Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Spać się nie da przez ten upał. Poszedłem spać o 1, a wstałem o 7. W pokoju koło 29 stopni :angry:. I znowu zapowiada się gorący dzień. Chyba trzeba się wyprowadzić do piwnicy ;]. Zaraz zjem śniadanko, a potem trzeba się spakować do Zakopanego B-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam fajny pokuj na dole...

Następny. :blurp:

 

Crosis jak zrobiles, ze masz pole tekstowe w Operze, do wpisania slowa w slowniku :unsure: ?

W sumie to tylko kilka kliknięć. ;) Później to opiszę, bo teraz mam inne sprawy na głowie. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :P

 

Dziś ma być jeszcze cieplej niż wczoraj. :-|

 

Ide zrobić sobie jakieś śniadanie. :D

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajak28 wielkie dzięki za te proxy ;)

W załączniku masz jeszczę listę aktualnych, działających proxy B-). Trzeba sobie znowu skombinować jakiś wiatraczek od komputera i podłączyć do akumulatora ;).

 

@Sikor

To jest już ZPP za znaki interpunkcyjne ;>.

post-133614-1152254516_thumb.jpg

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten gorący dzień. Właśnie wstałem i idę coś skonsumować ;-).

 

EDIT:

Sikor się rozpędza :lol:. Jeszcze chwilę i nie będzie miał, kto tu pisać.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor się rozpędza :lol:. Jeszcze chwilę i nie będzie miał, kto tu pisać.

Wejdą mody i sobie trochę pospamują, dopóki większości kara nie zejdzie :lol2:.

 

EDIT----

 

Zna ktoś kod na aktywację GPRS w Plusie ? Wczoraj gadałem ze znajomym z forum i mówił ,że coś takiego nieoficjalnie funkcjonuje.

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

@Sikor

To jest już ZPP za znaki interpunkcyjne ;>.

Nie, to był tylko złośliwy komentarz. Miśka oprocentował wcześniej za "pokuj" Crosis. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... A ja kolejny dzień zaczynam od Red Bulla. Muszę zacząć funkcjonować jakoś. Pogoda dziś ładna i z tego, co wiem, to ma być taka jeszcze dłuuuuugo: dla was to oznacza ładne i fajne wakacje, a dla mnie więcej turystów. Duuużo więcej. I najgorsze że będzie najwięcej warszawiaków - margaryniarzy i Niemek polskiego pochodzenia :/ To dwie najgorsze grupy ludzi na świecie - za wszelką cenę starają się pokazać że oni są tacy ważni, bogaci, mogą sobie na tyle pozwolić i w ogóle oni są z arystokracji, a reszta ludzi to najniższy, śmierdzący poziom plebsu... Oczywiście sprzedawcy to ich pierwszy cel.

 

Albo inna sprawa - turyści nie potrafią czytać. Na opakowaniu jest wieeeeelkimi literami cena 1.99zł. Przychodzi turystka, patrzy na to opakowanie z 5 min i pyta ile te chipsy kosztują...

Albo coś innego - dzieci. Przychodzi Ci takie stadko, kradną jak cholera, nie wiedza co to kolejka do kasy (dzieci tak około 10 roku życia :/ ). A jak przyjdą pojedynczo to jest straszna beka zwykle - dzieci pytają; "ile kosztują chipsy X-CUNT???". Lub mają zapłacić 5.59zł, kładą 7zł na ladę i twierdza że im nie starczy i czy mógłby donieść kasę za chwile (to też dzieci około 10 roku życia...).

Bezczelność turystów też powala - przychodzi Ci taki dziad, nabija się z nas, odpowiemy mu stosownie do jego żartów i już leci do kierowniczki z pyskiem na nas... Kurde - my też mamy swoją godność! Egh. Dobrze że kierowniczka to moja dziewczyna i jedzie po takich ludziach równo i dokładnie ;D

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
no... a ja kolejny dzien zaczynam od red bulla. muszę zaczac funkcjonować jakoś. pogoda dzis ładna i z tego co wiem, to ma być taka jeszcze dłuuuuugo: dla was to oznacza ładne i fajne wakacje, a dla mnie więcej turystów. duuużo więcej. i najgorsze że bedzie najwięcej warszawiaków-margaryniarzy i niemek polskiego pochodzenia :/ to dwie najgorsze grupy ludzi na świecie - za wszelką cene starają się pokazać że oni są tacy ważni, bogaci, mogą sobie na tyle pozwolić i wogóle oni są z arystokracji, a reszta ludzi to najniższy, śmierdzący poziom plebsu... oczywiście sprzedawcy to ich pierwszy cel.

