Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

GT - jedna plytka dvd, Z - troche wiecej...

Pierwsza seria i tak roxuje, Z jest nudne miejscami, a GT to juz nie mowie nawet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego topica z PCLaba, ten Poke to taki pseudo ekspert - kreci sie po roznych portalach, widzialem go miedzy innymi na TwojePC, PCLabie, Frazie, Tweaku, a nawet u nas. Zawsze cos gada nie do rzeczy.

Odnosnie DB - 13 plyt? Mnie interesuje tylko Z i GT. Dam rade, mam nagrywarke DVD (szkoda ze w lapku, ale wazne. ze w ogole jest ;))

 

Popieram ! Sam się z nim spierałem na PClabie na temat zasilaczy hehehe, ale dałem sobie spokój szkoda moich nerwów na takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam Dragon Balla sciagnietego do 63 odcinka, wczoraj prawie zasnalem na klawiaturze, ogladalem przez cala noc (do siodmej rano), dzis obejrze pewnie z dziesiec odcinkow i pojde spac (taa, pewnie zakonczy sie na 16, jak nie 20) ;P

Pioorek, DB jest smieszny (rozne zarciki, Yamcha podgladajacy Bulme itd.), Z to glownie walki (saga Cell'a i Buu ;)) a GT to bylo wtedy jak pomniejszyli Goku (a wlasciwie to Pilaf to zrobil przy pomocy kul chyba)

EDIT: Juz obejrzalem do 55 odcinka, teraz czas na 56, mysle ze obejrzenie do 65 zajmie mi okolo trzech godzin :P

EDIT: No to obejrzalem do 65 odcinka, czas zapuscic sciaganie nastepnych i isc w kime, pa spamy ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, rozumiem ze posty bez duzej wartosci merytorczycznej sa traktowane jako spam - nie wolno

 

podwazylem tez tutejsza moderacje - nie wolno

 

robie niepotrzebne zamieszanie - nie wolno

 

nudze sie razem z wami - nie wolno

 

chce zaczaic jakas rozmowe - nie wolno

 

to co wolno, jak nic nie wolno :blink:

 

nie zeby mi specjalnie zalezało, ale posty usunalem, zeby nie było :-P

W tym temacie trzeba pisać perfekcyjnie ortograficznie, czego nie czynisz.

Zdania rozpoczynane małą literą to błąd ortograficzny.

Czyli 10% + 7 dni ZPP.

Oto krótkie wyjaśnienie zasad panujących w tym topiku.

Amen.

 

Cześć spamery. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska, co za dzień. :) W ogóle się nie wyspałem, miałem jazdy na prawko wcześnie rano. Jeżdżę już 12 godzin i jak do tej pory to tylko bym staruszkę potrącił. Miłego dnia życzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy poprawny ortograficznie, hehe.

No jestem.

Agnes jest najpiekniejszą moderatorką na PCLabie!

A tu u nas moderuje hermetyczne stado samców (bez urazy Panowie) :( Szkoda, że nie ma żadnej kobiełki.

Przydałby się tym naszym brutalom, ktoś łagodzący obyczaje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie trzeba pisać perfekcyjnie ortograficznie, czego nie czynisz.

Zdania rozpoczynane małą literą to błąd ortograficzny.

Czyli 10% + 7 dni ZPP.

Oto krótkie wyjaśnienie zasad panujących w tym topiku.

Amen.

Brawo! Dołączona grafika

Aż się popłakałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnes jest najpiekniejszą moderatorką na PCLabie!

A tu u nas moderuje hermetyczne stado samców (bez urazy Panowie) :( Szkoda, że nie ma żadnej kobiełki.

Przydałby się tym naszym brutalom, ktoś łagodzący obyczaje!

