Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć spamery.Wróciłem po urlopie ,który jakoś udało mi się wybłagać u szefa. :P Jednak szczerze to wolałbym go dostać tak dopiero za tydzień ,bo pogoda jak pod psem :| Mimo to bawiłem się świetnie i czuję się wypoczęty jak nigdy.

 

Hydro2 juz probowal cos zdzialac pod nickiem hose27, teraz jaki nick stawiacie? Ja mysle ze bedzie to macho27 lub cos w tym stylu ;]]

No co ty, Hose27 to Hydro? Który stwierdził ,że kanciaste gry są bardziej realistyczne :lol: :mur: Nie wierzę w to. Jak można po 3 banach wracać, to kompletna głupota. Jak widzę ,że mnie gdzieś nie chcą, to nie wracam.

 

Ok idę poczytać coś na forum i w serwisie PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy.

 

Moje kilka postów na PC Lab i riposta tamtejszych użyszkodników :lol:

Boki zrywam :plum:

 

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...p;&do=findComment&comment=2618089

 

I co o tym sądzicie? Pierw pyta o 6600 Le, edytuje posta i zmienia na 6600. Co za użyszkodnik.

 

What a balls :lol:

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napotkane błędy:Link który zaprowadził cię do tej strony jest zły lub nieaktualny.
:-|

 

Może trzeba się zalogować na ich pseudo-forum :lol: Ja tam nie zamierzam się rejestrować i użerać się z tymi użyszkodnikami ;) ,więc Spylon zrób screena najlepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ME w lekkoatletyce i uznałem, że jakoś takie to nudne. Pewnie dlatego, że na razie są eliminacje i tylko jeden finał (pchnięcie kulą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes? Więc to Ty jesteś moderatorką Pc Lab? Aaa rzeczywiście. Nie wiem co mnie tam tak wszyscy atakują :D Chyba mój avatar im się nie podoba :lol: Jakoś na PPC nikt w taki sposób się do mnie nie odnosi. Nie wiem, czy oni sobie posty nabijają czy co. Dobra EOT, nie chcę tu rozpętać niepotrzebnego zamieszania, bo nie o to chodzi. Szacunek musi być. Ale jaja miałem niezłe z tego tematu :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AragornPL, mam wszystkie odicnki Z,GT,zwyklych - z polskim lektorem, takiej wersji jak na TVN leciala bajka.

BLANTMEN - mam nadzieje ze jutro paczka dojdzie // A jednak doszly ;]. Zdaj relacje z placu boju.

13 płyt DVD to pokaźna kolekcja. Jak mój wujek o tym usłyszał to lekko się przestraszył. :lol: Będzie mi je musiał zgrać tak, żebym mógł je obejżeć. W przeciwnym wypadku tylko je przegram i będę czekać z utęsknieniem na nagrywarke DVD. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sz3lo, jak Sikor wpadnie to się pożegnasz z forum na kilka dni. :wink:

Nas nie banują, ale Ty dostaniesz ZPP.

dobra, rozumiem ze posty bez duzej wartosci merytorczycznej sa traktowane jako spam - nie wolno

 

podwazylem tez tutejsza moderacje - nie wolno

 

robie niepotrzebne zamieszanie - nie wolno

 

nudze sie razem z wami - nie wolno

 

chce zaczaic jakas rozmowe - nie wolno

 

to co wolno, jak nic nie wolno :blink:

 

nie zeby mi specjalnie zalezało, ale posty usunalem, zeby nie było :-P

Edytowane przez sz3lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego topica z PCLaba, ten Poke to taki pseudo ekspert - kreci sie po roznych portalach, widzialem go miedzy innymi na TwojePC, PCLabie, Frazie, Tweaku, a nawet u nas. Zawsze cos gada nie do rzeczy.

Odnosnie DB - 13 plyt? Mnie interesuje tylko Z i GT. Dam rade, mam nagrywarke DVD (szkoda ze w lapku, ale wazne. ze w ogole jest ;))

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

I nastała cisza.... laugh.gif

Dziwne jak na taki temat...

Idę oglądać "Katastrofy W Przestworzach". Do jutra, dobrej nocki ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...