Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja stwierdzam iz trzeba zaraz troche rower doprowadzic do porzadku bo caly w piachu a na dodatek caly smar mi sie z amora wyplukal. A o 13 na Snickers Street Games. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa.... wczoraj mi sie wieczór nie udał.

Ja oglądałem i ostre było z tym piciem smalcu i podrobów :D Co to ludzie dla kasy nie zrobią.

 

Wykluły mi się z jajeczek trzy patyczaki :D Pozniej dam fotki bo są słodziutkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie. A powiedzcie mi jak zacząć przygodę z CSem ? Co i skąd pościągać lub co kupić, takie tam podstawy dla nOOba w kwestii CS.

Ale CS'a 1.6 czy CS:S ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica ? :D Mi to obojętne, fajnie by było jakby było darmowe. :P

Raczej CS już darmowy nie jest... Co prawda są serwery 'Non Steam' ale lipnie się gra... Jak chcesz CS 1.6 to kup sobie CS Anthology ;) za 50zł chyba, a jak CS: S to coś chyba koło 80 parę złoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x zrób jakieś fotki z Snickers Street Games ! ;) :P

Beda fotki. :)

 

Ogladał ktoś wczoraj Fear Factory ?

 

Edit : Siema :D

Ino ja. ;)

 

 

Na Polsacie. A powiedzcie mi jak zacząć przygodę z CSem ? Co i skąd pościągać lub co kupić, takie tam podstawy dla nOOba w kwestii CS.

Sam cs 1.6 jest darmowy, platny jest cdkey do niego. :) Ogolnie cs:s odradzam, 1.6 ma duzo wieksza grywalnosc. :) W Media Markt widzialem za 40 zl 2 tyg temu csa 1.6. :)

 

A teraz mykam na Snickers Street Games. ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem ze Snickers Street Games. Ogolnie powiem ze kiepskie to, ale to pewnie dlatego ze ja sie za bardzo BMX nie interesuje. :) Wole hardtail typu street\dirt. Oprocz tego kupa dzieciarni w wieku 12-14 lat na rowerkach ledwo siegajacych pedalow. ;) Jakies konkursy grafitti, troche nauki breakdance no i najwazniejsze, koncert Grammatika, co prawda krotki bo ze 40-50 min ale fajny. :) Fotek nie bedzie bo kumpel zapomnial aparatu, za to napewno bedzie fotorelacja na stronce Snickersa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz na jakimś zdjęciu ? :)

Mozliwe, duzo tam prasy sie krecilo. :)

 

Neo_x jakichkolwiek fotek się doczekamy ?? :P

Ja nie robilem ani jednego bo kumpel sobie w skateparku przypomnial ze nie wzial aparatu. :P Fotki napewno beda na oficjalnej stronce Snickersa za pare dni http://www.snickers.pl/Default.aspx?PageId=71 :)

 

EDIT: Panie, Panowie, godzina 00:40. Czas na Bogini Bikini na Polsacie. :D :D :D

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...