Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wolę 3 na galerach co by to nie miało znaczyć ;-) .

To jest taczka browara przerobiona na kajak. Będziesz mi dowoził (dopływał :?: :-P ) codziennie.

Aha, jedna istotna sprawa. Nie będziesz mógł naruszyć nawet jednej butelki. I to w tej snakcji jest chyba najgorsze. :plum:

Galera ?

Galera

Doopa tam. Wikipedię możesz sobie schować. Ta galera jest z deka nietypowa. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galera ?

2266938[/snapback]

To jest taczka browara przerobiona na kajak. Będziesz mi dowoził (dopływał :?: :-P ) codziennie.

Aha, jedna istotna sprawa. Nie będziesz mógł naruszyć nawet jednej butelki. I to w tej snakcji jest chyba najgorsze. :plum:

:lol: :lol: :lol:

Spodziewałem się, że to coś nietypowego, ale ten opis mnie rozwalił. :twisted2:

 

EDIT:

Co taka cisza? Dlaczego nikt nie cieszy się srebrnym medalem Marka Plawgi? ;-)

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taczka browara przerobiona na kajak. Będziesz mi dowoził (dopływał :?: :-P ) codziennie.

Aha, jedna istotna sprawa. Nie będziesz mógł naruszyć nawet jednej butelki. I to w tej snakcji jest chyba ajgorsze. :plum:

(...)

:blink: Co to jest snakcja? :unsure:

 

Macie jakieś lekarstwo na ból głowy(nie mający nic wspólnego z kacem)? Od popołudnia tak mnie łeb nap... (migrenę to może mieć królowa angielska ;) ), że masakra.

Medykamenty (parace... panad... apa... inne) nie wchodzą w grę. Nie lubię proszków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robicie? Pewnie cały czas z Megauploada coś drzecie? :twisted2: Od godziny mam ciągle:

All download slots (1500) assigned to your country (Poland) are in use.

Please try again later.

Jakieś rady? Tylko za nic w świecie tego toolbara ich nie zainstaluję! Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od kilku tygodniu coś chcę z niego ściągnąć, a tutaj taki problem. Makabra ;-). A najlepsze jest to, że plik ma kilka MB :lol:.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu Lanc pisał:

 

For Firefox icon_wink2.gif

CYTAT

 

1. W pasku adresu wpisujemy about:config

2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override

4. W kolejnym okienku wpisujemy:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

5. Restartujemy przeglądarkę. W tym momencie nasz Firefox przedstawia się światu jako Internet Explorer z zainstalowanym spyware o nazwie Alexa.

 

For Opera

CYTAT

1. W pasku adresu wpisujemy about:config

2. klikamy special

3. wklepujemy w wszystkie okienka oprócz pierwszego

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

4.zapisz

 

For IE

CYTAT

Dla Internet Explorera:

 

Dajemy Uruchom -> wpisujemy "regedit"

 

Wchodzimy w ten klucz:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]

Jeżeli jakiś klucz nie istnieje to tworzymy go.

Powinna tam być wartość "(Domyślna)", kliknijcie na nią prawym, dajcie Modyfikuj i wklejcie tam

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

 

 

-------------------------

Możecie wysyłać zaproszenia na Gmaila ?

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rady na Megauploada?

Ja stosuje to co napisal Lanc a zacytowal eragonek juz od tygodnia, najpierw pod IE bylo (ale troszke niewygodne jest IE, brak zakladek i takie tam), a teraz jest pod FF (tylko forum niezbyt dziala), mozesz tez sprobowac sie laczyc przez proxy lub poczekac tak do polnocy, pierwszej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj adres na jaki mam wysłać. Bo w profilu masz z gmaila. Chyba nie joke??

Ja mam maila na Gmailu, ale nie mogę nikomu wysłać zaproszenia (a miałem ich 98) :blink: .

 

 

Hmm nie prościej zabawa z proxy ? ;)

Łatwiejszy jest sposób Lanca. :D

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojownicy! Otóż i jest proxy które nigdy mnie jeszcze nie zawiodło podczas zdobywania wolnych slotów do Muploadu :]

 

62.87.67.7 (Hiszpania) :P

 

Używajcie z rozwagą, bo jeżeli się zdarzy że slotu dla mnie braknie, będę zły :blurp:

Olać kombinowanie w konfigach ;]

Btw, głowa lepiej, jakby ktoś pytał. I nie pisać mi tu "jak mnie ząb bolał, to wyrwałem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka All! :P

 

Widze, ze nie tesknicie w ogole, bo nie odpisujecie na moje posty, takze duzej straty nie macie, ze ostatnio zaniedbuje forum :>. Ide pograc w C&C:Generals:Zero Hour :P. Jutro o 8:30 do Kobiety, a od 9 do pracy, powiem Wam, ze strasznie mnie oczy i glowa bola od kompa w pracy (9h), ale mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje :|.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się. Ja się kilka miesięcy przyzwyczajałem. Kobieta moja nawet robiła mi okłady na bolące oczy, bo nie szło wytrzymać po 11 h pracy przy kompie.

 

Ja jakoś nie mam problemów z megaupload poza tym mało korzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka All! :P

 

Widze, ze nie tesknicie w ogole, bo nie odpisujecie na moje posty, takze duzej straty nie macie, ze ostatnio zaniedbuje forum :>. Ide pograc w C&C:Generals:Zero Hour :P. Jutro o 8:30 do Kobiety, a od 9 do pracy, powiem Wam, ze strasznie mnie oczy i glowa bola od kompa w pracy (9h), ale mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje :|.

 

Pzdr.

Albo masz kiepskie odświeżanie (ew. monitor), albo nie jesteś informatykiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się. Ja się kilka miesięcy przyzwyczajałem. Kobieta moja nawet robiła mi okłady na bolące oczy, bo nie szło wytrzymać po 11 h pracy przy kompie.

 

Ja jakoś nie mam problemów z megaupload poza tym mało korzystam :)

Hm mam nadzieje, ze to bedzie zbedne :|. Naprawde mam takie chwile, ze glowa i oczy tak bola, ze nie idzie wytrzymac, i trzeba sobie przerwe zrobic :|. Miejmy tez nadzieje, ze 9h nie bedzie takie szkodliwe :|

Albo masz kiepskie odświeżanie (ew. monitor), albo nie jesteś informatykiem ;P

Odswiezanie: 75Hz, a informatykiem? No pewnie, ze nie - bo pracuje u fotografa :>.

 

Ale teraz juz nie ma zawodu fotograf, rzeczywiscie bardziej pod inf. podchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno juz, a Ja dopiero mowie dobranoc (ale i tak cos przed snem poczytam ;))

Po poludniu znowu nawiedzi mnie kolega, ktorego zwe 'Zdesperowanym Tibijczykiem', bo caly czas gra w Tibie, nawet ostatnio odmowil rozgrywki w Warcrafta na rzecz Tibii (co normalnie jest nie do pomyslenia)

Tak wiec pa :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...