Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przedłużył umowy ze względu na redukcje etatów (nie poleciałem tylko ja, ale także 3 inne osoby ,którzy również dobrze pracowali) i na dzień dzisiejszy jestem bez pracy.

Cóż to za epidemia?

Maila dostałam od pracownika obsługującej nas firmy. Również dziś dostał wymówienie, także "z powodów ekonomicznych zmniejszamy zatrudnienie, bla bla..."

Ech. Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za epidemia?

Maila dostałam od pracownika obsługującej nas firmy. Również dziś dostał wymówienie, także "z powodów ekonomicznych zmniejszamy zatrudnienie, bla bla..."

Ech. Życie.

To ma się nazywać "malejące bezrobocie", żeby o rosnącym wzroście gospodarczym nie wspomnieć. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja o 15 wyruszam na Jagielońską w poszukiwaniu monitora...

 

BTW Ja błędu nie widze w tym co pisaliście :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się nie zmartwił jak by usunęli wszystkie posty (łącznie z moimi) z tego topica. Do teraz się dziwię że ten temat dalej istnieje ;) Ale to sprawa moderatorów. Ja tu tylko pisze tak o (dla polewki głównie ) jakby na jakimś czacie onetu.

 

Nie interesuje mnie co się stanie z tym tematem i ile będzie miał stron ;) Mam inne sprawy na głowie. :) Ale jak napisałem ten topic nie powinien już dawno istnieć. I do tego na takim forum ;) Idźcie sobie na onet pogadać albo gdzie tam lubicie.

Nikt nie każe ci tutaj zaglądać, idź sobie do innego działu pogadać z onanistami sprzętu komputerowego. <_< Równie dobrze powinni wywalić całą Oślą, bo nie jest związana z kompami.

Edytowane przez jauhis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Równie dobrze powinni wywalić całą Oślą, bo nie jest związana z kompami.

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Trzeba sie czasem rozerwać i popisać nie tylko w działach związanymi z kompami.

 

BTW Co masz do onanisty?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Trzeba sie czasem rozerwać i popisać nie tylko w działach związanymi z kompami.

 

BTW Co masz do onanisty?? :blink:

Można to też robić .... uwaga!... na innym forum ;) Chodzi mi raczej o poziom jaki jest w tym temacie ,a nie że sobie ktoś tu gada na tematy niezwiązane z kompami (ja nie żyję tylko nimi panie jauhis : ) ).Z tym się zgodzę że czasem rozerwać się to trzeba, ale z umiarem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE:

Co do topic'u to musimy napisać, odwołanie!

W końcu forum jest dla forumowiczów.

A temat krzewiący ortografię, skoro mógł funkcjonować 2 miesiące, to może i dłużej.

Marny argument moderacji, że temat jest bez sensu, jest dopiero bez sensu.

Kto ma potrzebę i ochotę pisać w dzialach merytorycznych to w nich pisze.

A ten temat należy traktować jako miejsce wymiany poglądów forumowiczów PurePC na tematy róźne.

Ze względów praktycznych zamykanie tego topic'u będzie poważnym błędem.

Całe zmuszone do krzewienia ortografii spamerstwo skanalizowane było w jednym topic'u. po jego zamknięciu rozpełznie się po calym forum dostarczając pracy moderatorom.

 

Czas więc pisać listę społeczną przeciwko zamykaniu tego tematu!

Polać mu !!!!! :D.

 

Lepiej zebrać takich jak wy (ja się do was JESZCZE nie zaliczam :P) w jednym odizolowanym i kontrolowanym miejscu niż żeby się miało rozlać to po troszku wszędzie IMO.

 

 

//EDIT

 

No i ten temat to prawie jak kącik zapoznawczy :PPPP.

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłyciłeś.

 

Poza tym poczułam głód. Uch, ależ bym coś zjadła!

A co może zwietrzyłaś w tym wierszu głębokie treści egzystencjonalne?

 

@Repson

Polewaj brachu! :)

 

@jauhis

W związku z tym, że popieram Twoje poglądy kieruję do Ciebie ziomalskie ostrzeżenie (sugeruję poprawę błędu).

 

Karze - od słowa karać. kara itd.

Każe - od słowa kazać, rozkazywać itd.

 

Ty użyłeś tego słowa w drugim z wymienionych znaczeń i sugeruję zmianę pisowni.

Uff, ale sobie zasikorowałem. (neol.) :)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, ale sobie zasikorowałem. (neol.) :)

Buahhahahahahaha sikorowac :D To trzeba z dużej czy z małej litery pisać ?? :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no szkoła zaczyna sie 4 września. Więc do tego czasu mamy czas przekonać moderów(dr. Sikora) żeby nam naszego przybytku nie zamykali.

No trzeba coś z tym zrobić bo zawsze jak czuję się samotny to przynajmniej mam się gdzie wygadać i powiedzieć o swoich problemach :lol: :lol: :lol: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nie powinien być zamknięty! Podpisuje się pod petycją o zostawienie wszystkimi kończynami, mackami, językiem, włosami i lewym uchem (bo prawe nie umie pisać). Teraz czas na jedznonko a później ... jadę na jakiegoś filma albo sobie sample pospawam :).

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahhahahahahaha sikorowac :D To trzeba z dużej czy z małej litery pisać ?? :D :D :D :D

To czasownik to z "małej".

Chyba, że ktoś się chce dr. Sikorowi przypodobać to pisze "z dużej" i za lizusowstwo oraz łamanie reguł ortografii dostaje 10% i 1 dzień ZPP. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz dość tej pogody...sprzedałem niemal całego kompa i kupiłem tego co teraz mam w sigu za łącznie 400zł, za resztę kupiłem upragnioną ramę do roweru (DM DS 4.0 <chyba tylko Neo-x będzie wiedział ocb:P) i co ?? przez tą pogodę nie mogę pojeździć :(.

 

 

 

 

//EDIT

 

Orty :P.

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem przeciwko zamknięciu tego topic'a. :).

W sumie można się pośmiać, powyżalać, pozwierzać. :D. To lepsze niż forum bravo, bo przynajmniej poziom gramatyczny i ortograficzny jest zachowany.

A ja zaraz chyba spać idę, jakoś po wizycie swej panny u siebie jestem padnięty. :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...