Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś to wszystko przeczyta to się wiele nauczy o codzienności każdego z was. Trochę to wygląda jak jakiś blog, normalnie jak bym wszedł na kobiece forum...

Proszę bez takich porównań ;-) :-P, bo zabrzmiało to jak jawna obraza :lol2:.

 

Co tu tak cicho dzisiaj? Raptem pół strony... od rana ;-).

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy ;)

 

Właśnie wstałem. Również mam zakwasy i to straszne. Wczoraj o 4.00 pojechaliśmy z kolegami na Zalew Przeczycki połowić rybki, popływać. Przyjechaliśmy na miejsce po 4.30, rozstawiliśmy sprzęt, boom box kolegi grał, wszystko pięknie ładnie. Łowiliśmy z gruntu na drgającą szczytówkę i na tzw. "ping-ponga". O 5.00 złowiłem 1 rybkę i ostatnią, leszcza z 15 cm. Kolega złowił kilkanaście i drugi dwie ;). Później złowiłem raka, koledzy się zdziwili, chodziłem z wędką i ich straszyłem. Mieli po 3 kg w gaciach, ale mieli miny :lol2: Później po 12 już nic nie brało, więc poszedłem z kolegą popływać, drugi został pilnować wędek. O 14 wróciliśmy, rzuciliśmy jeszcze ze 4 razy. Ludzi się nazjeżdżało, co chwila pływały rowerki wodne, żaglówki. Kilku pijanych kolesi na rowerkach wodnych śpiewało jakieś biesiadne piosenki. Klimat jak nic ;) Po kilku chwilach zebrały się chmury nagle lunęło jak jasna cholera. Więc się zmywamy na szybko. Zaczęły walić pioruny, więc my zmykamy do samochodu. Nie zdążyliśmy pójść po siatkę z rybami i wiadro, w którym była zanęta. Przeczekaliśmy kilka chwil, aż będzie mniej padać. Kolega podjechał wozem pod samą wodę. Umówiliśmy się, że ja opłukam wiadro, kolega miał wziąć z wody siatkę z rybami a drugi kolega posprzątać. Więc wyskakujemy z fury, deszcz leje jak z cebra, pioruny walą. Ja z wiadra zanętę wyrzucam, nie chciała wylecieć, więc w napadzie furii szybko ją rękami. Wiadro wypłukałem. Dodać muszę, że wszyscy byliśmy w samych kąpielówkach, bo nie zdążyliśmy się przebrać. Wracamy do samochodu, mokrzy jak cholera, ubłoceni. Ale była kupa śmiechu. Normalnie myślałem, że się posikam w pory :lol2: Przełożyliśmy ryby do wiadra, spakowane wsio było naprędce. W samochodzie burdello jak cholera. My zabłoceni, pobrudzeni, wycieramy się ręcznikami. Samochód od środka brudny jak cholera :lol: Ubraliśmy się w samochodzie. Byliśmy mokrzy, przepoceni i śmierdzący rybami. Ulewa jak cholera, wracamy do domu. Przestało padać. Po drodze, zatrzymaliśmy się w Mr Hamburgerze, wychodzimy z samochodu, sprzątamy tu i ówdzie. Po czym tacy ubłoceni, śmierdzący rybami wchodzimy do lokalu :lol2: Ludzie wzrok na nas, ja kumplom mówię, żeby olali sprawę i nie zwracali uwagi na ludzi. Nie byliśmy u siebie w mieście jeszcze, więc co nam tam. Zamówiliśmy Max Burgery i sruu do samochodu. Zjedliśmy elegancko i wróciliśmy na chatę (po 17). Od razu poszedłem spać. Obudziłem się, obejrzałem trochę meczu o 3 miejsce i poszedłem znowu lulu.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że jestes na wakacjiach i siedzisz w tym czasie na komputerze?? :mur: :mur:

% + 2 dni ZPP ;)

 

Moze pisac z komorki albo laptopa ;)

 

 

Dzis mecz finalowy i mam nadzieje ze to Włochy zostana mistrzem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że jestes na wakacjiach i siedzisz w tym czasie na komputerze?? :mur: :mur:

Może siedzi obok? Albo pod komputerem...

 

Dzis mecz finalowy i mam nadzieje ze to Włochy zostana mistrzem!

