Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

@pluszek

Chyba jednak musisz poprawić trochę ortografię :lol:.

"Nie" z przysłówkami odprzymiotnikowymi w stopniu równym piszemy łącznie, a z w wyższym i najwyższym oddzielnie. Z pozostałymi przysłówkami "nie" piszemy zawsze oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:legal:

 

Wg w sumie nie ma w tym nic (bardzo) złego, w końcu jaki temat jest każdy wie ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic mi się nie chce ... takie siedzenie i nic nie robienie strasznie mnie męczy. Chyba pójdę wcześniej spać może unormuje mi sie zegar ... bo normalnie wstaję o 12-14 co dal mojego starego jest niedopuszczalne !

Heheh zrobię mu psikusa i wstanę jutro o 4.00 rano i zacznę rąbać to drewno, ciekawe co powie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz oglądam meczyk ;). Zmotywowałem się i z wentylatorka kieszeni do dysku i pozostałości po chłodzeniu grafiki złożyłem jedno całe. Tym razem chyba nic nie zepsułem :unsure:.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez meczy siedzenie i nic nie robienie. Wsiadlem na rower zeby pojedzic i zabic nude , przejechale 1km i opona z detka zrobily bummm i tyle mialem z jazdy i z buta to domu ;/ ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po pierwszej połowie 0:0 ;-). Meczyk niezły, oby Włosi do finału awansowali!

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po pierwszej połowie 0:0 ;-). Meczyk niezły, oby Włosi do finału awansowali!

No zgodze sie z toba w pelni :) Tez wole Makarony w finale... biorac pod uwage ze to oni dominuja na boisku ;) Przynajmniej w pierwszej polowie i oby nie bylo karnych :| W 89 minucie niech Wlosi strzela bramke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nudaa... Ja się właśnie zabawiam się z kuzynem z jego nowym komputerem. Okazało się, że trafił mu się fajny procek. Venice 3000+ E6 poszedł na 2700MHz bez zmiany napięcia - póki co tylko sp32M zrobił, sp2004 dziś w nocy. Ciekawe ile wyciągniemy. Jeszcze memki przed chwilą skalpowaliśmy (PDP Patriot LLK 2x512) okazało się, że infineony CE-5. Jeszcze nie podkręcane.

Procesor staramy się właśnie puścić na 3GHz, heh.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Haha, a Sikor zrobi psikusa i zamknie topic przy 4999 poscie. :twisted:

A mechl!k dopisze jak to zawsze ostatniego posta :] . A mecz na którym byłem był ładny. Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja jestem zły na mojego Venicea, założyłem teraz WC, stabilności brak, temp. 10 stopni niższa niż na AC (Freezer 64), ale nadal b. wysoka (ok. 52 stopni w stresie przy 2.81GHz 1.6v, pasta Collaboratory Liquid Pro, chyba źle nałożona, gorzej od AS5 o 3 stopnie). Wniosek nasuwa się sam - krzywa czapa, ale boje się ciąć, ma ktoś jakąś rade jak uciąć i nie popsuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A Ja jestem zły na mojego Venicea, założyłem teraz WC, stabilności brak, temp. 10 stopni niższa niż na AC (Freezer 64), ale nadal b. wysoka (ok. 52 stopni w stresie przy 2.81GHz 1.6v, pasta Collaboratory Liquid Pro, chyba źle nałożona, gorzej od AS5 o 3 stopnie). Wniosek nasuwa się sam - krzywa czapa, ale boje się ciąć, ma ktoś jakąś rade jak uciąć i nie popsuć?

Daj sobie spokój, szkoda go teraz katować w te upały. Poczekaj i nie tnij nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby wszystkie te bzdurne posty zostaly usuniete ;) Prawda Grzechu ? czy nie...

 

Na jakie ty mecze chadzasz ? Jakies takie ze znajomymi czy do jakiegos klubu mlodziezowego ? Kiedys tez gralem troche w klubie sportowym ;) Nawet troszke teksnie bo fajnie bylo ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby wszystkie te bzdurne posty zostaly usuniete ;) Prawda Grzechu ? czy nie...

To tutaj są jakieś bzdurne posty? No coś Ty! :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale kilkadziesiąt stron temu przebiliście temat plómowy ilością postów.

Zostało jeszcze tylko kolejne kilkadziesiąt stron, żeby przebić ten temat.

Jak są jeszcze dłuższe, to dajcie znać. Późno już, a trochę skatowany jestem* i nie mam siły już szukać.

 

*po ustawce moich 120 carrierów vs 120 battlecruiserów kumpla w Starcrafcie (wygrałem :P ).

Może kiedyś wkleję screeny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...