Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Uśmiejesz się, naprawdę. Praktycznie cały dzień siedzę przy komputerze. No chyba że coś się popsuje w innym komputerze, to idę patrzeć, co się popsuło. Albo w drukarce. Albo sprawdzam czemu nie ma neta u pani Kazi. I tym podobne pierdółki...

 

edit: Żądam rewanżu!

Oj! Już nie bądź taka rewanżystka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiejesz się, naprawdę. Praktycznie cały dzień siedzę przy komputerze. No chyba że coś się popsuje w innym komputerze, to idę patrzeć, co się popsuło. Albo w drukarce. Albo sprawdzam czemu nie ma neta u pani Kazi. I tym podobne pierdółki...

 

edit: Żądam rewanżu!

 

No to masz podobnie jak u mnie. Tyle że ja nikomu nie naprawiam niczego jak się popsuję. ;) Nie za to mi płacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w deszczowy dzień. Ale przez to mam czas, żeby posiedzieć przy kompie. Chociaż od rana mam dużo pracy. I jeszcze ten internet co dziesięć minut się wyłącza na jakiś czas :angry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiejesz się, naprawdę. Praktycznie cały dzień siedzę przy komputerze. No chyba że coś się popsuje w innym komputerze, to idę patrzeć, co się popsuło. Albo w drukarce. Albo sprawdzam czemu nie ma neta u pani Kazi. I tym podobne pierdółki...

Zapomniałaś o Caps Lock'ach. :-P To jest przecież najpoważniejsza przyczyna niemożności zalogowania się paniuś w systemach. :twisted2:

 

EDIT:

Aaa robaczki, nie cieszcie się. Nie zapomniałem o ortografiii, tylko teraz nie mam czasu. Rzeź niewiniętek odbedzie się w terminie późniejszym. Widziałem kilka wielbłądów zamieszczonych od mojej ostatniej tu bytności...... :twisted2: Bądźcie cały czas czujni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj! Już nie bądź taka rewanżystka. :)

Bardzo zgrabnie mnie spławiłeś, podziwiam kurtuazję.

 

No to masz podobnie jak u mnie. Tyle że ja nikomu nie naprawiam niczego jak się popsuję. ;) Nie za to mi płacą.

A za co?

 

Zapomniałaś o Caps Lock'ach. :-P To jest przecież najpoważniejsza przyczyna niemożności zalogowania się paniuś w systemach. :twisted2:

Ależ oczywiście! No i dodajmy sprzątaczki nagminnie i złośliwie rozłączające kable sieciowe. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Aaa robaczki, nie cieszcie się. Nie zapomniałem o ortografiii, tylko teraz nie mam czasu. Rzeź niewiniętek odbedzie się w terminie późniejszym. Widziałem kilka wielbłądów zamieszczonych od mojej ostatniej tu bytności...... :twisted2: Bądźcie cały czas czujni.

:* :* :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Hohoho znowu widze na impreze bede szedl? ;D Dajcie spoqj, w ostatnim tygodniu 5 nocy spedzilem poza domem. ;D

A zapraszam, zapraszam :razz: .

 

Cześć Spamery !!! :D Co tam :D :P

Cisza :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabnie mnie spławiłeś, podziwiam kurtuazję.

A tam od razu spławiłeś.

W ostateczności na priv'a mógłbym Ci napisać, to zrozumiesz czemu nie chciałbym się tym afiszować na forum, mimo, że to praca ani tajna ani hańbiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A tam od razu spławiłeś.

W ostateczności na priv'a mógłbym Ci napisać, to zrozumiesz czemu nie chciałbym się tym afiszować na forum, mimo, że to praca ani tajna ani hańbiąca.

Nic nie robisz to nie masz sie czym chwalić ;] .

 

EDIT: Za długo produkowałem posta i mnie wyprzedzili ;] .

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robisz to nie masz sie czym chwalić ;] .

 

EDIT: Za długo produkowałem posta i mnie wyprzedzili ;] .

Nie zgadłeś Grzechu. :D

A oferta dekonspiracji adresowana była jedynie do Agnes.

Trza czytać ze zrozumieniem. :-P

 

Wam nie powiem, bo jesteście paple i zaraz rozgadalibyście na lewo i prawo :D

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu spławiłeś.

W ostateczności na priv'a mógłbym Ci napisać, to zrozumiesz czemu nie chciałbym się tym afiszować na forum, mimo, że to praca ani tajna ani hańbiąca.

To ja poproszę.*

 

* - dobra, teraz mi szpilą utkwiło w pamięci, że skądś ten zwrot ściągnęłam, tylko skąd? Z reklamy? Z filmu? Aaaaa, już wiem, z reklamy herbaty "Sagi" malinowej czy też jabłkowej.

I prześliczne: "- Jak pytałem, to nikt nie chciał..."

Miodzio.

A raczej malina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rowerowym. :P

Wiem wiem, nic w tym śmiesznego (nie wspominając o niskim poziomie tekstu), ale tak jakoś mi się wyrwało z czeluści umysłu. :)

W sumie mam od poniedziałku bardzo dobry humor i mi się udziela (tak, nie ma jak wizyty u swej panny). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapraszam, zapraszam :razz: .

Cisza :blink: .

No dobra. :P Kiedy dokladnie?:P Teraz wlasnie wychodze na impreze (do Wawra), tyle ze jade na rowerze, wracam takze na rowerze. :P Wiec 2, 3 moze 4 piwka ogladajac mecz i zagryzajac czipsami moge wypic zeby do rana zeszlo ze mnie. :) Szkoda mi wydawac kase na bilety ZTM, wole za to kupic czipsy albo piwo. ;)

 

Tak wiec do jutra. ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę.*

 

* - dobra, teraz mi szpilą utkwiło w pamięci, że skądś ten zwrot ściągnęłam, tylko skąd? Z reklamy? Z filmu? Aaaaa, już wiem, z reklamy herbaty "Sagi" malinowej czy też jabłkowej.

I prześliczne: "- Jak pytałem, to nikt nie chciał..."

Miodzio.

A raczej malina.

Agnes już wie. A pozostali nie muszą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, szkoła. Ja zauważyłem, że od paru dni powoli łapie stany depresyjno-nerwowe. :-)

Mam nadzieję, że te 30 przyszłych techników informatyków będzie porządnymi ludźmi i nie będe musiał się użerać przez 4 lata.

A co najbardziej cieszy to aż 5 dziewczyn w klasie. :D

(A współczuje dziewczynie w szkole kolegi (technik elektronik z profilem sieci i systemy), jedna biedna na 24 chłopa :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto mi się trafi w klasie :blink: Pewnie jakieś same muły i tuki :D :D

I jakaś wredna wychowawczyni :P

 

Omg, w życiu takiego laga jeszcze na forum nie miałem :/

Wczoraj zobaczyłem warna, którego dostałem 16-go :blink:

Sikor, wysyłałbyś jakieś pw ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No dobra. :P Kiedy dokladnie?:P

24.09 ale chyba zrobię 22 bo to sobota ;] .

Idę spać, chce zapomnieć o tym meczu :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...