Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Taniec sportowy to nie solo na dywanie (lub lepiej---> glebie) panie Santi :lol: Do tego potrzebna jest jeszcze partnerka :D, a noi odpowiednich kroków się trzeba nauczyć, konkretnie nauczyć się ich tanczyć, a nie.....tylko przejść :D :twisted2:

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z PII 233mhz :lol:. Sprzedałem proca i płytkę i jutro wysyłam. Już odkurzone i spakowane, jutro z rana na poczte i good bye my love. Tym czasem nowy sprzęcik już jedzie :-P. Ogólnie jestem szczęśliwy jak sześciolatek 6.12 :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz, ja jeszcze gniję i chwilę pogniję na SocketA. Ale w sumie sentyment mam do tej platformy :-P.

 

@Maciag

Dopadli ;-), zwisa złapałem, szybko pisałem ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na Socket A. Nawet pokręcić porządnie się na tym nie da. Nie chce mi się zbierać na nowy sprzęt, wolę sobie kupić coś innego jak już mam forsę.

Chciałbym mieć sentyment do tej platformy, ale myśląc o moim kompie nieodmiennie doznaję uczucia złości... I raczej po zmianie, która kiedyś pewnie nastąpi pozostaną tylko złe wspomnienia po obecnej platformie.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniec sportowy to nie solo na dywanie (lub lepiej---> glebie) panie Santi :lol: Do tego potrzebna jest jeszcze partnerka :D, a noi odpowiednich kroków się trzeba nauczyć, konkretnie nauczyć się ich tanczyć, a nie.....tylko przejść :D :twisted2:

Ja tam zawsze improwizuje jak tancze. :D Bez wspomagacza jakos nogi nie chca sie ruszac. :) Zdobadz ta miedzynarodowa klase 'S' to moze w telewizji niedlugo bedziemy Cie podziwac. ;)

 

 

Wlasnie sobie zobilem na kolacyjke twarozek z rzodkieweczka i czosneczkiem. Pyszota. :P

 

Edit

Musialem sprawdzic jak pisze sie twarozek by nie dostac %. :D :ploom:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rozpocząć akcję na szeroką skalę pt. "Nabijamy 3 strony w 30 minut". Co wy na to?

 

@sesq

Jak coś jest taniej to się opłaca. A jak nie to nie. Heh...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce?

A chcesz jutro tu popisac? :D Taka akcja moglaby spowodowac "masowy" urlop uzytkownikow piszacych w tym temacie. :P Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce?

Lepiej nie, bo polowa z nas odleci, bo zapewne popelni jakis blad ort. :wink:.

 

Ups ide juz spac, jest 23:32, a ja na 6 do pracy :blink: :huh:.

 

:lol:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mac' Użyłem do tego 13 i 17, ale miałem korpus pusty :P

Aha... i potrzebowałem drugiej 13 i 17 żeby szpilki wykręcić ;)

 

Tymi kluczami silnik cały rozkręcisz, a do całego trampka to chyba wystarczy 10, 13, 17, śrubokręt no i młotek do pomocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.

Nie pytałeś się czy jest coś tańszego, tylko, czy jak jest tańsze, to czy opłaca się kupić... [Wewnętrzny głos podpowiada mi, że przydałaby się tu emotka, ale nie postawię. A co! Nie dam się!]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak wcześnie chodzicie spać ? :angry: Ja się rozkręcam to wy śpicie ... ehhh, idę zapalić fajure, może ktoś za te 3 min. się pokaże ... Pioorek ?

Nie, Pioorek już pewnie dawno śpi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...