Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Ja zaraz idę spać, bo o szóstej trzeba wstać :)

Będę na Mazury jechać :razz:

Ja właśnie wyjeżdżam, chociaż i tak gdy będę na miejscu, połączę się przez modem :)

Jeszcze napisz gdzie jesteś ;) .

Ja po południu jade do rodzinki i wracam jutro, kto jest z Ciechanowa lub okolic, może pójdziemy na piwo :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie zmieńcie nazwę tego topicu na taką jaka była poprzednio, bo te dwa słowa "Szkoła Letnia" niektórych odstraszają. Przy starej nazwie "Nuda Na Forum Ppc - Nic Się Nie Dzieje :)))" każdy był nieświadomy i myślał, że sobie na luzie coś napisze, nie przejmował się ortografią - wtedy można było znienacka zaatakować % (by Sikor :twisted2:), a teraz każdy się stara :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, cholera, jade dzis na wesele, jak ja nie lubie wesel. Disco polo, glupie zabawy itp. to nie dla mnie. Ehhh...

Lepiej obejrzec mecz :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie zmieńcie nazwę tego topicu na taką jaka była poprzednio, bo te dwa słowa "Szkoła Letnia" niektórych odstraszają. Przy starej nazwie "Nuda Na Forum Ppc - Nic Się Nie Dzieje :)))" każdy był nieświadomy i myślał, że sobie na luzie coś napisze, nie przejmował się ortografią - wtedy można było znienacka zaatakować % (by Sikor :twisted2:), a teraz każdy się stara :-P

To źle ? Wolę czytać poprawne ortograficznie i gramatycznie posty. BTW - dostałem statyw do aparatu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, cholera, jade dzis na wesele, jak ja nie lubie wesel. Disco polo, glupie zabawy itp. to nie dla mnie. Ehhh...

 

Ja bym nie poszedł ani dziś ani jutro nawet gdybym był panem młodym. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Upał dziś niesamowity i jeszcze na 14 do pracy. :(

Zaciśnij kły, kup jakiś browar do pracy ( od razu do lodówki z nim - jasli macie :) ), chlapnij go ok. 15 na dobre samopoczucie ( z doświadczenia wiem, że kierownictwa nie będzie ; ) ), zadzwon do znajomych żeby odebrali Cie spod firmy i "atakujcie smoka" :D cala nocka przed Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

Ehh, cholera, jade dzis na wesele, jak ja nie lubie wesel. Disco polo, glupie zabawy itp. to nie dla mnie. Ehhh...

eh ja tez, nigdy nie zapomne jak sie schlałem na weselu rokk temu było dosc duzo na + pozniej przez 1 tydzień miałem zle w zołądku :D :lol: Edytowane przez 21 11 1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jutro jechać na ryby, ale jak będzie tak strasznie ciepło jak dziś to chyba zrezygnuje :-| ....

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No we Wrocku zaczynaja sie chmury zbierac i zaraz zagrzmi... mialem na rower wlasnie wyjsc... dalej nikt sie nie odezwal co polecicie na komary do smarowania! bo juz mam ich serdecznie dosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ja tez, nigdy nie zapomne jak sie schlałem na weselu rokk temu było dosc duzo na + pozniej przez 1 tydzień miałem zle w zołądku :D :lol:

Zdanie zaczynamy wielką literą. :> 10% + dzień ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie chowam sie przed upałami w domu. Nie da sie wysiedzieć na tym słońcu. Może o 15 00 wybiore się nad wode.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 11 1991 edytuj posta, bo dostaniesz ZPP. :)

A ty zmień siga bo jest nieregulaminowy.... :lol:

 

"Podpis nie powinien być wizualnie męczący dla innych użytkowników forum: maksymalna wielkość czcionki to czcionka domyślna (2), należy unikać stosowania rażących kolorów..." :lol2:

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty zmień siga bo jest nieregulaminowy...

Czepiasz się! :D :D :D

 

 

"Podpis nie powinien być wizualnie męczący dla innych użytkowników forum: maksymalna wielkość czcionki to czcionka domyślna (2), należy unikać stosowania rażących kolorów..."

Męczy Cię?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz spojrzałem, to myślałem, że mi oczy wypali.

Widzę, że jednak nie wypaliło. :) Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...