Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Wojna..... :wink:

3 wojna światowa już? :blink: :lol: Oby nie...

 

A ja dzisiaj poznałem bardzo fajną dziewczynę, ładną, o dziwo podzielającą moje zainteresowania, na dodatek nie ma chłopaka. I jedna część mnie mówi, że warto do niej startować, najwyżej nic nie wyjdzie, bo wiadomo - lepiej żałować, że nie wyszło, niż że się nie spróbowało. Ale druga część mnie, ta bardziej leniwa, mówi po co sobie zawracać głowe i narażać na ewentualne problemy i wydatki ;) . I teraz mam dylemat co robić =] .

Zacznij działać! Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może forum trzynastka pomoże. [;

Nie wiem, może masz z tym forum większe doświadczenie niż ja :razz: <joke> .

Ale mniejsza o to, cieszmy się tą resztką wakacji, która pozostała.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... Właśnie przed chwilą zjadłem dwa pyszne "kebaby" albo pity jak kto woli. Oczywiście z własnoręcznie przyrządzonym sałatko-nadzieniem. Niebo w gębie. Przydałoby się teraz wybrać na jakiś rowerek czy coś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grr... Już nie lubię tego święta... Nie dość że całe CH Promenada jest otwarte dla 3 sklepów (w tym 2 bary typu Pizza Hut i KFC [; ), to jeszcze z Media Marktu mnie wywalili na 10 minut przed 17, bo zamykają. :/ Już sie jutra nie mogę doczekać. [;

 

 

el_gringo_dado- Chłopie, działaj, a nie siedzisz bezczynnie!!! [; Ja próbowałem 2 razy, to próbuję po raz 3- pamiętaj- Nadzieja jest matką głupców, ale i umiera ostatnia. [; Miej nadzieje że sie uda. [; Pozdro i powodzenia. [;

 

Thx Pioorek za upomnienie o paru kropkach i z małych liter zdania. [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Siema spamy ;) Współczuje tych helikopterów. U mnie jak zwykle spokojnie (zaczynam sądzić, że to dobrze), niespokojnie tylko na linii neta, w cs lag jak zawsze ;) Pozdro dla wszystkich.

 

P.S - A z Tą dziewczyną to jak ładna i macie o czym gadać to działaj póki czas ! Potem będziesz żałować jak nie spróbujesz, a takto masz satysfakcje, że nie wyszło, ale próbowałeś... Powodzenia

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Drunk_ZoZol

Jakiś tydzień/dwa tygodnie temu, na steamie był możliwy PRELOAD i granie jakiś tydzień w FULL WERSJE bez limitów. ;] Takie open beta testy na full wersji. :mrgreen: Teraz gierka na steamie za 25$. Nie powiem ci czy warto, bo nie ściągałem. [;

EDIT:

To jest mój tysięczny post. [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grr... Już nie lubię tego święta... Nie dość że całe CH Promenada jest otwarte dla 3 sklepów (w tym 2 bary typu Pizza Hut i KFC [; ), to jeszcze z Media Marktu mnie wywalili na 10 minut przed 17, bo zamykają. :/ Już sie jutra nie mogę doczekać. [;

To jeszcze nic. Wyobraz sobie ze ja poszedlem do sklepu po cukier o 10 rano bo nie mialem czym sobie herbaty poslodzic. Szukalem otwartego sklepu ze 40 min, poszedlem nawet do trzech calodobowych, o dziwo byly pozamykane i karteczki z napisami ze dzisiaj nieczynne. Nawet sobie nie wyobrazacie jak obrzydliwie smakuje herbata bez 2 lyzeczek cukru ;)

 

EDIT: Zlapalo mnie cos na modyfikacje pulpitu w moim win2003 ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ;) Z herbaty zrobi mi sie kisiel herbaciany ;) Zreszta i tak nie mialem :P

EDIT: Tak przy okazji ;) Maly "tuning" mojego desktop-u ;)

http://img150.imageshack.us/img150/3048/pulpitby1.jpg

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy. Szukam przejściówki 2molexy -> PCI-E, bo w mojej zasiłce nie ma kabla zasilającego kartę na PCI-E. Znalazłem tu: http://mcs.pc.pl/produkt952.html ale coś drogo chcą jak za głupi kawałek kabla. Na allegro nie mogę znaleść, może ktoś pomoże? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Cze spamy. Szukam przejściówki 2molexy -> PCI-E, bo w mojej zasiłce nie ma kabla zasilającego kartę na PCI-E. Znalazłem tu: http://mcs.pc.pl/produkt952.html ale coś drogo chcą jak za głupi kawałek kabla. Na allegro nie mogę znaleść, może ktoś pomoże? icon_wink2.gif

dużo ??? Jak można wyczytać, to "Specjalna przejściówka która eliminuje zakłócenia elektromagnetycznych generowanych przez nowe karty graficzne oraz stabilizuje napięcia dla nich." Ta przejściówka z tego co wiem posiada filtr REMIC

