Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, elo. Skończyłem nareszcie rąbać drewno. A wszystko dzięki kumplowi, który mi pomógł.

 

Jako, że jestem mężczyzną zmiennym, chciałem w moim mieście wyhaczyć 6800gs Palicika 128/128. Chodziłem po sklepach i wszędzie NIE MA! W jednym sklepie sprzedawca mówi, że mają się pojawić w środę/czwartek. Więc powiedziałem mu, że poczekam. Napisałem dziś do tego gościa na gg i odpisał mi, że na razie chyba nie będzie, więc olałem sprawę. Po chwili spyatłem o coś modowalnego, proponowałem, że dopłacę mu ile mu pasuje, żeby mi znalazł modowalną kartę np Leadteka 256/256 16p6v. Więc zaczął szukać, po godzinie dał sobie spokój i się poddał. Powiedział, że nie da rady.

 

Chciałem dziś zamówić Leadteka 6800xt@16p5v 128/256 w Arche, więc konto w ich sklepie założyłem. Zadzwoniłem do nich, odbiera koleś i pytam się go czy tą kartę mają dostępną i ile będę czekać. Po chwili odpowiedział mi, żebym za 15 min zadzwonił, bo się musi kolegi spytać :lol: Więc napisałem do nich na gg, z myślą, że mi ktoś odpowie. Po chwili gość się odzywa i mówi, że już dzwoniłem przed chwilą i za 10 min sprawdzi. Po 10 min zero (0!) odpowiedzi, więc napisałem jeszcze raz, też bez rezultatu. Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą i chyba zaczynam wątpić w to, że kupię tą kartę. Muszę koniecznie do piątku ją kupić, bo w piątek przyjeżdża mój brat i mój tata z wiochy, a nie chcę, żeby tata widział, ile za kartę płacę, bo by mnie chyba potargał przy kurierze.

 

Nie rozumiem tego w ogóle. Porobiłem porządki, sprzedałem mnóstwo złomu dziś (miedź 15 zł za 1kg) i zarobiłem 77 zł xD Chyba złomiarzem zostanę. Juz 5 wózek złomu w życiu opchnąłem. Wystarczyło posprzątać na strychu. Kasa jest i nie ma jak jej wydać, żeby być zadowolonym, bo albo nie mają, albo w ciula lecą. Ale nie z takim zawodnikiem jak ja. Ja jestem mężczyzna pracujący, żadnej pracy się nie boję (zmieniona parafraza sami wiecie skąd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas poruszyc powazna kwestie. ;) Czy ten topik nie jest pulapka dla userow, ktorzy nie udzielaja sie w tym temacie na codzien? Czy berkut dostanie % za to, ze napisal zdanie z malej litery (pierwszy jego post w tym temacie)? IMO mu sie nie nalezy, bo nie zna zasad panujacych w tym temacie, a nie bedzie czytal ponad 200 stron by je poznac. Imo topik ten nalezy zamknac poniewaz moze byc w przyszlosci przyczyna wielu kontrowersji, a ich chcielibysmy uniknac, prawda? A kto chcial sobie pospamowac w tym temacie to juz to zrobil. To tyle co mialem do powiedzenia, ide spac. Dobranoc. :P

 

EDIT

Jeszcze jedna sprawa:

Nabiję sobie posta.

Co to ma znaczyc? Sorry, ale to nie ONET. Takie posty tez przemawiaja za tym by zamknac ten temat. :? Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie. Wlasnie wrocilem z Walcza z wakacji. Z 4 dniowego wyjazdu zrobil sie wyjazd 3 tygodniowy ze wzgledu na to ze mnie zaatakowal tam wyrostek. 2 tyg temu rano o 6 rano mnie zaczal bolec, o 8 znalazlem sie w szpitalu a o 11 na stole operacyjnym. Tydzien musialem jesc kurczaka z ryzem, wreszcie przed chwila poczulem normalny smak jedzenia. Mam rozcietego pol brzucha i stracilem 2 tyg wakacji. We wtorek zdjeli mi szwy i polecialem na rower :D Bolalo ale bylo fajnie :P Wczoraj troche poskakalem ale jeszce niestety rana sie odzywa. Ogolnie procz tego ze wycieli mi wyrostek, stracilem tydzien w szpitalu, nie bylo pogody, nie moglem normalnie jesc i nic wypic z %, jazda na rowerze tez slabo to ogolnie bylo zjebiscie :D

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze glosowanie? Kto chce aby zamknac topic a kto nie?

Wyjdz.

Dopiero wrocilem do domu i juz mi humor psuja.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj spamy! :P

 

Jestem wykonczony. Pracuje 9h, niby lekka robota,przy kompie, ale glowa nawala wieczorem jak **** :|. Nie dosc, ze glowa to oczy - takze mam dosc kompa, i w domu prawie go nie dotykam, wrecz mam wstret - DOBRANOC! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

To nie za very :| Wstręt do pc - epidemia? JA tam nie byłem w pc ~5 dni, już myślałem, że nie wytrzymam :P Ale pochodziłęm nareszcie po PurePC, pogralem w CS'a i już mi mózg normalnie funkcjonuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałemtych podruży astralnych ale nic mi z tego nie wyszło . Niby czułem że prawiewyszedłem ale nie wiedziałem co dalej zrobić że by wyjść całkowicie. Czyli ogólnie kupa .

10% + 1 dzień ZPP.

2264126[/snapback]

twoj post moze i jest nabity ale nie takim fajnym gwozdziem z nierdzewki jak moj ;]

Zdania zaczynamy wielką literą.

10% + 1 dzień ZPP.

 

Cześć spamery. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikorku, a taczka piwa niczego nie załatwi? :D

Tylko tą taczkę zostaw w pobliżu żeby Sikora odwieźć do domku :lol: :lol: :lol:.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...