Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Cze spamy.

 

Ten program nazywa się "Dziewczyny w bikini" ;) A ta lasencja jest cud, miód, orzeszki. Napisze ktoś jak się ona nazywa?

Stifler's mom? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglada ktos Bogini Bikini na Polsacie? Jeezuuu... jaka ona jest sliczna. :wub:

 

EDIT: Wlasnie dorwalem fotki z jej sesji, stwierdzam ze na fotkach wyglada duuzoo gorzej niz w tv. :P

 

Nie widziałem fotek z jej sesji. Jak możesz to zapodaj. Ale weź pod uwagę też, że TV potrafi wszystko... makijaż i te sprawy ;). Oglądałem przez chwilę i kolejna TV gra ,gdzie zdzierają z ludzi pieniądze. Jak ta ,gdzie trzeba było odgadnąć jakieś tam cyfry z numeru seryjnego banknotu. O ile się nie mylę to była jakaś telegra na TVN i można było zgarnąć 10 000 zeta. Wole już zagrać w totka ;) Tak czy inaczej panie skutecznie przyciągają naiwniaków co ślą te sms'y a oni i tak zgarniają kilkakrotnie więcej niż przeznaczyli na nagrody. No ale tak jest wszędzie i każdy chce jakoś zarobić ;)

 

Coś się rozpadało a ja do tego musze z roboty wracać autobusem ,bo auto wzięła dziewczyna i pojechała do Ciotki do Jaworzyny Śl. Cały Wrocław do tego rozkopany i pewnie postoje w korkach jeszcze dłużej niż zwykle :mur: Dobra wracam do roboty.... Niedługo szef mi zablokuje dostęp do PurePC.pl :lol: ( o ile skuma jak :D). See ya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

13 stron przez jakieś dwa tygodnie to mało, przeczytałem, wyszedłem i nic nie przybyło O_o . Ludzie, zjazd sie skończył, wakacje niestety powoli też sie kończą a tu cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zamykania ;-). A nie piszę, bo jakoś tak... :twisted2:

 

BTW ma może ktoś klienta LineAge 2 C4? 2 razy zdzierałem i za każdym razem błąd CRC :-/.

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

czas najwyższy by zamknąć...

Chyba nie mówisz o temacie ;) .

 

BTW: Byłeś na zlocie??

 

EDIT: Pomoże mi ktoś wybrać 19" LCD??

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mówisz o temacie ;) .

 

BTW: Byłeś na zlocie??

 

EDIT: Pomoże mi ktoś wybrać 19" LCD??

 

Niestety nie byłem i żałuję :mur: Popatrzcie sobie na zdjęcia i poczytajcie sobie co tam się działo i jakie budy ludzie przywozili. Moja szyba z boku + 2 niebieskie katody się chowają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Masz czego żałować ;] . Byłem i było fajnie, wprawdzie imo mało osób ale nie było źle ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku będą. http://targi.pc-tuning.pl/

 

@Grzechu_1990

Ja mam LG Flatron L1915S Ze zwrotów gwarancyjnych/odrzutów fabryki(czytaj z jednym bad/sub pixelem) za 500zł. Załatwione z fabryki czy tam serwisu gdzieś z Warszawy.

Bardzo fajnie sie przy takim pracuje, w BF 1942 zero smuzenia( w inne nie gram), filmy wypaśnie sie ogląda. Jestem bardzo z niego zadowolony i w dodatku od miesiąca nie mogę zobaczyć tego badpixela bez pomocy programu do testowania monitorów.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Sąsiad mówił mi o FS P19-2, ale to trochę za drogi, chyba że poczekam (za miecha urodzinki) i coś wpadnie to potem sie kupi. Na razie będę szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nic nie przekona do kupienia LCD jak nie będę miał zapewnione 100 hz przy min. 1024x768 i dobry kąt widzenia. Tak by kumple siedzący obok wszystko dobrze widzieli. Pozostaje jak na razie przy CRT Nec'a 17' ,ale do czasu. Potrzebowałbym coś większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu poszukaj jakiegoś pracownika tej fabryki bo tam dość sporo osób pracuje. Oni mogą je kupować. Ta fabryka jest bodajże na Żeraniu. Nawet nowszego może ci się udać wyszarpnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Grzechu poszukaj jakiegoś pracownika tej fabryki bo tam dość sporo osób pracuje. Oni mogą je kupować. Ta fabryka jest bodajże na Żeraniu. Nawet nowszego może ci się udać wyszarpnąć.

Dzięki za informacje, poczekam miesiąc i zobaczę ile będę miał kasy. Teraz mówię dobranoc i do jutra :) .