 

@all

Siemka. U mnie nareszcie się ciepło zrobiło, już jest ok.23 stopnie ;) I tylko troche zachmurzone. Pozatym mam pieska od 2 dni i musze go nauczyć wydalać się na dworku :P Pozdro

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy. Szukam przejściówki 2molexy -> PCI-E, bo w mojej zasiłce nie ma kabla zasilającego kartę na PCI-E. Znalazłem tu: http://mcs.pc.pl/produkt952.html ale coś drogo chcą jak za głupi kawałek kabla. Na allegro nie mogę znaleść, może ktoś pomoże? ;)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17204 tu masz taniej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass- nei pamiętam co to było, ale wiem że jak na obozie na którym byłem zabrakło cukru, tośmy wrzucili jakieś "inne" słodkopodobne produkty do słoika i było dobrze [;

 

Neo_x "No pewnie icon_wink2.gif Z herbaty zrobi mi sie kisiel herbaciany icon_wink2.gif Zreszta i tak nie mialem icon_razz.gif" - lol [; nie no wiesz, gdybyś mieszał i wypił jeszcze ciepłą to byś nawet tych glutów nie poczuł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass- nei pamiętam co to było, ale wiem że jak na obozie na którym byłem zabrakło cukru, tośmy wrzucili jakieś "inne" słodkopodobne produkty do słoika i było dobrze [;

 

Neo_x "No pewnie icon_wink2.gif Z herbaty zrobi mi sie kisiel herbaciany icon_wink2.gif Zreszta i tak nie mialem icon_razz.gif" - lol [; nie no wiesz, gdybyś mieszał i wypił jeszcze ciepłą to byś nawet tych glutów nie poczuł :lol:

Wiesz co?:P To ja juz wole ten jeden dzien przebolec bez cukru :P

 

EDIT: Ale Ci nasi Admini :* kombinuja z moim ulubionym tematem o rowerkach ;) Ostatnio kiedy tu tu bylem to czytalem o rowerkach na oslej laczce, pozniej w motoryzacji a teraz w sporcie :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią osobny dział dla rowerów xD

 

Noo... właśnie wróciłem z zakupów [; zamiast red orchestra kupiłem sobie siakiś komiks Jeremy tom 3 za 14,90 (zajefajny humorek :D) i cd-action by poczytać co oni piszą o "grze numeru" NFS Carbon [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czasu... :wink:
nawet o tym nie mow :D
Zdania zaczynamy wielką literą.

10% + 2 dni ZPP.

Tyle ze ja juz 3 dzien z rzedu spie 3 h na dobe :) Proszkow na sen nie bede bral bo juz sie nalykalem tabletek w swoim zyciu, czytac nie mam co bo gazety juz przeczytalem wszystkie co mam w domu po 5 razy a ksiazki zadko zdarza mi sie czytac bo poprostu nie lubie :) Co dziwne, nie czuje sie zmeczony. Nie mam potrzeby odsypiac tego w dzien :)
2269207[/snapback]
Jaka trucizna? Woda kranówa, puszczana szlauchem z magazynu do butelek. Kolor i smak to plakatówki + cukier. Niczym się nie otrujesz :lol:

W kauflandzie widziałem jakiś cytrynowy napój 2l za 0.99. Też pewnie na miejscu robią :D

Nazwy własne piszemy z wielkiej litery.

10% + 1 dzień ZPP.

Zadne uzaleznienie od forum, tylko lubie ten klimat naszego forum i was, userzy. Wlasnie przejechalem przez granice litewska spowrotem do kraju. Fajnie bylo, srodmiescie Wilna to pare malych wiezowcow na krzyz, ale i tak czulem sie, jakbym przyjechal z trzeciego swiata. Normalnie full kulturka, czysto, bezpiecznie, ladnie. W jakiejs katedrze byla ksiega modlitw, a Ja tam sie wpisalem Owned by Ara-
2274197[/snapback]
dużo ??? Jak można wyczytać, to "Specjalna przejściówka która eliminuje zakłócenia elektromagnetycznych generowanych przez nowe karty graficzne oraz stabilizuje napięcia dla nich." Ta przejściówka z tego co wiem posiada filtr REMIC

@all

Siemka. U mnie nareszcie się ciepło zrobiło, już jest ok.23 stopnie ;) I tylko troche zachmurzone. Pozatym mam pieska od 2 dni i musze go nauczyć wydalać się na dworku :P Pozdro

Zdania zaczynamy wielką literą.

Powinieneś dostać procenty i ZPP, ale skoro masz już BAN'a ..... :twisted2:

 

BTW, od razu widać, że dawno mnie tu nie było. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...