Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

A ja wróciłem, tam gdzie byłem burza przeszła bokiem, grrrr... :( Dobra, ide na drugą połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i tak ma być!

Bylo mi obojetne kto wygra w tym meczu :) (Chodz Zidane swoim zachowaniem rozwalil mnie) Ogolnie powiem jedno.... goraco! Ide zaraz 4 raz pod zimny pysznic dzisiaj.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o MS zamkniety... jonathan chyba dobrze zrobil ,bo dyskusja zmierzala w zla strone. Na temat wyczynu Zizu nie mozna sie spodziewac innej dyskusji. Pismaki z gazet go pojada jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o MS zamkniety... jonathan chyba dobrze zrobil ,bo dyskusja zmierzala w zla strone. Na temat wyczynu Zizu nie mozna sie spodziewac innej dyskusji. Pismaki z gazet go pojada jeszcze bardziej.

Lepiej w ogole milczec na ten temat, bo jeszcze Wam ten topic zamkna :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o MS zamkniety... jonathan chyba dobrze zrobil ,bo dyskusja zmierzala w zla strone. Na temat wyczynu Zizu nie mozna sie spodziewac innej dyskusji. Pismaki z gazet go pojada jeszcze bardziej.

 

a ja tam lubilem ten temat , teraz bedzie brakowalo tematu o pilce , mistrzostwa mistrzostwami a zaraz zaczynamy eliminacje do ME

a jeszcze po drodze czeka nas zmiana / lub nie trenera - no i gdzie my o tym podyskutujemy ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jonathan nie dał mi się wypowiedzieć.

 

Ten mecz ... To był już ostatni mecz, kiedy się malowałem, kibicowałem i płakałem za "moją" Francję.Kibicowałem im całym swoim sercem (bardziej niż Polsce) od 1998 roku aż do dziś. Dzisiejszy, a raczej wczorajszy, mecz był zakończeniem wspaniałego francuskiego etapu piłki nożnej w moim życiu i dlatego bardzo chciałem aby zdobyli tytuł. Niestety stało się inaczej. Już wcześniej odeszła ponad połowa tego cudownego zespołu, jednak obecny trzymali jeszcze Zidane,Henry, Vieira i Barthez. Za to ten zespół kochałem. Teraz oni odchodzą i dlatego kończy mi się ten wspaniały, kibicowski etap. :(

 

Jest wielu piłkarzy godnych popatrzenia np. Ribery, ale to już to nie to samo co ta wspaniała Francja co kiedyś. :( ;(

 

P.S. Pewnie nie będzie mnie tu przez pare dni z powodu żałoby sercowej, więc jeśli mam błędy to mogę dostać ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ja tez, nigdy nie zapomne jak sie schlałem na weselu rokk temu było dosc duzo na + pozniej przez 1 tydzień miałem zle w zołądku :D :lol:
10% + 1 dzień ZPP

Zdania rozpoczynamy wielką literą.

no u mnie aktualnie tez oberwanie chmurki :D
ja blantmen jestem z Tarnowskich Góry i u nas tez niezle lało :D
10% + 2 dni ZPP

Zdania rozpoczynamy wielką literą.

Tak!!! Zabić nudę ;-). Nikt nikomu nie karze tutaj pisać...

 

EDIT:

Idę na meczyk... Myślę, że będzie ciekawy... Trzymam kciuki za Portugalię :-D.

2221583[/snapback]
a ja tam lubilem ten temat , teraz bedzie brakowalo tematu o pilce , mistrzostwa mistrzostwami a zaraz zaczynamy eliminacje do ME

a jeszcze po drodze czeka nas zmiana / lub nie trenera - no i gdzie my o tym podyskutujemy ? :?

10% + 2 dni ZPP

Zdania rozpoczynamy wielką literą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor, a dlaczego za zdanie rozpoczete mala litera dajesz 2 dni ZPP, a za bledy w wyrazie 1 :wink:?

Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem. :twisted2:

Popatrz no uważnie na mój poprzedni post.

Jedno zdanie rozpoczęte małą literą = jeden błąd ortograficzny = jeden dzień ZPP.

Dwa zdania rozpoczęte małą literą = dwa błędy ortograficzne = dwa dni ZPP.

Jeden błędny wyraz = jeden błąd ortograficzny = jeden dzień ZPP.

Itd.

 

Jaśniej już chyba nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :P

 

Teraz mam w pokoju 28*C, aż strach myśleć ile będzie póżniej...

Hehe a u mnie jest chłodno ! Zalozylem siatke na okno zeby zadne swinstwo mi nie wlecialo :D. Jest calą noc otwarte tylko po poludniu zaczyna się robić gorąco w pokoju, ale za to noc mam chlodniutką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie słucham zespołu Aquabats. :) Polecam. :P Bardzo przyjemna muzyczka jak na dzisiejsze czasy. :) http://www.theaquabats.com Nowa strona jest w przygotowaniu. Zajrzyjcie sobie do działu media->video->Pudding Dispenser Belt. :lol: Myślałem, że spadnę z krzesła. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale proszę http://clubcity.pl/infopage.php?id=230 wkręcająca piosenka :lol: .

 

PS. Będzie ją słychać krótko, bo jakaś techniawa się włącza, więc musicie ją spauzawać w takiej miniaturce mediaplayera po prawej stronie w dziale muzaOnline, a wtedy dalej sobie posłuchacie tej wkręcającej muzy :D .

 

PS2. Sikor popraw interpuckcję u mnie, bo ciężko było mi ją zanalizować, i napewno są błędy :lol2:.

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale proszę http://clubcity.pl/infopage.php?id=230 wkręcająca piosenka icon_lol.gif

 

PS. Będzie ją słychać krótko, bo jakaś techniawa się włącza, więc musicie ją spauzawać w takiej miniaturce mediaplayera po prawej stronie w dziale muzaOnline, a wtedy dalej sobie posłuchacie tej wkręcającej muzy icon_biggrin3.gif

Trochę się spóźniłeś, to jest starsze od węgla kamiennego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...