Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Posty Sikor'a sieją grozę. :mrgreen:

To Sikor sieje grozę! :blink:

To koszt utrzymania przy życiu tego topic'u, a zarazem broń antypostfuckerska.

Zwykle postfuckerzy nie dbają o ortografię i wpadają w sidła Sikora.

A, że czasem złapie się zwykły niedbaluch, no cóż tak działa sieć pajęcza.

Ale Sikorek nasz litościwy, nie pożera, jeno odsyła na chorobowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz potwierdza się to co mówiłem co myślę o "Priorytecie"!

Jeden wielki "chłyt marketłingowy" sic!

 

No iba, że Pioorek wysyłał tę paczkę, jak "Grześ" list?

No wysłał ją w piątek, czyli powinna być IMO na następny dzień, bo w sobotę też roznoszą lisy i paczki. Ew. przyjdzie dzisiaj do 17 albo jutro. Oby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota u nich nigdy się nie liczy jako drugi dzień. Wiem to z własnego doświadczenia. Paczka powinna przyjść dzisiaj tak jak napisał BLANTMEN do 17. Ja miałem bardzo dużo takich paczek i tylko chyba dwie jak dobrze pamiętam przyszły na trzeci dzień. Reszta na drugi.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbijam na basen niedlugo. 3zł za 1h wiec jest okazja. :lol: Narazie spamery!

Drogo B-) W Krakowie 2.50 zł za 2 godziny (dla ludzi w wieku do 16 lat bodajrze) -> www.parkwodny.pl, a 2 zł za basen otwarty (Polfa) w każdy wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Grzechem. World Party były już przekolorowane :P

btw. Dziwne, że spellbound mi podkreślił słowo "World" - to jest chyba poprawnie napisane... (mam wgrany słownik angielski) :mur: [;

Lanc nie powinien za to dostać ZPP Sikorze :D

 

Wyobraźmy sobie, że ten post wygląda tak :

 

Zgadzam się z Grzechem. World Party były już przekolorowane :P btw. Dziwne, że spellbound mi podkreślił słowo "World" - to jest chyba poprawnie napisane... (mam wgrany słownik angielski) :mur: [;

Chodzi mi o to, że zmieniając układ zdania na stronie, akronim "btw" odnosi się do poprzedniego zdania a nie do "Dziwne, że spellbound..."

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc nie powinien za to dostać ZPP Sikorze :D

 

Wyobraźmy sobie, że ten post wygląda tak :

Chodzi mi o to, że zmieniając układ zdania na stronie, akronim "btw" odnosi się do poprzedniego zdania a nie do "Dziwne, że spellbound..."

A Ciebie tu nie powinno być. Co też uczyniłem.

Zamiast siedzieć cicho i się cieszyć, że jesteś tolerowony musiałeś się wychylić i powymądrzać polemizując z decyzją moderatora.

Masz wszystkich w domu? Jak Ci już napisałem wcześniej - z mojego punktu widzenia nie masz powrotu na forum.

Pa, pa kev. Nie wracaj tu już.

 

"BTW" jest akronimem, a te powinno się pisać w całości wielkimi literami. Ale akurat w tym przypadku nie o to chodzi, bo odnosiło się do zdania po nim następującego, o czym świadczy przniesienie do następnego wiersza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wcielenie Kev'a wytropione i zlikwidowane .... :lol:

 

266 stron i rośnie :blink: Dżizas!

Wytropione było dużo wcześniej, tylko dzisiaj przegiął i powiększył grono aniołków. :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AragornPL, mam wszystkie odicnki Z,GT,zwyklych - z polskim lektorem, takiej wersji jak na TVN leciala bajka.

BLANTMEN - mam nadzieje ze jutro paczka dojdzie // A jednak doszly ;]. Zdaj relacje z placu boju.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wodnikpl

Ale ja nie rozumiem w czym jest problem :mur: Nie zebym teraz kev'a bronil czy coś ale on tylko wyraził swoje zdanie a to, że nie zgadzało się z opinią moderatora nie jest powodem żeby dawać mu bana. Ale nie, dla moderacji to był dobry powód żeby go wy*****. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hydro2 juz probowal cos zdzialac pod nickiem hose27, teraz jaki nick stawiacie? Ja mysle ze bedzie to macho27 lub cos w tym stylu ;]]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie rozumiem w czym jest problem :mur: Nie zebym teraz kev'a bronil czy coś ale on tylko wyraził swoje zdanie a to, że nie zgadzało się z opinią moderatora nie jest powodem żeby dawać mu bana. Ale nie, dla moderacji to był dobry powód żeby go wy*****. :blink:

Już samo założenie dubla jest niezgodne z regulaminem. O czym kev doskonale wiedział. Przez jakieś 250 postów był tolerowany. Ale oczywiście musiał zostać gwiazdą najbardziej postfucker'skiego tematu na forum.

