Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

@Grzechu_1990

Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski ? :> ;] Z tego co mi wiadomo to kev ma dalej bana i jakoś szybko tu nie wróci... [dużo z nim na gg rozmawiam także wiem co pisze >.<]

Na podstawie sprzętu (kuriozalne wiem ;) ) i cwr.pl Mniejsza, pewno jakiś jego bliski kumpel B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś sposób (oprócz zmiany proxy) na konto premium na megaupload?

Jest taki jeden fajny programik ;].

 

Ja też oglądam film Pająk ;). A tak poza tym to wreszcie mam chłodno w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz prawie usmażyłem mojego radka o.O Wentyl na Silencerze się zatrzymał, bo kabelek od floopa o niego zahaczył, a ja sobie w CS'a grałem i nagle na ekranie szachownica :mur: Grafy się nie dało dotknąć... Ale na szczęście jeszcze śmiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeah wyjeżdżam wreszcie! :) Na 3 tygodnie do Bułgarii (jak się wszyscy chwalą to czemu nie ja :D ? ) Bedę blisko lubianych na forum Rumunów. ;)

 

 

edit

 

Wreszcie normalne wakacje. Przyda się odpoczynek.. ale jak sobie pomyślę, że potem do pracy to mnie zalewa. ;/

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :P

 

Chyba wiem kim tu jest M@LY :wink:, jak dobrze pamiętam to grał w "Grim.Team" i jest/był miłośnikiem CoD'a. ;)

 

Pozdro testerze graczy z Purepc :wink:

Nie wiem czy piszesz do mnie, czy do innej osoby w sprawie tego cod'a. Napisales mi pw na ten temat to pewnie do mnie, a jesli do M@L'ego to przepraszam, ze Wam wtracilem :P.

Jak dostałeś pracę ? :P Jakieś doświadczenie miałeś czy co ? :twisted:

Mam srednie+matura, studiuje grafike komputerowa, 8 miesiecy pracy jako sprzedawca sprzetu AGD, no i to tyle :>. Mialem duzo szczescia. Dzisiaj drugi dzien, troche sie nudzilem ale spoko. Wczoraj natomiast zroblem 1700 fotek (program graf./wywolywanie) i prawdziwy chrzest bojowy 8).

 

Dobranoc. Znaczy sie czesc Wam do jutra, ale przed snem lece pograc w C&C:Generals:Zero Hour :twisted:. Bo z CoD'em juz dawno skonczylem (zbyt stresujace,znaczy sie - kiedy zabijalem myslalem o nauczycielach :lol: :blurp:)

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to przed chwilą z komendy przywieźli usiłowanie uszkodzenia mienia ,na szczescie nic nie zrobilismy i puscili nas do domu,wogle spoko policjanci jak nas odwozili mnie i kumpla to puścili policeman jamala ,wogle to uszkodzenie to grafiti mialo byc,ale jakos nie zdazylismy jeszcze nic zrobic na szczescie i dobrze,juz nigdy wiecej ide spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to przed chwilą z komendy przywieźli usiłowanie uszkodzenia mienia ,na szczescie nic nie zrobilismy i puscili nas do domu,wogle spoko policjanci jak nas odwozili mnie i kumpla to puścili policeman jamala ,wogle to uszkodzenie to grafiti mialo byc,ale jakos nie zdazylismy jeszcze nic zrobic na szczescie i dobrze,juz nigdy wiecej ide spac

Wandalizm :twisted: :blurp:?

 

 

Siemka All!

 

Za chwile jade do Kobiety, i dzisiaj juz niedziela, a nie moge sie doczekac poniedzialku do pracy :twisted:.

 

 

Do wieczora... :P.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mocno pada i trawa jest zielona. :)

Żeby trawa była zielona, to musiałoby padać jeszcze z tydzień. Przynajmniej u mnie. Póki co wszystko jest usmażone.

 

Właśnie wróciłem z kościoła ;]. Teraz trzeba chwilę zagrać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby trawa była zielona, to musiałoby padać jeszcze z tydzień. Przynajmniej u mnie. Póki co wszystko jest usmażone.

Lepszy rydz niż nic jak by to powiedział Ojciec Tadeusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten niedzielny dzień :lol2:.

Wracajac do głownego wątku tego tematu (sory za Ot :lol: ), czyli nudy..... trzeba sobie zorganizowac czas zeby nie bylo nudno i przy okazji robic to co sie lubi najbardziej ;) :

 

KLIK (ppm -> zapisz jako)

U mnie nie działa :cry: :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa. :angry:

Moja mama szła do sklepu i podbiegło do niej 3 kiboli, i zabrali jej portfel. :mad:

Naprawdę, takie rzeczy to się tylko w Polsce mogą zdarzyć. :angry: :angry: :mad:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

W Warszawie powodzie :blink: . Najpierw susza i trzeba odszkodowanie płacić, teraz powódź to też odszkodowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...