Też im kibicuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że jestes na wakacjach i siedzisz w tym czasie na komputerze?? :mur: :mur:

Nie cały czas, rzecz jasna. Byłem nad jeziorem, poszedłem do lasu, komputer to tylko tak przelotem, zaraz jadę do znajomych :)

Moze pisac z komorki albo laptopa ;)

Próbowałem z komórki, ale ani to przyjemne, ani wygodne

Jak to dobrze mieć laptopa :)

Ja powiem przekornie, że jestem za Francją!!! :-P

Ja też :razz:

Niedawno, kiedy byłem w Szwajcari wchodziłem na PurePC w celu odczytania PW i odpisania, rzecz jasna. ;) Bardzo przyjemnie się pisze. Zestaw to : SE K750i + Opera 2 mini. Wszystko chodzi elegancko. :)

Niestety mam Nokię 6610i, Opera mini mi się wiesza przy większych stronkach Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vive la France ! B-)

 

Niedawno, kiedy byłem w Szwajcari wchodziłem na PurePC w celu odczytania PW i odpisania, rzecz jasna. ;) Bardzo przyjemnie się pisze. Zestaw to : SE K750i + Opera 2 mini. Wszystko chodzi elegancko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez sobie sprawc Palmtopa ;) Tak wogle to jakie teraz sa na topie ? Chodzi mi o firme i jakis model ;) Moze sobie kiedys sprawie taki bo jednak telefon nie jest tak wygodny jak dla mnie. Glownie chodzi o wyswietlacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postepu duzego nie ma w pda. Jesli chcecie przegladac strony to polecam wyswietlacz vga bo inaczej to nie da sie ogladac chyba ze kogos zadowala jakos jak na telefonie zwyklym. Dla przykladu zrzut sprzed paru dni:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie telefonów. Możecie mi powiedzieć jakie są róźnice pomiędzy SE D750i a W800i??

Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro już cale zajęte :wink: :

10.00 - Kościół

12.00 - Obiad

14.00 - Spotkanie z Misiem

14.30 - 19.00 Z Misiem opalanko i pływanko nad zalewem

20.00 - Chwilka na Forum

21.00 - Mecz

23.00 - Chwilka na Forum...

Musisz zmienic plany :P. Mecz jest o 20.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W800i max 1GB pamięci. D750i max 2GB pamięci. Oraz inne oprogramowanie i obudowy.

Aha. Czyli bardziej opłaca się D750i. Jego cena jest mniejsza niz W800i ale to pewnie przez to, że w zestawie z D750i dają kartę 64MB, a z W800i 512MB. Przynajmniej porównując ceny na allegro.

 

EDIT:

(będą rysować sobie w TVP)

Uwielbiam to kurde. Najlepsze jest to jak zamażą całe boisko i wtedy kochany pan Gmoch mówi: "Widzą Państwo, o to własnie chodzi'. Ogólnie to Gmoch wymiata, szczególnie jak zaczyna się kłócić z innymi w studio. To zajeb!@#$ seplenienie. :) Normalnie kabaret. :P :P :P Edytowane przez chari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dziś ciepło... Ale ja sobie załatwiłem wentylator i teraz wieje na mnie :razz:. Słyszałem, że taka pogoda ma się utrzymać do końca tygodnia :-|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, o 20.00 jest studio (będą rysować sobie w TVP) i potem mecz o 21 [;

O 20:00 jest mecz Włochy-Francja !!! I nie wprowadzaj ludzi w błąd. :?

 

Według rozpiski FIFA :

 

"9 July 2006 Berlin || ITA:FRA || 20:00"

 

Myślisz, że FIFA uwzględnia nasze studio sport ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz bedzie o 20 a nie o 21... W gazecoe telewizyjnej (gazeta wyborcza) napisali ze o 19:40 studio , na TVP.pl to samo , na wp.pl ze o 20 na Stadione Olimpijskim sie odbedzie wielki final. Wiec czekamy do 20 i niech wygraja Włosi!

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 20:00 jest mecz Włochy-Francja !!! I nie wprowadzaj ludzi w błąd. :?

 

Według rozpiski FIFA :

 

"9 July 2006 Berlin || ITA:FRA || 20:00"

 

Myślisz, że FIFA uwzględnia nasze studio sport ?

Może masz rację. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego. ;) Ja już oglądam na Polsat Sport Extra. Leci od 18:00 aż do samej 20:00.

Ja tez juz ogladam. :P Ciekawe kto wygra, zwolennicy zab czy makaronu? :) Ja stawiam na tych pierwszych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sprawiłbym sobie takiego Acerka n311.

Niech tylko potanieją :rolleyes:

 

A są jakieś z modułem GSM?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...