Była takowa również tutaj. Moderatorsko się nieco rozminęliśmy (odeszła z gestapo mniej więcej w tym samym czasie, co ja dołączyłem), co prawda, niemniej czuję do Niej ogromny sentyment. Robiła mnóstwo porządnej moderatorskiej roboty i nie tylko. M.in. gro zapisów obecnego regulaminu jest Jej autorstwa. A Jej nick to Miope. :-P Przy okazji też dosyć efektywnie hamowała zamordystyczne instynkty brzydszej części modelatorni. Poczytałem sobie forum moderatorskie w jego części historycznej, to mam na ten temat pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była takowa również tutaj. Moderatorsko się nieco rozminęliśmy (odeszła z gestapo mniej więcej w tym samym czasie, co ja dołączyłem), co prawda, niemniej czuję do Niej ogromny sentyment. Robiła mnóstwo porządnej moderatorskiej roboty i nie tylko. M.in. gro zapisów obecnego regulaminu jest Jej autorstwa. A Jej nick to Miope. :-P Przy okazji też dosyć efektywnie hamowała zamordystyczne instynkty brzydszej części modelatorni. Poczytałem sobie forum moderatorskie w jego części historycznej, to mam na ten temat pojęcie.

Tym samym potwierdziłeś to o czym napisałem w poprzednim poście.

Nie miałem przy tym żadnej wiedzy historycznej na ten temat, a jedynie głębokie przekonanie poparte doświadczeniem.

Walka userów z zamordyzmem moderatornii to jak walka z wiatrakami.

Nawet jeżeli user ma rację, bronicie się niezwykle solidarnie i zazwyczaj grupowo, prawie zawsze zasłaniając się regulaminową niezawisłością moderatora.

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się być kobiecy głos rozsądku, bo czasem mam wrażenie, że w męskim moderatorskim gronie "nakręcacie się" wzajemnie i reagujecie nieadekwatnie do przewinienia user'a.

 

Wniosek końcowy:

 

Rozpisać konkurs na modulatora płci pięknej i nadobnej!

Za próby podszywania się pod ww. przez osobników płci brutalnej karać 3650 ZPP i już! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z urlopu ;)

 

Tylko szkoda ze mam 50% :(

C'est la vie. :-P

 

@wheelerfan

 

Nie widzę raczej kandydatek. Może poza Agnes. Z tym, że Ona bywa raczej na PPC kurtuazyjnie i nie wiem czy chciałaby moderować drugim, dużym forum (po PCLab'ie). Może Jej zwyczajnie zabrakować czasu na życie prywatne. :-P A wiem, że oprócz zabaw forumowych dużo czyta i ma wiele innych zainteresowań, co zajmuje sporo czasu. :-P

 

Ja tam osobiście nie podjąłbym się moderki jakiegoś kolejnego, dużego forum, bo nie mógłbym wykonywać powierzonych funkcji rzetelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiem, że oprócz zabaw forumowych dużo czyta i ma wiele innych zainteresowań, co zajmuje sporo czasu. :-P

Ojojoj, ależ dużo o mnie wiesz! :oops:

 

Agnes jest najpiekniejszą moderatorką na PCLabie!

Nie, od niedawna najpiękniejszą moderatorką na PCLabie* jest Gosia.

 

* - Było 'labie' (skrótowy regionalizm wirtualny** używany przez bywalców tamtejszego forum).

** - Określenie wymyślone przeze mnie, śliczne, jestem z niego dumna.

 

:)

Edytowane przez Agnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, ależ dużo o mnie wiesz! :oops:

Nie ma "letko". :-P Jak ktoś mocno udziela się w sieci, to dużo można się o nim dowiedzieć. Nie napisałem nic, czego nie umieściłaś sama. Pamiętasz przecież w jak pokrętny sposób zdobyłem namiary na Twoje GG (Kulkozjady wszystkich krajów łączcie się :-P ) :?: A z rozmów prywatnych nic na blat nie wyciągałem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, od niedawna najpiękniejszą moderatorką na PCLabie* jest Gosia.

 

* - Było 'labie' (skrótowy regionalizm wirtualny** używany przez bywalców tamtejszego forum).

