Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Znam typa od podstawowki :) Do tego ma zmieniony gaznik na wiekszy i zdjeta blokade z manetki :) 100km/h lekka reka jechal, jednak mowi ze mial jeszcze troche zapasu ale poprostu sie bal :) A ze zrobil prawko, kupil enduro 50cm3 to i skuter mu nie potrzebny i chce sie go pozbyc, a ze troche go znam to mi rzucil cene 1000 zl :) Wiem za to ze skuter zawsze mial czysciutki, blyszczacy i sprawny :) Jak cos sie psulo (a naprawde nie wiele sie psulo jak na 4 lata) to 90% napraw sam robil, w koncu kazdy ma jakiegos bzika ;)

Ile lat ma ten skuterNIE ZAUWAZYLEM! ;]? Przewaznie przerobione skuterki dobre tzn. Yamahy wykrecaja te 120km/s.

 

Wiec za 1000zl obawiam sie ze to jakies pis of krap.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego, ze ktos pisze bez ogonkow ? Gdzie nie wejde to na forach przewaza pisownia bez Polskich znakow... Tak jest wygodniej, a latwiej sie doczytac niz tekst z razacymi bykami jak chocby w komentarzach na Onecie ;)

 

Agnes tak patrze na Twoj profil na PCLab i Ty przebijasz nawet tutejszego Kaeresa ,ktory ma marne ~13,5K postow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ontrack to, z tego co słyszałam, diablo droga i diablo skuteczna firma. Sądzę, że ich pracownicy mają się naprawdę nieźle - ale bo to się któryś przyzna, ile zarabia?

 

Jasiu, odczep się od neta i wypoczywaj!

No bo mają ofertę pracy. :P Wysłałem i tak się pytałem, gdybym trafił na rozmowę kwalifikacyną. Może paść takie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes tak patrze na Twoj profil na PCLab i Ty przebijasz nawet tutejszego Kaeresa ,ktory ma marne ~13,5K postow ;)

Cóż. Od pierwszego dnia istnienia forum uzbierało się trochę.

 

No bo mają ofertę pracy. :P Wysłałem i tak się pytałem, gdybym trafił na rozmowę kwalifikacyną. Może paść takie pytanie.

Kiedyś ktoś mi mówił: pomyśl, ile chciałbyś zarabiać i pomnóż to przez dwa - zawsze będzie z czego zejść. A takie pytanie na 90% padnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Sikor a nie snia Ci sie w nocy nicki userow ktorym dales ZPP i %?

Teraz ja będe nawiedział Sikor'a :twisted: .

 

Za odyskiwanie sobie sporo zadaja, wiec pewnie nie malo dostaje taki ;) Kszonek widze ze teraz zastapiles Grzecha w ilosci pisaniu postow na dzien ;) Nowy postfu.. khe khe ? :)

Właśnie wróciłem z wakacji więc zabieram sie do roboty ;] .

 

Eeeejjjj nie wie ktos ile kosztuje dojazd do Zegrza? To jest strefa podmiejska, jak tu wyglada zakup biletu? Nigdy nie jezdzilem ZTM dalej niz po strefie miejskiej :P

Tyle samo ile bilet w Warszawie jeżeli jedziesz komunikacją miejską.

Dzisiaj mi wyjeli płytki z nosa, śmieszne uczucie ;] .

BTW Była przerwa techniczna czy nie?? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Witam u mnie słoneczko świeci i coś mi się wydaję że to dobry dzień na browarka :D

Zaliczone, przerzucamy się na Harnasia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wheelerfan

Ale jak czlowiek wychowal sie na szybkim pisaniu na IRC to trudno jest w jednej chwili zacząć pisać ze wszystkimi ogonkami.

I tu jest sendo sprawy, poza tym kiedys nie kazdemu poprawnie sie wyswietlaly ogonki, zamiast tego mozna bylo zobaczyc ladne krzaczki.

A pisanie bez ogonkow jest szybsze. Jak ktos pare lat ich nie uzywal to nie przestawi sie nagle.

 

 

wheelerfan - jestesmy na forum a nie na maturze.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wheelerfan

Brak polskich znakow dialektycznych jest mniejszym zlem z czym sie zgodze w 100%. Ale jak czlowiek wychowal sie na szybkim pisaniu na IRC to trudno jest w jednej chwili zacząć pisać ze wszystkimi ogonkami. Przykre ale prawdziwe. Pozatym przekaz nie traci na tym zbyt wiele. Co innego pisanie z kulfonami "żeka, żułw, śróbka ect."

