Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

A tak się spytam, kto się czuje uzależniony od forum ? Jak to rozpoznać ? :unsure:

Jeżeli mając chwilę wolnego czasu i nie wiedząc co robić decydujesz się na odpalenie forum to jesteś uzależniony.

To samo jeżeli piszesz w tym właśnie topicu i innych na oślej absolutnie nie udzielając się w pozostałych.

Objawów uzależnienia można wymieniać więcej.

 

Udaj się do psychiatry, opisz objawy - rozpocznij leczenie. :)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze :mur:

 

I ^&* bombki strzelił, świąt nie będzie(sic!). Napisali mi z Arche, że nie mają Leadteka 16p5v 128/256 :sad: I co ja teraz biedny zrobię? Idę się wieszać... Do zobaczenia po drugiej stronie mocy. A mówiłem mamie, dołóż mi wcześniej kasę to kupię póki są, bo w końcu zabraknie i się tak stało. I jak tu się nie pociąć. I znowu z tym shitem na pokładzie.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z 3 godziny na forum spędzam, nie licząc przeglądania Benchmarka, PCLaba itd.

A i jeszcze z 1h gry Q3/ET. Jestem uzależniony :cry:.

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja też :P Nie ma dnia, żebym nie wszedł na Ppc :| Ogólnie dzień wporzo, tylko szkoda, że pada u mnie. Lepiej jakby chmury były, ale bez deszczu. Pozdro4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A tak się spytam, kto się czuje uzależniony od forum ? Jak to rozpoznać ? :unsure:

Pomimo że średnia sięga u mnie 8,2 posta na dzień, i że prawie cały dzień siedzę na forum nie czuję sie uzależniony... :rolleyes: :wink: Tak w ogóle to witam :D .

 

EDIT: Sikor a jak sie wybierasz z Kasią to też wracasz sam do domu?? :blink: Oczywiście pozdrawiam Kasie :P .

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

EDIT: Sikor a jak sie wybierasz z Kasią to też wracasz sam do domu?? :blink: Oczywiście pozdrawiam Kasie :P .

Ech, ale Wam to trzeba wszystko łopatologicznie tłumaczyć. :blink: "Sam" w sensie "o własnych siłach".

BTW, nie ruszam się w zasadzie (no, może oprócz festynów służbowych :-P ) nigdzie bez Kasi, także w tym innym znaczeniu nigdy nie wracam sam. Niemniej taczki, nosze, tudzież inne tego typu wynalazki nie są mi potrzebne. :-P

 

A za pozdrówka dziękuję. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć spamery. Dzisiaj w końcu się rozpogodziło i od razu lepiej się pracuje :) Tak miałem dość tych upałów ,a teraz by się przydały, bo chcę w weekend gdzieś nad wodę wybrać się z dziewczyną. Wole to niż wydatki na jej solarium :|

 

Sikor nie dajesz za wygraną jak widzę ;) Od twoich poczynań ilość postów na dzień w tym jakże potrzebnym temacie spadła drastycznie. Ludzie się boją pisać czy jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja się zastanwiam jakim cudem chce wam sie tu pisać :D :blink:

Ja bym sie zastanawiał komu by sie chciało to czytać od początku :lol: .

 

EDIT: 15:38 Nagle zaczęło lać :huh: . Czemu taka cisza w tym temacie??

EDIT2: 15:45 I wyszło słońce :P .

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Siemanko. U mnie luz ogólnie, byłem na rowerku z kumplem i zaczęło lać 1,5km od domu. Zapierdzielaliśmy 50km/h :P Zmokłem i tak...

Gdzie można włożyć za friko mp3 stream ? Żeby mieć link i można z każdego pc wejść i odsłuchać ? Tak jak np. filmy na youtube.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...