sorry.

Pomogło, dziękuje bardzo Agnes! A tyle się dziś z Sikorem zastanawialiśmy czym to może być spowodowane ;) Nie wpadłbym na takie rozwiązanie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przeciez chlopaki musza jakos utrzymac forum i portal

I tak ta reklama to nic w porownaniu do Liska, gdzie wszedzie pop-upy i inne scierwa sa

A tak jeszcze na temat ta reklama IMO lepiej wygladalaby wysrodkowana ;)

Będzie wyśrodkowana, już było to poruszane ;] . Cieszmy sie na razie, że jest jedna reklama a nie tak jak w Lisogrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło, dziękuje bardzo Agnes! A tyle się dziś z Sikorem zastanawialiśmy czym to może być spowodowane ;) Nie wpadłbym na takie rozwiązanie.

Pzdr.

Nie ty pierwszy miałeś taki problem, też bym nie wiedziała, ale skarżyło się paru użytkowników...

W każdym bądź razie cieszę się, że pomogłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie mogę, sorry. Z jednego prostego powodu: to nie moje. Znaczy moje tylko częściowo, o.

Szkoda, pogadaj z tym kimś co to pisał, albo wydajcie w pdf dla mnie ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...