 

albo inna sprawa - turysci nie potrafia czytać. na opakowaniu jest wieeeeelkimi literami cena 1.99zł. przychodzi turystka, patrzy na to opakowanie z 5 min i pyta ile te chipsy kosztują...

albo jeszcze co innego - dzieci. przychodzi ci takie stadko, kradna jak cholera, nie wiedza co to kolejka do kasy (dzieci tak ok 10 roku życia :/ ). a jak przyjdą pojedyńczo to jest straszna beka zwykle - dzieci pytają; "ile kosztują chipsy X-CUNT???" lub mają zapłacić 5.59zł, kładą 7zł na lade i twierdza że im nie starczy i czy mogłby donieść kase za chwile (to też dzieci ok 10 roku życia...).

bezczelność turystów też powala - przychodzi ci taki dziad, nabija się z nas, odpowiemy mu stosownie do jego żartów i już leci do kierowniczki z pyskiem na nas... kurde - my też mamy swoją godność! egh. dobrze że kierowniczka to moja dziewczyna i jedzie po takich ludziach równo i dokładnie ;D

100% i ZKU na miesiąc B) .

Właśnie wstałem jakieś pół godziny temu i zabieram sie za śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... a ja kolejny dzien zaczynam od red bulla. muszę zaczac funkcjonować jakoś. pogoda dzis ładna i z tego co wiem, to ma być taka jeszcze dłuuuuugo: dla was to oznacza ładne i fajne wakacje, a dla mnie więcej turystów. duuużo więcej. i najgorsze że bedzie najwięcej warszawiaków-margaryniarzy i niemek polskiego pochodzenia :/ to dwie najgorsze grupy ludzi na świecie - za wszelką cene starają się pokazać że oni są tacy ważni, bogaci, mogą sobie na tyle pozwolić i wogóle oni są z arystokracji, a reszta ludzi to najniższy, śmierdzący poziom plebsu... oczywiście sprzedawcy to ich pierwszy cel.

 

albo inna sprawa - turysci nie potrafia czytać. na opakowaniu jest wieeeeelkimi literami cena 1.99zł. przychodzi turystka, patrzy na to opakowanie z 5 min i pyta ile te chipsy kosztują...

albo jeszcze co innego - dzieci. przychodzi ci takie stadko, kradna jak cholera, nie wiedza co to kolejka do kasy (dzieci tak ok 10 roku życia :/ ). a jak przyjdą pojedyńczo to jest straszna beka zwykle - dzieci pytają; "ile kosztują chipsy X-CUNT???" lub mają zapłacić 5.59zł, kładą 7zł na lade i twierdza że im nie starczy i czy mogłby donieść kase za chwile (to też dzieci ok 10 roku życia...).

bezczelność turystów też powala - przychodzi ci taki dziad, nabija się z nas, odpowiemy mu stosownie do jego żartów i już leci do kierowniczki z pyskiem na nas... kurde - my też mamy swoją godność! egh. dobrze że kierowniczka to moja dziewczyna i jedzie po takich ludziach równo i dokładnie ;D

No, jesteś rekordzistą. 16 błędów ortograficznych. Porażka.

10% + 16 dni ZPP.

 

EDIT:

Żeby było jasne:

14 zdań rozpoczętych małą literą oraz "niemek" i "wogóle".

Nie pisz mi tylko, że shift Ci się zepsuł, bo "X-CUNT" napisałeś dużymi literami.

I nie wysyłaj mi peemek z prośbą o zdjęcie ZPP, nie przyniesie to żadnego efektu. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Ciebie igomako. Jak tu wpadnie jakiś moderator to będzie zadyma ;].

Już jest gorąco na dworze :(. Ale pojawiają się jakieś chmury ;].

 

Edit: Sikor jednak umie liczyć ;].

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy ;)

Właśnie sobie wstałem. Prawie przeszedłem FF9 na psx'a, zostało mi jeszcze kilka questów. Gorąco dziś jak jasna cholera. Przywieźli właśnie 2 tony węgla. Zaraz będę znosił :( Potem zmykam na lanparty grać w Heroes'a III z kumplami :D

 

Panie płetwa - litości dla biednych użyszkodników, wakacje są w sumie, może trochę wyrozumiałości ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Panie płetwa - litości dla biednych użyszkodników, wakacje są w sumie, może trochę wyrozumiałości ;)

Nie ma litości. Nikt nie jest zmuszony do brania udziału w szkole letniej (czytaj: spamowania w tym temacie).

 

BTW, zmieniłem nieco nazwę tematu. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

BTW, zmieniłem nieco nazwę tematu. icon_razz2.gif

Widziałem, przynajmniej chyba mniej osób będzie pisać ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...