Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

We Wrocku monco popadalo ale teraz jest straszna duchota... przynajmniej narazie zadnego komara na dworze nie widzialem.Za to w pokoju pewnie gdzies sie pokampily...

 

EDIT: Aha oczywiscie jestem za Portugalia ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, polecam filmik BLANTMENA :D ... deszcz wyglada jak dym :lol:

 

ps. BLANTMEN , ale wez zdejmij te sznurki co widac na mini balkonie , bo lipnie to wyglada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, polecam filmik BLANTMENA :D ... deszcz wyglada jak dym :lol:

 

ps. BLANTMEN , ale wez zdejmij te sznurki co widac na mini balkonie , bo lipnie to wyglada :P

Nie czepiaj się mojego balkonu. :huh: Sznurki wiszą po to, żeby ubrania się suszyły ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna była ta bramka z główki ! Niezła była też akcja gdy obrońca Niemiec chciał wybić piłkę, zrobił to lipnie i gdyby nie nogi bramkarza to byłby samobój Niemiec :), niestety piła odbiła sie od nóg bramkarza, szkoda :(.

Widać było ,że Portugalczycy mają gorsza taktykę. Niemcy nie pozwolili się tak nie osłaniać jednak kilka było kilka dobrych możliwości to Portugalczycy tego nie wykorzystali.

 

Niemcy mają prosta taktykę, ściągnąć wszystkich w jedno miejsce, wtedy któryś leci na całkowicie nie obranianie pole i to właśnie tam jest przekazywana pikała. Wtedy Niemcy ustawiają się pod bramką i ten osobnik z tego dalekiego pola podaje do środka skąd któryś wbija piłe prosto do bramki. Proste a jakie skuteczne ! Gdzie ci Portugalczycy maja głowy ,ze tego nie widzieli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, eeehhhh ! :(

 

Dziś kupiłem sobie W800i, najpierw sprzedałem W550i (godzine wcześniej) dołożyłem 200zł i mam telefon. Ah jaki on fajny :P

Jak jutro spędzacie dzień ? Ja do dziadka, i potem nad jezioro

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro już cale zajęte :wink: :

10.00 - Kościół

12.00 - Obiad

14.00 - Spotkanie z Misiem

14.30 - 19.00 Z Misiem opalanko i pływanko nad zalewem

20.00 - Chwilka na Forum

21.00 - Mecz

23.00 - Chwilka na Forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko, temat to nuda na forum, a ja sie wlasnie nudze

 

kszonek: oo bo nabilem w tym temacie 1500 postow..... raptem jednego wiecej od ciebie napisalem i juz wielkie halo :P

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc spamerzy :D

 

Teraz oby Francja nie wygrala finalu , bo bedzie lipa :|

IMHO Dobrze by było, jakby Francja wygrała finał, ale każdy ma własne zdanie na ten temat ;)

Niedawno wróciłem od znajomych, o których wyżej wspomniałem

Oglądaliśmy w ok. 15 osób mecz na tarasie (wynieśliśmy TV i jazda)

Niemcy wygrali i dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, eeehhhh ! :(

 

Dziś kupiłem sobie W800i, najpierw sprzedałem W550i (godzine wcześniej) dołożyłem 200zł i mam telefon. Ah jaki on fajny :P

Jak jutro spędzacie dzień ? ja do dziadka, i potem nad jezioro

Popraw słowo 'ja', bo dostaniesz 10% i ZPP. :P Ja jade zaraz na egzamin ze statystyki opisowej i bede mieć już wakacje do września. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz 181 stron rozmowy o niczym.... Jak można tyle gadać. ;]

Jak ktoś to wszystko przeczyta to się wiele nauczy o codzienności każdego z was. Trochę to wygląda jak jakiś blog, normalnie jak bym wszedł na kobiece forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all po 2 tygodniowym obozie wędrowniczym jaki odbyłem i wczoraj wieczorem zakończyłem xD normalnie chyba pierwszy obóz jaki mi sie podobał, reszta przy tym wymięka [;ludzie fajni, kadra fajna, no i ogólnie fajnie było [; tylko teraz plecki bolą, bo sobie przedwczoraj zapasy urządziliśmy, a jeszcze wczoraj rano trza było z 15 kg plecakami z ciuchami itp. itd. zejść 4 km w dół xD normalnie jestem zadowolny jak narazie z wakacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie wstałem przed dziesiątą

A dziś, 8:30

Ten mazurski klimat ma na mnie pozytywny wpływ :)

Chcesz mi powiedzieć, że jestes na wakacjach i siedzisz w tym czasie na komputerze?? :mur: :mur: Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...