Czy tylko w tym celu po raz kolejny wracał na forum komputerowe? Jeżeli tak, to jego miejsce jest na Onecie. Na PPC tego użytkownika NIE BĘDZIE.

Głupotę trzeba tępić. Za każdym jego powrotem na forum wszystko odbywało się w myśl powiedzenia: Obiecanki macanki, a głupiemu stoi. Co on nie naobiecywał, jak się to poprawi. I doopa. Obiecywał jak nigdy, a wyszło jak zawsze (parafraza powiedzenia o reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej).

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dobry wieczór. Właśnie wróciłem. :twisted:

Nie na długo, kev :twisted2: .

 

Posty Sikor'a sieją grozę. :mrgreen:

Wazelina jakoś nie zadziałała...

 

A Ciebie tu nie powinno być. Co też uczyniłem.

Zamiast siedzieć cicho i się cieszyć, że jesteś tolerowony musiałeś się wychylić i powymądrzać polemizując z decyzją moderatora.

Masz wszystkich w domu? Jak Ci już napisałem wcześniej - z mojego punktu widzenia nie masz powrotu na forum.

Pa, pa kev. Nie wracaj tu już.

 

"BTW" jest akronimem, a te powinno się pisać w całości wielkimi literami. Ale akurat w tym przypadku nie o to chodzi, bo odnosiło się do zdania po nim następującego, o czym świadczy przniesienie do następnego wiersza.

Widać nie tylko ja wiedziałem, że to kev.

 

266 stron i rośnie :blink: Dżizas!

Masz talent :twisted2: .

 

Jakie 266? Jak ustawi sie 100 per strone to tylko 80... PRAWIE 8K PISANIA O NICZYM. GRATULUJE TOP10 W SPAMIE :!: :evil:

Orgiusz'u nie irytuj sie tylko, spokojnie, wdech i wydech.

 

Wytropione było dużo wcześniej, tylko dzisiaj przegiął i powiększył grono aniołków. :twisted2:

Płetwa nie śpi.

 

Ale ja nie rozumiem w czym jest problem :mur: Nie zebym teraz kev'a bronil czy coś ale on tylko wyraził swoje zdanie a to, że nie zgadzało się z opinią moderatora nie jest powodem żeby dawać mu bana. Ale nie, dla moderacji to był dobry powód żeby go wy*****. :blink:

Nie można tak od razu po przyjściu z listy BANNED przyjść i pisać gdzie popadnie (czyt. Ośla Łączka). Wiem coś o tym :? .

 

Już samo założenie dubla jest niezgodne z regulaminem. O czym kev doskonale wiedział. Przez jakieś 250 postów był tolerowany. Ale oczywiście musiał zostać gwiazdą najbardziej postfucker'skiego tematu na forum.

Czy tylko w tym celu po raz kolejny wracał na forum komputerowe? Jeżeli tak, to jego miejsce jest na Onecie. Na PPC tego użytkownika NIE BĘDZIE.

Głupotę trzeba tępić. Za każdym jego powrotem na forum wszystko odbywało się w myśl powiedzenia: Obiecanki macanki, a głupiemu stoi. Co on nie naobiecywał, jak się to poprawi. I doopa. Obiecywał jak nigdy, a wyszło jak zawsze (parafraza powiedzenia o reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej).

EOT.

A ja byłem grzeczny przez czas bycia BANNED ale teraz zaczynam sie bać :unsure: .

 

Byłem dzisiaj w szpitalu i nic u mnie nie wykryto, jadę w czwartek do Siemian, a z nich do Gdańska na zlot ;] . Panowie, zacznijcie chłodzić jakąś cole albo soczki i czekajcie na mnie :P .

 

EDIT: http://wiadomosci.onet.pl/1367426,69,item.html :blink: .

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...