Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Devil ma racje :) . Ja również przyłącze sie do prośby MaciekCi, kto mi powie skąd można mieć wtyczke do gg, która pokazuje w statusie jakiej muzy słucham, wersja gg to 6.1, a wtyczka najlepiej by było żeby pasowała z foobar'em. Wiem że śmiece-przeniosie sie gdzieś gdzie to znajde ;] .

Ooo tez takie cos chce ale do GG 7.0 i zeby dzialalo z Fobciem 8.3. Nie chce mi sie tego szukac wiec niech ktos poda jakiegos linka do tego plugina... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Uwaga, w środe od godziny 00:00 do 12:00 planowana przerwa techniczna, i nie będzie można spamować :( I tak nie będzie mnie przed kompem w tych godzinach, ide na wyjęcie płytek z nosa ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Wtyczka AutoStatus3 możesz mieć tytuł i wykonawce z winampa i foobara.

 

NA KOLANA I DZIĘKOWAĆ :P

 

 

Swoją drogą stare jak świat ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Znajdziesz tą wtyke w Power Project

 

http://powerproject.bajo.pl/

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Znajdziesz tą wtyke w Power Project

Ale chyba nie trzeba tego instalować?? Jeżeli tak to nie podziękuje, a tak w ogóle to dzięki :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Możesz zainstalować PP i wywalić wszystkie wtyczki prócz tej ;) Ja mam GG 7.5 + PP 2.1.3 i nie ma problemów, tylko jak wychodze z gg to jest błąd, ale wychodze z gg to wychodze i z pc, nie przeszkadza mi to.

 

http://gg.wiadomosc.info/index.php?mod=catalog&rid=1328

 

Musisz mieć PP żeby móc wgrywać pluginy

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłącze sie do prośby MaciekCi,

Imię odmienia się normalnie i dostawia się "Ci" a więc w tym przypadku będzie : "MaćkaCi". ;)

 

BTW używać programu Gadu-Gadu to jak używać IE. ;) Konnekt rlz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Imię odmienia się normalnie i dostawia się "Ci" a więc w tym przypadku będzie : "MaćkaCi". ;)

 

BTW używać programu Gadu-Gadu to jak używać IE. ;) Konnekt rlz.

Już poprawiłem ;] . GG jest lepsze, nie ma zbędnych bajerów, prosty w obsłudze itd, itp, etc ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam gadasz , mi tam nie potrzebne te bajery co w konekcie ,gg mi wystarcza. Przed chwila bylem pod prysznicem i juz sie spocilem.

Bajery ? Priorytetem jest wygląd - ustawiasz dosłownie wszystko jak chcesz. :) Używam jeszcze tylko kilka innych wtyczek.

 

Grzechu : Zbędne bajery ? To chyba nie o tym samym programie mówimy, jeśli chcesz to wyłączasz co nie potrzebne i gitara gra. GG prosty w obsłudze ? Uważam, że Konnekt łatwiejszy. ;)

 

Z konnekta zrobisz dosłownie wszystko, zaczynając od zwykłej konsolki z kontaktami, aż po "OS". ;) No ... prawie. Znam paru userów co po włączeniu Windowsa wrzucają na pełny ekran konnekta i mają wszystko co chcą. :)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czesciej siedze na tlenie, ale i do GG taki plugin sie przyda ;) Co do GG to fakt ze jest jak IE.

 

Nie wiem czemu ale jak korzystam z GG to czasem nagle procek jest w 100% uzyciu.

 

Wiec:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, byłem na chwile na tłiku i zauwazyłem jedna zabawna rzecz/usprawnienie - otóż teraz zanim twój post pojawi sie w temacie musi zostac zaakceptowany przez moderatora który oczywiście może go edytować :lol2: widac moderzy na Kwiku mja swoje sposoby na niegrzecznych juserów ;D

Musiałeś coś przeskrobać i założyli Ci takie obostrzenie. Tu też jest to możliwe. Jednak na mój gust jest to prosta droga do pozbycia się moderatorów. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w szerszym zakresie. Przyszłoby się zarąbać na amen przy większej ilości tak potraktowanych użytkowników. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwga ? :P

To pewnie było wtrącenie w suahili. radeksz będąc na wygnaniu zapewne zwiedzał sobie Afrykę. A tam się posługuje tym językiem coś około 50 mega ludków. :-P To i mu wpadło do ucha. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchalem Jamajskich rytmow w Ostrowie Wlkp "Reggae Na Piaskach" . Moze przez to :P , zioła , zimny browar i te sprawy :). Chyba sobie dread dokrece bo sie rozlazi.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1353646,11,item.html

Zapewne ortografia miała w tym swój niemały udział.

 

Jak myślicie żuczki, warto łapać poprawne nawyki ortograficzne :?: :twisted2:

 

 

BTW, ręce, nogi i płetwy mi opadły, jak to przeczytałem. Chyba popadnę w jeszcze większą ortodoksję poprawnościową. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu_1990, ja nie chce nikogo namawiac ale zainstaluj konnekta, nie pozalujesz :D www.konnekt.info ; wtyczki do niego dostepne w aktualizacjach konnekta i na www.kplugins.net ;] wtyczek masa i w ogole ladna rzecz konnekt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie było wtrącenie w suahili. radeksz będąc na wygnaniu zapewne zwiedzał sobie Afrykę. A tam się posługuje tym językiem coś około 50 mega ludków. :-P To i mu wpadło do ucha. :-P

Tam się chyba mówi: Uga Buga. :P A teraz niezła sytuacja która miała miejsce przed chwilą: jakiś stary facet puścił na cały regulator szlagry. Piosenki w stylu: "Znowu w doma będzie rancho", "Bara Bara" itp. Z bloku który stoi naprzeciwko wyskoczyła połowa lokatorów i zaczęli w niego mięchem rzuacać. Ale ostro pojechali. Koleś postał trochę na balkonie, poszedł do domu i po 10 minutach ściszył. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A suahilli pewnie bym duzo slyszal w domu bo siostra chciala sie uczyc ale poszla jednak na japonski wieksze szanse na prace.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ROTFL :lol:

 

Wez lopatke i sie zakop.

To kup mi ją, chętnie to zrobie :D .

 

Grzechu_1990, ja nie chce nikogo namawiac ale zainstaluj konnekta, nie pozalujesz :D www.konnekt.info ; wtyczki do niego dostepne w aktualizacjach konnekta i na www.kplugins.net ;] wtyczek masa i w ogole ladna rzecz konnekt :D

Pomyślę nad tym B) .

BTW: http://bubbler.pl/index.php kto sie rejestruje/rejestrował??

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG to syf totalny... te lancuszki wnerwiaja tylko i nie mozna blokowac tak zeby spoza listy do Ciebie nie pisali... A co myslicie o Mirandzie ? Kiedys sie nia bawilem ale za duzo tych bajerow ma ;)

 

Zizu:

 

http://www.nostra.art.pl/_site/zidane.swf

 

EDIT: JUZ NIC WIECEJ NIE NAPISZE W TYM TOPICU ;)

 

Grzechu cicho tam na dole ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co do mirandy, kiedyś używałem ale krótko, nie spodobała mi sie bardzo, ale najgorsza też nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...