Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrywieczor . :D :P :lol:

A ja mam wersje rezyserska Terminatora 2 , a wy nie :D

 

ps. nudzi mi sie .

Lepiej sie popraw zeby ktos tu z pletwy nie dostal w oko na 1 dzien ZPP i 10%. ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, ale cisza, wszyscy maja bana :>? Czy wszyscy kosicie trawe :lol:?

 

Za chwilke spac, rano do pracy, i o 23 znowu w domu, ajej... :)

Właśnie skończyłem koszenie :lol2:. Na serio to jakoś tak wyszło, że cały wieczór był zajęty B), padam z nóg, dobranoc.

 

EDIT: Ja się płetwy boję, bo mnie galerami straszono ;-) :twisted2:.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ogarniam na kolejna impreze. :P Dzisiejsza noc wreszcie spedzilem po raz pierwszy w domu od bodajrze 5 dni. :P A dzisiaj znowu poza domem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem wczesniej, bo byla wczoraj niezla akcja, niewiele brakowalo, a gosc ktory nam te pokoje wynajmowal by sie z nami pobil. Przy okazji postanowilem, ze nie bede pisal w tym temacie, bo juz pierwsze procenty sa (dziwilem sie, ze nie moge napisac posta przez komorke ;)). Powroce tu, kiedy nie bedzie polowania na brak ortografii, ale chyba predzej ten temat wyladuje w smietniku. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie wróciłem z niezaplanowego wyjazdu od babci. Musiałem zająć się pewnym złomem, który był na jej podwórku ;]. Przed chwilą pograłem w piłkę. Zaraz zjem kolację, a potem zobacze co napisaliście kiedy mnie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreq:

Uwierz, że mam inne zajęcia. :-) Ale zaplanowane na inne dni.

Kobieta to w poniedziałek (tak to jest jak mieszka 30km odemnie).

Piwo.... cóż niepełnoletni jestem więc dostęp sobie do % ograniczam i to mocno. :-)

Pozatym ostatnio byłem w Katowicach w Proline'ie po dvd-rw z kolegą oraz w Katowicach w kinie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta powiadasz? A wiesz, ile "taka przyjemność" pochłania pieniędzy i czasu? B-)

Ja dopiero teraz mogłem sobie pozwolić na nForce2, gdy te płyty już są na wymarciu, a pracuję (czyli zarabiam) od grudnia 2004. Obecnie nie mam dziewczyny i nie stać mnie na nią, zwłaszcza że od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna samochodu i chciałbym to zrobić gdzieś początkiem zimy (jak ceny spadną). Wtedy pomyślę o dziewczynie - przyda się w zimie jakieś dodatkowe ogrzewanie. :P

Zresztą mówi się, że "na miłość nigdy nie jest za późno". :]

 

A tak przy okazji, to kupiłem (a właściwie zamówiłem) AsRock K7NF2-RAID (nForce2 Ultra) za 163 PLN (nowa, gwarancja 2 lata). Dobrze zrobiłem? Możliwe, że będę szukał jakiegoś chłodzenia lub zmieniał procesor, bo przy FSB powyżej 175MHz, Palomino może podziękować za współpracę. :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, kobieta pochłania ogromną część zasobów pieniężnych - no chyba że to taka by JPG ;) zresztą wiem coś o tym - dziś kupimy to, jutro tamto, jeszcze by się to przydało, i po paru dniach pensja jest tylko wspomnieniem... ;) :D

 

Pioorek, niezły Casanova z Ciebie... ;) :D ;) :D

 

Tak na marginesie, czy to tylko maja kobieta gustuje w sklepach typu Orsey, Reserved... itp, czy to już przypadłość większości kobiet ?

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja trafiłem na osobniczkę, której lotto, czy ciuch logo czy nie. :-) (choć będąc szczerym, jest kompletnym zaprzeczeniem typowej osoby w tym wieku, czyli "Dziecka Pokolenia Bravo Girl"). :D

Btw. Moja jak narazie kosztuje mnie jakieś 3.50zł tygodniowo. :P (2x bilet na 3 miasta ulgowy). I ew. baterie do odtwarzacza MP3 (coś trzeba robić przez godzinę i osiem minut w busie). :P

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym Ją olewał czy coś.

Jak mówiłem/pisałem, nie jest to typ osoby, której trzeba to i owo udawadniać w sposób materialny. :-)

Dodam tylko, że wszyscy (rodziny, znajomi itd.) zgodnie twierdzą, że jesteśmy dziwni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to kupiłem (a właściwie zamówiłem) AsRock K7NF2-RAID (nForce2 Ultra) za 163 PLN (nowa, gwarancja 2 lata). Dobrze zrobiłem? Możliwe, że będę szukał jakiegoś chłodzenia lub zmieniał procesor, bo przy FSB powyżej 175MHz, Palomino może podziękować za współpracę. :]

 

IMHO, przepłaciłeś i to sporo :-|. Za taką kwotę, mógłbyś kupić coś naprawdę niezłego na s754. No i w przyszłości na pewno łatwiej by było sprzedać taką mobo. Pierwszy lepszy link: http://allegro.pl/item120200969_gigabyte_g...socket_754.html. Sprzedał byś to co masz obecnie, i wyrwał jakiegoś fajniutkiego sempka. Coś w tym stylu http://allegro.pl/item121032764_amd_sempro...cooler_amd.html , ale troszkę taniej.

 

No ale dobra, nie będę Cię dalej dobijał. :wink:

Edytowane przez jauhis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO, przepłaciłeś i to sporo :-|. (..)

No ale dobra, nie będę Cię dalej dobijał. :wink:

Wszystko fajnie, ale są tylko 3 haczyki:

 

1. Ja zmieniałem płytę, bo musiałem, a nie dlatego że chciałem. 10 wybrzuszonych kondensatorów na płycie to chyba mocna motywacja, co? ;]

 

2. Ten Sempron nie jest wiele szybszy od mojego Palomino po mocnym O/C - jedynie mniej się grzeje. Poza tym nie potrzebuję wydajnego procesora, bo moja karta graficzna nie grzeszy mocą i to ona jest przeszkodą w grach. Procesor świetnie daje sobie radę.

 

3. Na 754 wolałbym Epoxa 8KDA3+. Przywiązałem się do marki przez te 4 lata.

Gigabyte na KT600 leży u mnie na stole - padł po 2 latach. Kumpel przy okazji odłączania napędu postanowił przeczyścić pamięci. Odłączył, przeczyścił, podłączył i komp już nie wstał.

 

W sumie zamówiłem 2 sztuki tego AsRocka - jedna idzie właśnie dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...