Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Piórek wez mi nie rob smaka o tej godzinie :D Wogle to chcialem sobie zrobic frytasy dzisiaj ale nie ma gdzie dostac starych ziemniakow a z mlodych to nie bardzo. Sa co prawda mrozone ale jakos nie mam przekonania. No chyba ze ktos poleci jakies konkretne (tylko nie z biedronki ;) to sobie jutro wsadze do piekarnika by sie podrumienily i zjem z ketchupem i pieczona kielbaska na grillu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek stworz temat na kulinariach o pizzy i daj tam ten przepis. Jako autor przepisu zaslugujesz na pierwszego posta. :P Patrzylem przed chwila i nie ma tam takiego tematu wiec zakladaj smialo. W tym temacie Twoje wypociny moga sie zmarnowac jak go do kosza wrzuca za jakis czas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

1-2-3 frytki sa ble, kiedys jadlem i jakies takie bez smaku, jabku pustw w srodku :/

Jadlem tez frytki Amici, Amino, cos takiego... dobre byly ;]

 

Santi, juz poszlo, thx ;]

Co taka cisza, juz do piekarnikow pobiegliscie? ;]]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

1/2, 2/4, co za roznica ;]

 

Moglbym wrzucic jeszcze przepis na pierogi ruskie, ale to w sumie proste jest a i tak sily juz nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow!!! Ale kucharza mamy ;-) zawodowego...

Ja tam w kuchni czuję się koszmarnie! Wody co prawda nie przypalam, ale z rzeczami trudniejszymi niż ugotowanie makaronu czy zrobienie naleśników, frytek, to różnie jest.

 

Przy okazji: Dobrej nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie pichcić, jednak z wyglądem to mi nie zawsze wychodzi. Zwolennikiem mojej kuchni jest mój stary który lubi jak cos zrobię. Zwykle takie żarło wygląda jak rzygowina ALE w smaku MNIAM MNIAM :)

 

 

 

Aha dzisiaj była dalsza cześć przygód sąsiada ! coś koło 14.00 wyszedłem przed dom zapalić faje. Skończyłem jarać i słyszę jak coś jedzie na sygnale, za chwile ziuuuu przed domem przejechał radiowóz i zatrzymał sie koło sąsiada ! Po 2 minutach radiowóz odjechał. Usiadłem na schodach i głaskałem psa ... kątem oka widzę, że ktoś biegnie po drodze ! Patrzę a to wczorajszy "party kraszer" :D wraz z kierowcą malucha, biegną droga w stronę mojego stawu, targali ze sobą 24 pak piwa ! Nie minęły dwie minuty, znowu radiowóz jedzie i znowu zatrzymał się u sąsiada. Po 10 minut odjechł. Wyciągałem kleszcza psiulowi i znowu ktoś drogą jedzie ... a to ten wczorajszy dziadek pomyka żwawo na rowerze z kosą w ręce ! Nie minęły dwie chwile jak usłyszałem " Spier$@#$ dziadek jedzie". Głos dzidka " ja wam nogi z du#@ powyrywam" :D

Normalnie nie wiem co sie chłopakom we łbach poprzewracało, wcześniej byli spokojni i nie pili, a teraz … :blink:

... gorzej niż ja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja az sam sobie smaka narobilem i wlasnie jem kanapke z swiezo ukiszonym ogorkiem [;. Mmm...

 

 

Ahmed: Normalnie okolica rodem z amerykanskich filmow gangsterskich :>

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorek idz juz spac i nie mac ludziom po nocach :D Potem dziewczyna na mnie krzyczy zebym cos tam nie majstrowal w kuchni. Z gotowaniem nie mam problemow jakis wiekszych. :) Pierogi ruskie czy z kapusta i grzybami czy zrobienie tej pizzy ,spaghetti ,schabowy ,kurczak czy salatki to zaden problem. Bardziej zaawansowne potrawy to robi ona ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahmed: Normalnie okolica rodem z amerykanskich filmow gangsterskich :>

Nie krakaj bo jeszcze mi tu strzelanin brakowało ... w sumie to są bo ten durny stary dziadek kilka razy dziennie (obojętnie czy noc czy dzień :mur: ) to rzuca petardy, żeby płoszyć lisy które mu wyżerają kury. Masakra. Mój stary sie kiedyś wkurzył ale nie powiem co zrobił :P

 

Edit-----

Ide zapalić faje ale sie trochę boję ...

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ok Devil, juz nie bede :P ;]

Hehe Ahmed, ja bym sie tam nie wychylal, najpierw kosa, potem petardy - co bedzie nastepne? Granaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam... ja własnie wstałem ;-)

Kolejny choler*** gorący dzionek się zapowiada, a ja jeszcze poza domem będę ;-(

 

EDIT:

U mnie na całym widnokręgu ani jednej chmurki

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nie mogę się przestawić na tryb wakacyjny i wstaję jak do szkoły :mur:. Bylem wczoraj na koncercie całe 15min :lol: potem w jakiś niewyjaśnionych okolicznościach znalazłem się w pubie :lol: Poznałem fajną dziewczynę tylko lipa bo zajęta. Wczoraj sobie odkurzyłem kompa porobiłem fotki plyty z prockiem i siedzą na allegro już :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja pozytywna ;)

 

No mnie dzisiaj czeka wspanily egzamin ustny z analogow:) nie ma to jak 70km w cieplym pociagu w koszuli i spodniach na kant :D mam nadzieje ze za szybko koles nie podziekuje za przyjazd, stan wiedzy ok 8,5%

 

i dlaczego jak ja mam egzaminy to musi byc 32*C :|

@CarryOn

no przeciez chyba nie jest jeszcze mezata :) wiec do dziela poki gps nie dziala nie wszystko stracone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamery.

 

Uprzejmie donoszę, że poszliśmy sobie wczoraj z Kasią na "spacer". No i boli mnie dzisiaj głowa i jestem generalnie zepsuty.

 

W związku z powyższym uprasza się o niedrażnienie płetwy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutwa a ja musze z psem do weterynarza jechać :? Wczoraj wbił się jej jakiś patyk w pysku i teraz nie może go otworzyć (nie chce ?) a jak już otworzy to nie może zamknąć :? Wygląda jak 7 nieszczęść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi hi.....

 

Sikor zaszalał :D ;)

No, zaszalał.

Wczoraj w Mesie był muzyczny wieczór poświęcony Depeche Mode i new romantic.

Kasia to lubi, no to poszliśmy sobie na "spacer". I teraz głófka boli. :P

 

Rozwaliła mnie wczoraj jakaś ubrana na różowo blondi tekstem:

- A ten Depeche Mode to techno czy hip-hop?

Barmana wycięło z butów. Cały bar ryknął śmiechem, a panienka poszła sobie, jak zmyta.

Skąd się takie pokemony biorą :?: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mnie wczoraj jakaś ubrana na różowo blondi tekstem:

- A ten Depeche Mode to techno czy hip-hop?

Barmana wycięło z butów. Cały bar ryknął śmiechem, a panienka poszła sobie, jak zmyta.

Deżawu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...