Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za skrót "ZPP", który otrzymujemy, po pisaniu złą polszczyzną ?? :D A tak w ogóle mam pytanko, jaki jest tytuł piosenki, która leci między 14-15 w rmf o jakiś rewolucjach, kaczorach, donaldach, czyli głównie o naszym Rządzie Polskim ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co to za skrót "ZPP", który otrzymujemy, po pisaniu złą polszczyzną ?? icon_biggrin3.gif A tak w ogóle mam pytanko, jaki jest tytuł piosenki, która leci między 14-15 w rmf o jakiś rewolucjach, kaczorach, donaldach, czyli głównie o naszym Rządzie Polskim ?? icon_lol.gif

Regulamin sie kłania ;) .

ZPP - Zakaz Pisania Postów.

ZKU - Zawieszenie Konta Użytkownika.

A ta piosenka to Lech Janerka i Sidney Polak Konstytucje.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za uwazylem , przynajmniej sie czegos naucza. Ja sie nauczylem i stawiam juz .... I zaczynam zdania od duzej LITERY :).

To jeszcze się naucz, że piszemy "zauważyłem" a nie tak jak w cytacie. Przecinek stawiaj od razu po wyrazie, bez spacji. 1 ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eragonek

W tym temacie bardzo pasowałby następujący tekst:

Asta la vista, baby.

:twisted2:

Jesli ma byc poprawnie to powinno to wygladac tak:

Hasta la vista, baby.

 

Touchdown! ;-)

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurdę, właśnie zobaczyłem tą stertę drewna która trzeba porąbać i ułożyć. ! Przez tydzień tego nie zrobię .

Heheh ,żebyście się nie nudzili to mam małe zadanko . Średnica stosu to 3 metry a wysokość jakieś 2 metry (powiedzmy ,że to jest idealny stożek) Hmm obliczając średnio ,że jeden wałek drewna ma długość 65 cm i średnicę 25 cm to ile tam jest tych klocków ? Jednego klocka przerąbuję około 32 sekundy.

Około 1/4 tych klocków nie wymaga rąbania. Może mi ktoś obliczyć ile godzin zajmie mi wykonanie tej pracy ?

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayo, jeżeli chcesz być dokładny to serwis powinien być raczej wielki. Bardziej pasuje IMHO wyszukiwarka, czyli wielka.

Zdanie zaczynamy z duzej litery. :P Zgodnie z cennikiem: 10% + 1 dzień ZPP. :ploom: :twisted2:

Braklo mi niestety mocy by ta kare wyegzekwowac. :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce ze mną pospamować? Jak mnie nie było kilkanaście godzin to trochę nowych postów przybyło ;-). I prezentów nawet trochę rozdano :-D. Jacy moderatorzy łaskawi są... ;-)

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za uwazylem , przynajmniej sie czegos naucza. Ja sie nauczylem i stawiam juz .... I zaczynam zdania od duzej LITERY :).

 

To jeszcze się naucz, że piszemy "zauważyłem" a nie tak jak w cytacie. Przecinek stawiaj od razu po wyrazie, bez spacji. 1 ZPP.

Tylko na to czekałem, aż ktoś zainterweniuje :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie zaczynamy z duzej litery. :P Zgodnie z cennikiem: 10% + 1 dzień ZPP. :ploom: :twisted2:

Braklo mi niestety mocy by ta kare wyegzekwowac. :D

Nie bardzo. Nie zauważyłeś, że jest to nick :?: Napisałem go zgodnie z intencją właściciela. Ba, nawet boldnąłem (takie przyzwyczajenie z phpBB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem ortografię na forum podciągnąć sobie, bo się przyda ;-), np. na maturkę będzie jak znalazł.

 

Swoją drogą popieram, żeby całe forum objąć akcją!

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma byc poprawnie to powinno to wygladac tak:

Hasta la vista, baby.

 

Touchdown! ;-)

Zgadza się. Google wypowiedziały się najpierw w mojej wersji, a potem w twojej. Hiszpańskiego nie znam. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Nie zauważyłeś, że jest to nick :?: Napisałem go zgodnie z intencją właściciela. Ba, nawet boldnąłem (takie przyzwyczajenie z phpBB).

Oczywiscie, ze zauwazylem. To taki "joke" byl. :P

Musze opuscic ten temat, bo spamowanie wciaga jak bagno. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze zauwazylem. To taki "joke" byl. :P

Musze opuscic ten temat, bo spamowanie wciaga jak bagno. :D

A gdzie tam ;-)...

 

@eragonek

Szkoda... Kto jest chętny do spamowania w tym topicu

 

EDIT:

Nikt? :-(

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor mam pytanie, czy jak ktos pisze szybko i spacje zbyt wczesnie naciska znaczy sie przed skonczeniem wyrazu to tez jest blad? Np. : "za szybk opisz ebo ni elubi epomalu" :P

Nie jestem Sikorem, ale Ci odpowiem. :P Tak, to jest blad. ;) Nikt nie bedzie analizowal czy te bledy sa spowodowane pospiechem piszacego czy sa zrobione 'umyslnie'. :D

 

Moze mi ktos powiedziec gdzie powinienem postawic przecinki by moj post byl bezbledny?

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś się odezwał, bo taka dziwna cisza tutaj panowała.

 

@balrogPL:

Wg mnie błąd jak się patrzy, czekamy na opinię Sikora.

 

EDIT:

162 strona moja ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...