Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd jesteś? patrzał bym się z kimś zabrać bo prawka jeszcze nie mam 18 lat też nie ale do czasu zlotu już będę miał lata :P

 

już PPC :>

ja też nie mam 18 ale do zlotu już będe miał :lol: hmmm jak by sie skołowało jeszcze kilka osób to można by jechac pociągiem samemu jechać jakieś 6h mi sie nie uśmiecha...

 

Edit: co do mechl!k'a to pisał w temacie o zlocie że go nie będzie....

 

Edit2: radeksz patrz to http://forum.purepc.pl/index.php?act=Stats ja już dzisiaj nic nie pisze bo nie chce być posądzony o postfuckerstwo :D będe odpowiadał w tym poście ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni po tobie, zaraz sprawdze na stronce PKP koszty i dam znać

 

P.S za oknem sie błyska :D

 

 

EDIT: w jedną strone

 

kl. 2 48,13 zł

 

 

kl. 1 72,20 zł

 

ale chyba jeszcze znizke mozna załatwić na legitymacje :D

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KAX to masz 13 a zlot jest o ile dobrze pamiętam również 13.

jak byśmy już mieli jechać to klasą 2 jakieś ~100zł w obie strony

ps. o u mnie się zerwał wiatr i kropi.

 

Do V Ogólnopolskiego Zjazdu O/c & Moders pozostało: 51 dni.

18-20.08.2006, Gdańsk, Targ Węglowy.

 

 

P.S Sikorku powiedz tam komuś do góry żeby wyłączyli ten temat z ogólej liczby postów :)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam "rjebiata", ze wypilismy z kumplem troche bimberku na meczu Espana - France i trza isc normalnie polozyc sie ku spaniowi. :lol2: W dynce troche szumi, ale jest na tyle dobrze, ze jeszcze panuje nad "polska jezyka" i s taram sie nie popelniac bledow. :lol: Trzymta sie ramy....

Bye, bye. Daswidania. Alivederci czy jak to sie pisze. :lol2:

<chrapie> :D :ploom: :plum: :twisted2: :twisted2: :banana: :zonk: :wink: :wink2: :> :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kiedys mialem fajna akcje ;] :lol2: :lol2: siedze sobie sam w pokoju i ogladam film, totalnie rozluzniony i puscilem cichacza niszczyciela (wiadomo o co chodzi B)) - sam bylem, to co se bede zalowal! ;]

I nagle wszedl szwagier... pogadal ze mna doslownie pare sekund i wyszedl (ciekawe czemu) - cos mu sie spieszylo [;. Wiec mowie wam, uwaga gdzie i kiedy puszczacie cichacza. Ide po zimna Cole bo goraco troche... i chyba jakis film sobie zapuszcze.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie siedze przy otwartych na uchylnie oknach z włączoną lampką neonową (aby mnie komary nie zjadły), obgaduje plan wypadu do tężni solankowych z kumplami na GG i odpowiadam na SMSy dziewczyn oraz jak to było do przewidzenia przeglądam PurePC :)

Nie pójde spać wcześniej niż o 3ciej :razz:

Pozdrowienia dla PurePCowiczów, którzy kochają noc tak jak Ja

Wakacje to taki specyficzny czas, kiedy można sobie posiedzieć do której się chce, obejrzeć zachód i wschód słońca

Wschód będzie już po 3ciej, szkoda że nie ma jej przy mnie :cry:

EDIT: Właśnie zaczęło padać, na to czekałem cały dzień - jaki chłodek. Ale przez to później jasno się zrobi :|

ja sie zagrywam w wowa i nawet nie czuje upalu :>

Uważaj bo skończysz jak te żółtki co padały od WoWa (joke ofc) Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

True, fajnie sie oglada wschod. Coraz jasniej sie robi, i nagle dzien... [;. Najlepiej wtedy sie spi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam takie dni w wakajce (bo sie rozreguluje) to czasami w ogole nie moge zasnac, wiec postanawiam w ogole nie spac (bo jak juz 5, 6 rano to w sumie nie ma sensu). Ale nigdy nie dam rady i zasypiam... zle sie to konczy - wstaje o 15, 16, wiec caly dzien zbombany :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...