** - Określenie wymyślone przeze mnie, śliczne, jestem z niego dumna.

 

:)

Niemniej nazwa własna jest nazwą własną i powinna być napisana wielką literą. Zasady działania tego tematu są bezwzględne. Dobrze, że to zauważyłaś. :-P

BTW, wystarczyło napisać "Labie", bez przywoływania całej nazwy. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, mnie też to czeka.... :wink: Tylko ta moja siekierka strasznie tępa jest i musze strasznie sie na machać, żeby coś przepołowić.

Polecam wyroby firmy Fiskars.

Drogie, ale po wielokroć warte swojej ceny.

Od czasu jak zanabyliśmy Fiskars'a (wcześniej mieliśmy okazję próbować egzemplarz przyjaciół) rąbanie drewna to niemalże czysta przyjemność. :)

 

@Agnes

Ja tam zdjęcia tej Gosi nie widziałem, więc jak dla mnie Ty nadal zostajesz najpiekniejszą modulatorką Laba!

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozwinęła się dyskusja nt. Laba, to skorzystam z okazji -> Czym może być spowodowane, to że nie mogę wejść do żadnego tematu? Strona główna oraz sub-fora działają bez problemu, jednak gdy próbuje otworzyć jakiś temat, to niestety mi się to nie udaje. Biała strona i nic więcej.

Testowane na Operze (9.01 i poprzednich wersjach "ósemki") oraz IE.

 

Być może nie jest to jakiś wielki problem, jednak czasem mi się zdarzało coś przeczytać u "sąsiadów", a teraz nie mam nawet takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozwinęła się dyskusja nt. Laba, to skorzystam z okazji -> Czym może być spowodowane, to że nie mogę wejść do żadnego tematu? Strona główna oraz sub-fora działają bez problemu, jednak gdy próbuje otworzyć jakiś temat, to niestety mi się to nie udaje. Biała strona i nic więcej.

Testowane na Operze (9.01 i poprzednich wersjach "ósemki") oraz IE.

 

Być może nie jest to jakiś wielki problem, jednak czasem mi się zdarzało coś przeczytać u "sąsiadów", a teraz nie mam nawet takiej możliwości.

Mieli jakieś zwiechy. Teraz powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, tylko że nie jest. Wyczyszczenie cache'u też nic nie pomaga.

 

Pfff, a obiecałem sobie kiedyś że nie będe tu nic pisał ;)

 

BTW. Jeśli możesz to odezwij się jeszcze raz w tej sprawie co wczoraj, bo miałem problemy z Mirandą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wrocilem z urlopu ;)

 

Tylko szkoda ze mam 50% :(

Też mam tyle, chętnie oddam komuś część tych procentów ;] .

 

Tym samym potwierdziłeś to o czym napisałem w poprzednim poście.

Nie miałem przy tym żadnej wiedzy historycznej na ten temat, a jedynie głębokie przekonanie poparte doświadczeniem.

Walka userów z zamordyzmem moderatornii to jak walka z wiatrakami.

Nawet jeżeli user ma rację, bronicie się niezwykle solidarnie i zazwyczaj grupowo, prawie zawsze zasłaniając się regulaminową niezawisłością moderatora.

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się być kobiecy głos rozsądku, bo czasem mam wrażenie, że w męskim moderatorskim gronie "nakręcacie się" wzajemnie i reagujecie nieadekwatnie do przewinienia user'a.

 

Wniosek końcowy:

 

Rozpisać konkurs na modulatora płci pięknej i nadobnej!

Za próby podszywania się pod ww. przez osobników płci brutalnej karać 3650 ZPP i już! :D

Moderacja to buraki :twisted2: .

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chyba pamiętacie tego gościa od buraków??

O i już nie pada :lol2: Polska to dziwny kraj...

W Warszawie miało wczoraj padać, i było gorąco, dzisiaj tak samo jak wczoraj :huh: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...