Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Cze spamery? :P

Co tam u was słychać? ;]

 

Sikor Jak bym popełnił jakiś błąd to weź pod uwage że mam papier na dysortografie :rolleyes: :P

 

Ehh, chyba z tego strachu przestane pisać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamery? :P

Co tam u was słychać? ;]

 

Sikor Jak bym popełnił jakiś błąd to weź pod uwage że mam papier na dysortografie :rolleyes: :P

 

Ehh, chyba z tego strachu przestane pisać :lol:

Proszę mój tekst potraktować jako życzliwy, nie ma w nim ani nutki złośliwości.

:blink: Moim zdaniem za takie coś to powinno się...... Ehhh... Szkoda słów, dziś połowa dzieciaków ma taki papier ;). Weź sobie człowieku zainstaluj Aspell albo Spellbound i przestań trzepać głupie wymówki. Bo takich co rzucają tekstem, że mają "dysortografię" na forum jest dziesiątki. Jeszcze kilka lat temu nie było czegoś takiego, chyba to przez te gimnazja się tak porobiło ;).

 

P.S Takich osobników namnożyło się szczególnie w tych rocznikach "po czarnobylskich" ;)

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale sie wkurzyłem troche, rano obudzili mnie ludzie co przenoszą gaz na zewnątrz budynku... Ale jakoś zasnąłem i wstałem dopiero o 11, trzeba to zmienić i wstawać 9-10. Jeszcze w szkole mam być na 15:30 pisać test z angielskiego, ale będzie luzik ;] . A teraz pozytywna strona dnia, ide na mecz Legia-Celitc, matka kupiła bilet mi i sobie, aż dziwne, a potem ździwienie że trybuna otwarta to tak zwana "Żyleta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Sikora się tu cicho zrobiło ;).

 

Sikorku a ta szkółka to w soboty i niedziele też obowiązuje?? :lol2: :lol: :wink:

Obowiązuje, co możesz sobie obejrzeć we wczorajszym podsumowaniu weekend'u. :twisted2:

Cze spamery? :P

Co tam u was słychać? ;]

 

Sikor Jak bym popełnił jakiś błąd to weź pod uwage że mam papier na dysortografie :rolleyes: :P

 

Ehh, chyba z tego strachu przestane pisać :lol:

Jak chcesz, to mogę pomóc Ci załatwić jeszcze kwitki na dyslekcję i dysgrafię. Będziesz miał komplet. Z tym, że na PurePC nie zadziałają, co najwyżej na maturze. :twisted2:

 

Zgodnie z cennikiem: 10% + 1 dzień ZPP.

 

 

BTW, znam dosyć dobrze wartość tych kwitków. Moja Kasia jest polonistką w gimnazjum. Dziwnym zbiegiem okoliczności i splotu wydarzeń ilość tych kwitków zdecydowanie się zwiększa w trzecich klasach, tuż przed egzaminem kończącym gimnazjum. Takie trochę dziwne, co :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że np. od kiedy ludzie coraz częściej udzielają się na forach, czatach i komunikatorach internetowych znacząco spada ich poziom poprawnej pisowni. Sam coś takiego miałem. Ale dysortografii nigdy. :) Powiedzmy, że były to chwilowe wahania w moim osobistym słowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

P.S Takich osobników namnożyło się szczególnie w tych rocznikach "po czarnobylskich" ;)

Nie powiedział bym, ja jakoś nie mam problemów z ortografią, chociaż był taki czas (ostatnio), że po czytaniu części wypowiedzi na forum, nie wiedziałem co i jak napisać. Ale to już było i nie wróci więcej ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że np. od kiedy ludzie coraz częściej udzielają się na forach, czatach i komunikatorach internetowych znacząco spada ich poziom poprawnej pisowni. Sam coś takiego miałem. Ale dysortografii nigdy. :) Powiedzmy, że były to chwilowe wahania w moim osobistym słowniku.

Święta racja. Też tak miałem, a raczej nawet mam - dłużej muszę się zastanawiać jak coś się pisze... Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to są programy do sprawdzania pisowni - pisanie odręczne powoli zanika - z powodu braku wystarczającej ilości komputerów jeszcze istnieje, ale wszystkie ważniejsze teksty się pisze na komputerach - jak ktoś ma problem z ortografią, to niech filtruje wypowiedzi przez słownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mnie obudził dzisiaj facet, który spisuje stan licznika od wody. Dzwonił do drzwi o 8. Potem nie mogłem usnąć, to wstałem. Patrze się na zegarek która godzina godzina - nie ma prądu. Normalnie masakra. Ale teraz wszystko jest w porządku ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przynaje tez sobie to zalatwilem..... ten test sprawdzajacy czy masz czy nie-dno.... ;)

 

 

Dzisaj bylem w szkole zobaczyc czy sa juz ustalone klasy a tu slysze ze we wrzesniu o0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To chyba przez ten upał, mam nadzieje, że do 18:00 zrobi sie chłodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez ten upał, mam nadzieje, że do 18:00 zrobi sie chłodniej.

No, chyba przez ten upał :lol: . W zime będzie nas więcej ;).

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie wiecie jak nazywa sie film co gosciowi ukradli rower, wkurzyl sie i lal wszystkich pompka.

Zapytaj sie w przyklejonym temacie, tam będzie więcej osób chyba wiedziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ok, pisalem tutaj bo duzo ludzi odwiedza ten temat icon_smile3.gif.

Od czasów szkółki mniej osób tu jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem , przynajmniej sie czegos naucza. Ja sie nauczylem i stawiam juz .... I zaczynam zdania od duzej LITERY :).

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...