Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Maluch tez ma ze 160 i co widzial ktos zeby tyle jechal ;)

ale maluch to maluch :P :P :P ogladalem ostatnio na necie filmiki malucha po tuningu :D silnik z alfy.. 200 lekka reka jechal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja mam 12 ;] Na noc zamknijcie temat i otwórzcie o 7 bo będe znowu musiał przebijać sie przez setki postów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzę po za firewall'a patrzę a tu pełno dziur(wymieniaja na mojej ulicy rurki od wody a że mieszkam na ośiedlu składającym się z domków jednorodzinych to wszystko przekopane) na 1,5 m w dół, ominąłem je dochodzę do ławki i zdaje sobie sprawę że przecież nikt nie przyjdzie(małe spotkanie z kumplami miał być) bo wszyscy się rozjechali. i po co ja życie ryzykowałem??

 

EDIT:

Dzięki Jacek już poprawiłem.

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon: moze i lepiej.. ale ten temat powinien byc chyba za jakis czas usuniety.. :)

 

Ur6aN: ładnie napsiałes ale pisze sie dziury ;)

 

Nie wiem .. ja na forum siedze sporo ale wychodze tak czesto jak tylko moge. .. nie mam problemow z odklejeniem sie od kompa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassam jeszcze jedne lody i ide grac w cs'a :>

 

156.17.232.3:27015 tu bede:P

jak by to byl 1.6 to ok :) a w cs:s grac?:P nie warto :P nie ten klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znasz sie css tez jest fajny [; ale nie gram bo jakos mi nie idzie :> tylko statsy sobie psuje [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po 10 min skonczylem grac w 1.6 :P bo tez nie szlo :P tylko mnie tlumaczy to ze ostatnio gralem ze 2 miechy temu ; PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije gry Worms po sieci :) Mało stresująca, jest czas by pomyśleć :) Jedyne uszkodzenie to ew spacja (nowa klawierka coś zaczęła konfilktami z innymi urządzeniami sypać, a stara ma zwaloną spację :/ nieciekawa sytuacja jak w shoppie nie chwyci i lina się nie odpali :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaale nudny wieczór się zapowiada... :| Pograć w nic nie pogram bo aktualnie jestem w trakcie zmiany karty i na 2 megowej S3 Virge jadę... lol :blink: Na szczęście za 2 dni będzie może coś nowego... wtedy się pobawię, a dziś... cóż... polatam po stronkach i pójdę spać chyba... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna pograłem w CoD'a nie szło mi i postanowiłem sobie, że z Wami posiedze na Forum :)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o motorach mowa (byla pare stron temu hehe) to moj brat sie napalil na tego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M209755

oj fajny :) po co w takich motorach tak skaluja liczniki.. powinno byc 0, 100, 200 i 300 ;) a nie sie bawia w 20, 40, 60, 80, ... ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Neo_x, 1.6 rulezz :D nie to co cs:s :P

a co do lodow to tez jadlem dzisiaj takie duze algidy czekoladowo smietankowe ;] żółwik arnie ;] i nawet big milka wygralem :P musze sypnac do sklepu jutro bo mam juz 3 wygrywajace patyki i trza je wymienic ;]

 

@Varrol

nabijanie dzisiaj postow na tym forum nie ma sensu, a wiesz dlaczego? bo na szczescie sa tylko dwa stopnie: poczatkujacy uzytkownik i uczestnik ... a ja przynajmniej na tej stronie zadnych poczatkujacych nie widze ...

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat jest po to, żeby sobie posty nabijać? oj nieładnie - trzeba było się przyznać, a nie ściemniać że się przyda taki itp...

A kto na tę liczbę patrzy tak naprawdę...? Jak dla mnie to mogło by jej nie wyświetlać... przez te 3 latka jakoś nie zdarzyło mi się, żebym wchodził i sprawdzał u kogoś ilość jego postów... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat jest po to, żeby sobie posty nabijać? oj nieładnie - trzeba było się przyznać, a nie ściemniać że się przyda taki itp...

cos marudzisz ;) dobrze ze jest topic w ktorym mozna porozmawiac o dOOpie maryni a nie tylko nonstop plesc o pc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miało nie być erotyki :huh:

Ty chyba jakis niewyzyty jestes ;) (bez urazy ;) ) ale to nie mialo najmniejszego podtekstu erotycznego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Oby tylko nie zamknęli tego tematu :( Jedyny warty odwiedzania na forum ostatnimi czasy [;

chyba tylko dla Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o motorach mowa (byla pare stron temu hehe) to moj brat sie napalil na tego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M209755

 

A jak o lodach moga, to ja jadlem dzisiaj big dicka.

to taka mniejsza R1 jest. trzeba uwazac bo podobno ma ciekawa charakterystyke silnika. dostaje wielkiego kopa powyzej 10k rpm :> jak bys nitro wlaczyl

 

edit:

ha page 14 pwned by me [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...