Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Romka juz do reszty po[ciach!]liło.

http://wiadomosci.onet.pl/1360332,11,item.html

 

I mam dylemat co lepsze:

RAJ-Romek, Andrzej, Jarek czy

JAR-Jarek, Andrzej, Roman ??

Hmm tylko w podstawowce ? A co w tym zlego.? Przeciez to dzieci. Moze i dobrze bo cos lepszego z niektorych wyrosnie. Jak patrze czasem na pokolenie gimnazjalistow to mam ochote podejsc do takiego szczyla i mu cos zlego zrobic Mam kumpla co jego ojciec uczy Historii i ma juz dosc szczeniakow. Picie piwa czy palenie trawki na lekcjach (tak bylo w jego szkole/gimnazjum gdzie dalej uczy) jest normalne? Niech ponosza to ich bardziej zmobilizuje. Ja jestem za, ale tylko w podstawowce. Dalej niech ubieraja sie w co chca. Bez przesady ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie na Fizyke niektórzy wpadali z winem w woreczkach i plastikowymi kubkami i sobie pili.

 

@.:::PaStA:::.

Gratuluje. Chłopak czy dziewczyna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to powiedzieli, że jak sobie kupie ptasznika to mnie z domu wyrzucą... :wink: :lol:

Kup sobie takiego, a na pewno nikt Cie nie wyrzuci. :lol2:

Dołączona grafika

 

@.:::PaStA:::.

Gratulacjones. :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaa ! Drżyjcie śmiertelnicy ! Właśnie zostałem wujkiem ! Na kolana ! Hahaha ! :lol:

Ojj znam to az zadobrze ;) Trzy razy nim juz zdazylem zostac :D Gratuluje i badz dobrym wujkiem :P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna called Wiktoria ;]

Ostatnio bardzo popularne imie tak samo jak Julia. ;)

 

O szok jak goraco jest w chacie. :mur: Trzeba pomyslec o klimatyzacji na przyszly rok. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :D

 

Tylko nie obraź się, ale ja na wspomnienia pewnej Viktori (tak pisanej) mam bardzo wesołe wspomnienia (czyt, koleżanka ze szkolnej ławki, pseudo Zawias).

Więc nie pozwól Jej w to wpaść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na WP :?

 

Premier dziękuję Radiu Maryja za wsparcie

 

Podziękowania za dotychczasowe wsparcie przez Radio Maryja przekazał dyrektorowi rozgłośni premier Jarosław Kaczyński. W TV Trwam i Radiu Maryja szef gabinetu prezentował założenia programu swego rządu.

 

Nie byłoby tego, co teraz jest w Polsce, nie byłoby tej próby naprawy Rzeczypospolitej, gdyby nie ojciec dyrektor, ojcowie, siostry Nazaretanki i wszyscy którzy prowadzą tę niezwykłą instytucję. Tak atakowaną, a tak bardzo zasłużoną dla Kościoła, ale także dla Rzeczypospolitej - powiedział premier ojcu Tadeuszowi Rydzykowi, który podczas programu połączył się telefonicznie ze studiem.

 

Dyrektor Radia Maryja, ze swej strony podziękował Jarosławowi Kaczyńskiemu za to, że nie przyłączył się on do głosów krytykujących rozgłośnię za zbytnie upolitycznienie programu i wspieranie tylko jednej opcji politycznej.

 

Dziękuję za to, że gdy był tak wielki atak na nas, pan premier, wtedy jako prezes PiS-u, bardzo jasno sprecyzował pewne zdania. Było bicie z wszystkich stron, a pan odważnie stanął, nie bacząc na to, że posypią się kamienie właśnie na pana. Za to z całego serca dziękujemy - mówił ojciec Rydzyk.

 

Twórca Radia Maryja, zwierzył się przy okazji, że szczerość intencji polityków zwykł oceniać także po tym, czy działalność polityczna nie jest dla nich okazją do pomnażania dorobku materialnego.

 

Dlaczego budzicie zaufanie: pan i prezydent? Człowieka poznaje się po tym, co z tego ma materialnie. Są ludzie, co niedługo byli w polityce, a mają wielkie materialne "osiągnięcia". Przyznam się teraz publicznie, że pytałem: a jak panowie Kaczyńscy? Dużo się dorobili na tym? I mówią: nie. Tak jak pan premier Olszewski, pan Macierewicz czy inne osoby z tego kręgu - powiedział ojciec Rydzyk.

 

Premier był w gościem programu nadawanego na żywo w TV Trwam i Radiu Maryja, podczas którego zaprezentował główne punkty swojego expose sejmowego i odpowiadał na związane z tym pytania widzów i słuchaczy. Ze względu na brak czasu premier zrezygnował z zapowiadanego wcześniej udziału w nocnej audycji z udziałem słuchaczy "Rozmowy niedokończone".

NIE MAM [ciach!]A SŁÓW !!! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh :| Nawet nie chce mi sie tego komentowac. Rydzunia to bym chetnie zamknal na ladnych pare lat. Banda zlodziei. :? 4 Rzeczpospolita :lol: Co oni chca stworzyc...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh :| Nawet nie chce mi sie tego komentowac. Rydzunia to bym chetnie zamknal na ladnych pare lat. Banda zlodziei. :? 4 Rzeczpospolita :lol: Co oni chca stworzyc...

Banda decydentów...

:lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giertych chce wprowadzic mundurki do szkoły :mur: :mur: :mur:

Chętnie podumowałbym go jednym słowem na s, ale nie chcę obrazac jego matki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Giertych chce wprowadzic mundurki do szkoły :mur: :mur: :mur:

Chętnie podumowałbym go jednym słowem na s, ale nie chcę obrazac jego matki.

Ja bym obraził matke bo jak ona go wychowała :lol: :lol:. Jak wprowadzą mundurki to mnie w szkole już nie będzie - wole siedzieć w domu i coś robić niż podporządkowywać się - to ograniczanie wolności człowieka. :mad: :mur:

 

P.S. Wkońcu ktoś zabije Giertycha i bardzo dobrze - bo tak to się skończy!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kon Giertych ma tak genialne pomysly ze az glowa boli. Jak ten przedmiot "Wychowanie Patriotyczne" czy jak to tam nazwano. Przeciez na PO czy w WOS mnie tego uczono... w TV sie sluchalo. Rodzice mi tlumaczyli... genialny jest ten czlowieczek :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

On sprawia wrazenie jakiegos zablakanego nuba. Mundurki, akcja z maturami... niech on sie powaznymi rzeczami zajmie i takimi ktore na prawde polepszaja polskie szkolnictwo bo to co on chce powprowadzac to jakies [ciach!]l y nikomu nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posta. :P Emota to nie kropka. ;)

Emotka może zastąpić kropkę...

 

Uaa ! Drżyjcie śmiertelnicy ! Właśnie zostałem wujkiem ! Na kolana ! Hahaha ! :lol:

Gratulacje!

 

Giertych chce wprowadzic mundurki do szkoły :mur: :mur: :mur:

Chętnie podumowałbym go jednym słowem na s, ale nie chcę obrazac jego matki.

Uee tam. W szkole średniej chodziłam w mundurku. Fajnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jasne... i co, nie moglbym po w-fie lazic w spodenkach w upaly, tylko caly spocony mialbym zakladac MUNDUREK?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...