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Buziaczki dla Was :* ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta pani się nazywa ;), poszukam sobie jej jakiś fotek. :P

Nie wiem jak sie nazywa. :P Wiem ze na imie ma Natalia. :P Co do wystawienia tego, nie wiem czy mi wolno bo jest tam pare zdjec niecenzuralnych a o ile wiadomo mi nie kazdy ma tu 18 lat. ;)

 

Sąsiad mówił mi o FS P19-2, ale to trochę za drogi, chyba że poczekam (za miecha urodzinki) i coś wpadnie to potem sie kupi. Na razie będę szukał.

Hohoho znowu widze na impreze bede szedl? ;D Dajcie spoqj, w ostatnim tygodniu 5 nocy spedzilem poza domem. ;D

 

EDIT: W pupe go mac! Znowu zlapalem flaka w tylnym kole w bajku. o_O

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatw se takie obręcze(nie felgi jak wcześniej napisałem) jak maja w autach WRC że jak sie przebije koło to powietrze jest takim jakimś czyms zastępowane.

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Takie jakies czyms"

:lol:

Wystarczy ze za obrecz placilem 170 zl jakis czas temu :P http://www.rowerowysklep.com/catalog/produ...;products_id=36 Detke kupowalem miesiac temu za 25 zl. o_O Niby taka mocna, ciezka a pekla przy uderzeniu w kraweznik. o_O Nastepna kupie za 7 zl bo nie warto drozszych, jak sie bedzie miala rozwalic to i tak sie rozwali. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo "Nocne igraszki" na Tvn. :P To ten program z fajnymi dziewczynami i konkursami. :P

 

EDIT: Wlasnie wlaczylem Polsat i stwierdzam ze jest "Bogini Bikini". :D Nie wracam do TVN. :D

EDIT2: Nie no nie moge sie napatrzec na ta dziewczyne po lewej. :P

EDIT3: Dobra, widze ze wszyscy spia. ;) No to PSTRYK! ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ide spac, pies zauwazyl ze do zbyt pozna siedze przed monitorrem i sie na mnie dziwnie patrzy :lol:.

Ale co tam, pocieszam sie mysla, ze juz koniec wakacji ;s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pies tez ostatnio mial dziwne akcje. :P Nagle zachciewalo mu sie o 4 w nocy isc na spacer. :P Jesli nie wykazywalem checi wyjscia z nim to stal nade mna i zaczynal mnie po nogach gryzc. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry [; Nie spałem dzisiaj niestety (Jakoś nie mogłem usnąć... może to przez filtr w akwarium, który pracuje ze 4 razy głośniej niż mój komputer) w każdym bądź razie nudziło mi się i pogrzebałem w szafie-której-nie-otwierałem-ze-dwa-lata i znalazłem starego jak świat pegasusa. Rozmontowałem obudowę, posklejałem taśmą wnętrzności i "stworzyłem" przenośną "mini" (a żeby jeszcze mniej miejsca zajmowała z cartridg'ów pozdejmowałem obudowy, które mogły być o 6-7 cm krótsze... ) konsole do gier na baterie 9v. (Trochę trza polutować tu i ówdzie, by można było ową baterie wmontować )[; Tzn. aby działała trza mieć tylko telewizor, pełną 9v baterie potrzebne przewody to tv i pad/pistolet i można grać w mario albo duck hunter. [; Aż dziw że po 4 godzinach gry w mario, pinball i jakieś wyścigi bateria nie siadła. [; Zaraz trza zjeść śniadanko, bo się żołądek domaga, posprzątać pokój i coś porobić by zabić nudę. [; Pozdro spamy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniadanko! Właśnie!

 

Bo jak na razie moim śniadaniem była superextrahipermocna kawa. Parzona.

Kolega z pracy mi zrobił z dobroci serca, jak zadzwoniłam, że zaspałam i trochę się spóźnię.

 

Mało mnie nie zabił tą kawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniadanko! Właśnie!

 

Bo jak na razie moim śniadaniem była superextrahipermocna kawa. Parzona.

Kolega z pracy mi zrobił z dobroci serca, jak zadzwoniłam, że zaspałam i trochę się spóźnię.

 

Mało mnie nie zabił tą kawą.

Witaj Piękna Agnes :)

Uchyl rąbka tajemnicy, co to za praca i czym się tam zajmujesz? (Oczywiście, jeżeli to nie tajemnica.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piękna Agnes :)

Uchyl rąbka tajemnicy, co to za praca i czym się tam zajmujesz? (Oczywiście, jeżeli to nie tajemnica.)

Uśmiejesz się, naprawdę. Praktycznie cały dzień siedzę przy komputerze. No chyba że coś się popsuje w innym komputerze, to idę patrzeć, co się popsuło. Albo w drukarce. Albo sprawdzam czemu nie ma neta u pani Kazi. I tym podobne pierdółki...

 

edit: Żądam rewanżu!

Edytowane przez Agnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...