@Orgiusz

Zgoda, niech będzie na Twoim. :)

Mam nadzieję, że nie masz jednak nic przeciwko promowaniu przeze mnie pisowni z użyciem polskich znaków diakrytycznych (nazwę "znaki dialektyczne" spotkałem tylko w mniej oficjalnych niesłownikowych źródłach, ale możliwe, że też jest prawidłowa)

 

@SKRYTOBOJCA

 

No i Twoje szczęście, że to nie matura :)

Zresztą i Twój nick bez ogonka traci na wartości, bo wychodzi na to, że się skrycie boisz, a nie skrycie zabijasz :).

 

A tam piszcie sobie bez ogonków, jak sobie chcecie.

Wasze pisanie, Wasza sprawa.

Przyjdzie płetwa i wyrówna! :)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie... ale za to rano byl problem z wejsciem na forum. Przynajmniej u mnie strona sie ladowala dosc dlugo. Co Ci sie stalo z nosem ? Ktos Ci go zlamal czy jak :D ?

Myślałem że forum wyłączą na ten czas. Co do nosa, miałem krzywą przegrode nosową i musiałem wyprostować ;] . Ale teraz za to jak sie oddycha :D . Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wheelerfan

Heh ogonki syca wiec nie widze tu zadnego problemu. SKRYTOBOJCA skrobnal to co mi switalo we lbie ale nie bylem pewien czy glowne okno kanalu nie wygladalo jak tablica znakow ;] [; ;] [; ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja tez mam krzywa, placiles cos za zabieg itp ?? Musze tez sobie zreperowac bo w nocy sapie jak lokomotywa.

Miałem darmowe :) . Idź do laryngologa a potem do lekarza pierwszego kontatku i niech wypisze skierowanie do szpitala na zabieg, poleżysz 3-5 dni i do domu, po dwóch tygodniach wyjęcie płytek i spokój :D .

 

Sikor z tego co wiem ma urlop. Ciekawe czy szkółka też. :P

A skąd takie informacje?? :twisted2: . Jakoś nie sądze żeby Sikor miał urlop ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grzechu a przed zabiegiem dostałeś tzw. "Głupiego Jasia"?? icon_wink3.gif

Nie, narkoze dostałem, może to i dobrze dla mnie ;) . Ale strasznie dawali nam w żyłe, po 2x 25ml za jednym razem, rano i wieczorem ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, narkoze dostałem, może to i dobrze dla mnie ;) . Ale strasznie dawali nam w żyłe, po 2x 25ml za jednym razem, rano i wieczorem ;) .

Po "Głupim Jasi" fajnie jest... :lol:

 

Zle coś to na mnie działa :? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A o co chodzi z tym glupim Jasiem?

 

Mi kiedys reke pod narkoza skladali, lekarze potem sie smiali ze przeklinalem na cala sale, wyzywalem ich przez sen itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

lekarze potem sie smiali ze przeklinalem na cala sale, wyzywalem ich przez sen itp.

To ja miałem tak po wstrząsie mózgu, przyjechała karetka a jak już wróciłem do domu i spotkałem sie z kumplami, to powiedzieli że strasznie przeklinałem i obraziłem kierowce karetki. Zdaża sie, ale ja akurat wiedziałem jak to sie stanie i co będzie potem, nie wiedziałem tylko kiedy... ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że znam Agnes, tylko raczej z TwojePC a nie z PCLaba :)

Jako, iż w tej dziurze często telefon gubi mi zasięg, pinguje WP małymi pakietami i testuje czy działa

Mały ping - dobry zasięg

Duży ping - słaby zasięg

Upłynął limit czasu żądania - brak zasięgu

Nie można określić nazwy hosta (czy coś takiego) - telefon się zwalił lub połącznie w 100% padło

Pozdrowienia spamery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SKRYTOBOJCA popraw posta bo wpadnie Sikor i machnie pletwa... ;)

Nie widze nic do poprawiania :)

 

@SKRYTOBOJCA

 

No i Twoje szczęście, że to nie matura :)

Zresztą i Twój nick bez ogonka traci na wartości, bo wychodzi na to, że się skrycie boisz, a nie skrycie zabijasz :).

Nick jest bez kreski i dzieki temu wyroznia sie od innych "podrobek" ;)

Tak mam od paru lat i nie mam z tym problemow.

 

W codziennym zyciu oczywiscie uzywam ogonkow: listy, pisma urzedowe itd. bo tak pisze od dziecka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...