Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wychodze wybrac sobie szkole. Wyboru dokonam o 9:00 gdyz bylem w drugiej 60

Moj wybor padl na technikum systemy i sieci komputerowe ;)

^^

Zmartwie cie ale z systemami i sieciami komputerowymi przez pierwsze 3 lata nie bedziesz miał nic wspolnego

Sam jestem w takiej szkole

Poznasz takie fajne przedmioty jak elektrotechnika(bedziesz przeklinał te lekcje :lol: )

A specjalizacje wybiera sie w 3 klasie a przez pierwsze 3 nie masz zupełnie nic wspolnego z tym profilem(tez byłem zdziwiony) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie cie ale z systemami i sieciami komputerowymi przez pierwsze 3 lata nie bedziesz miał nic wspolnego

Sam jestem w takiej szkole

Poznasz takie fajne przedmioty jak elektrotechnika(bedziesz przeklinał te lekcje :lol: )

A specjalizacje wybiera sie w 3 klasie a przez pierwsze 3 nie masz zupełnie nic wspolnego z tym profilem(tez byłem zdziwiony) :wink:

a co sie robi w tych pierwszych 3 jak w LO ? ;) moze u ans bedzie inaczej wkoncu bedzie mozna zdac EDL(czy jakos tak europeiski certyfikat z komputerem jakos tak) na zawansowanym to moze bedzie troche wiecej "pracy" z komputerem

 

a co to ta elektrotechnika? i jakie sa jeszcze przedmioty zawodowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sie robi w tych pierwszych 3 jak w LO ? ;) moze u ans bedzie inaczej wkoncu bedzie mozna zdac EDL(czy jakos tak europeiski certyfikat z komputerem jakos tak) na zawansowanym to moze bedzie troche wiecej "pracy" z komputerem

 

a co to ta elektrotechnika? i jakie sa jeszcze przedmioty zawodowe?

Nie jest tak jak w LO masz przedmioty zawodowe np. elektrotechnika(przedmiot, na którym obliczasz rezystancje zastepcza,pojemnosc,moc czynna i bierna i mnóstwo innych rzeczy) 6h w tygodniu przez 1 rok, masz jeszcze zajęcia praktyczne organizowane przez szkolę 1 dzień w tygodniu nie masz lekcji tylko te warsztaty i trwa to 4h a podłącza się tam liczniki robi na frezarkach tokarkach itd., masz taki przedmiot jak materiałoznawstwo tu akurat wiele nie powiem, bo koleś nic nie robił na lekcjach

Potem już nie ma w 2 klasie są przyzady pomiarowe i pracownie więcej nie zapamiętałem;]

A Profil wybierasz w 3 klasie(systemy i automatyka, systemy i sieci i jeszcze jakieś, 2 które zapomniałem;]) a na informatyce w 1 klasie to siedzimy sobie w necie;]

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie kobieta samochodem. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz,

zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół. Zobaczyła na

ziemi jakąś część, dźwiga ją z trudem próbując dopasować ją gdzie się da.

Nie mogąc znaleźć miejsca, z którego odpadła, zataszczyła część na tylne

siedzenie i jedzie do mechanika. Po przeglądzie mechanik mówi:

- Samochód w zupełnym porządku, ale ten właz kanalizacyjny trzeba

odwieźć na miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie kobieta samochodem. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz,

zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół. Zobaczyła na

ziemi jakąś część, dźwiga ją z trudem próbując dopasować ją gdzie się da.

Nie mogąc znaleźć miejsca, z którego odpadła, zataszczyła część na tylne

siedzenie i jedzie do mechanika. Po przeglądzie mechanik mówi:

- Samochód w zupełnym porządku, ale ten właz kanalizacyjny trzeba

odwieźć na miejsce...

Dobre :lol2: pewnie blondynka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej sluchajcie bardzo wazna sprawa, mam nadzieje,ze mi odpowiecie (nie chcialem pisac osobnego tematu, bo i po co?).

 

Od jakichs 2 lat (czyli odkad mam stale lacze) caly czas praktycznie jestem zmulony i chce mi sie spac, niewazne czy lato, upaly czy zima - caly czas jestem spiacy jakbym sie nie wysypial (a spie bardzo duzo). Mysle, ze to moze byc od kompa (od tych 2 lat siedze przy kompie czasami po kilkanascie godzin dziennie), a dokladniej od starego monitora 15'. Jak mysliscie czy te nieustajace zmulenie i wrazenie niewyspania jest przez kompa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej sluchajcie bardzo wazna sprawa, mam nadzieje,ze mi odpowiecie (nie chcialem pisac osobnego tematu, bo i po co?).

 

Od jakichs 2 lat (czyli odkad mam stale lacze) caly czas praktycznie jestem zmulony i chce mi sie spac, niewazne czy lato, upaly czy zima - caly czas jestem spiacy jakbym sie nie wysypial (a spie bardzo duzo). Mysle, ze to moze byc od kompa (od tych 2 lat siedze przy kompie czasami po kilkanascie godzin dziennie), a dokladniej od starego monitora 15'. Jak mysliscie czy te nieustajace zmulenie i wrazenie niewyspania jest przez kompa ?

Zrob sobie tydzien bez kompa i poznasz odpowiedz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już niedługo będe przez ponad miesiąc bez kompa i nie robi to na mnie dużego wrażenia ;)

 

Będe miał możliwość podjechać pare kilometrów do motelu w którym jest komputer + net ale w Holandii jest duzo innych rzeczy do roboty niż internet B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet 2 tyg nie pomagaja (jak gdzies wyjade). No rece opadaja...

W takim razie idz do lekarza i jemu opowiedz o tym problemie. Zrobisz badania i na podstawie ich wynikow byc moze dojda na co cierpisz. Innego wyjscia nie widze. :P

 

BTW ja np. cierpie na notoryczne zjadanie literek w pisanych postach i czesto musze uzywac przycisku EDYTUJ. :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze tak bedzie , skonczy sie sesja a pogoda sie schrzani

 

Widziałem gdzieś prognozę na kolejne miechy - czerwiec upalny, lipiec lipny a w sierpniu to będzie siorbać woda deszczowa. Cieszycie się ?

Kumpel zaraz przywiezie mi pizze z Ostrowa :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak sie udzo spi to rowniez przez to jest sie zmeczonym. Ja jak wstane np. o 12:00 czy nawet pozniej, to chodze caly dzien zamulony i zmeczony, jak wstane wczesniej to sie duzo lepiej czuje.

 

Robilem dzisiaj buleczki, wszyslo ich 12 i sa po porstu wysmienite. Z dzemem, z maslem, moga sluzyc jako normlane bulki (jak te ze sklepu), czyli mozna robic normalne kanapki [;.

Heh odrazu zniknely, zjadlem tylko dwie reszta zostala wchlonieta przez rodzinke.

Postanowilem sobie ze przez wakacje naucze sie gotowac/piec. Umiem na razie zapiekanke jakas makaronowa, pizze, buleczki, piergi ruskie... jutro robie ciasto. Jeszcze nie wiem jakie ;) - jablecznik?

 

Rzondze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nei rzondzisz bo późno wstajesz ;]]]

 

A dzisiaj sie narobiłem w robocie, no ale czego sie nie robi dla GF6800 GT :D Dzisiaj jeszcze odnalazłem w sieci filmik porównujący far cry na xboxa360 i na pc, rzuciło mną o podłoge :blink: KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

[; ;]

 

Janio, nie wiarzesz juz jakis ciekawych planow z tym 6800? :> typu sufit mod? ;]]]

 

Jakby ktos chcial przepis na buleczki to moge potem napisac

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...